OFFICIAL Alter.si GTR2 Server

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
No, zdaj je že čas, da malo nehaš špilat pa poveš, kako se ti zdi CTDP. :D Aja, pa obvezno glej na monitorju kakega driverja na treningu recimo (dodaj si kake tri AI driverje še poleg), da vidiš, kako približno it v vsak ovinek. Če greš na frišno na novo progo, se ti lahko zgodi, da se boš samo vrtel. Idealne linije ni, nihče ti ne govori/kaže brzine/prestav, maš samo sledi bremzanja pred vsakim ovinkom, fizika pa je odvisna od tvoje stopnje obvladanja avta. Kot prava formula pač. Feeling and exercise.
wink-1.gif
Na enih progah boš kritično slab, na drugih jih boš šišal po 20 krogih za ene 5 sek.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Serbus, ni me blo doma čez vikend tko da nisem še sprobal. Proge pa imam tiste od f1RFT trackpack, to je to ne? So vse proge iz koledarja f1 noter.

CTDP downloading...
grims-1.gif


Aja še to...kam shranim one setupe, .svm fajle? V kater direktorij prekopiram?
 
Nazadnje urejeno:

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
OK sem sprobal. Hmmm po eni uri igranja+kak promil je še ostal od včeraj v krvi mi je zelo podobno kot RFT08. Samo rit ti lažje odnese. Seveda sprobano z default setupom, bom se poigral še malo s setupi. Imam pa naslednja vprašanja:

1. Zakaj ko dam navadno verzijo so vsi avtomobili zaklenjeni? Nad njimi je ključavnica, buy car pa je zatemnjen.

2. Zraven tega moda sem dobil tudi MOTEC. Zdaj mi vsakič ko grem v kokpit baba reče "data aquisition is off". Kaj je to? Kako jo skenslam?

3. Kam dam .svm setup fajle?

4. A bomo že šli kej online al ne hudiča?
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Zgleda da je zanimanje upadlo, čeprav bi tudi jaz sedaj, ko imam čas odpeljal kako dirko
smile-1.gif