Standardi za lovljenje pišk po Ljubljansko??

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Rabim pojasnilo
grims-1.gif

Ker malo stare meile pregledujem in vidim, da sem nekje konc leta dobil enga, ki sem ga uspel šele zdej prebrat ker raznih Fw: FW: Fw ne berem
stupid-1.gif

A to se zdej tko lovi, ker včasih se mi zdi, da niso / niste ble tko lukave, pa čeprav marsketeri ni blo problem skočt?
zmaga.gif

Pa zanimivo branje
cool-1.gif



Citat:
Vodič Kako ubosti pičko?

Vodič ni moj, ampak je tu zato da vas nasmeje in mogoče komu celo pomaga
No pa začnimo :

Opozorilo pred začetkom branja vodiča!!!
Vodič ima dosti kletvic in vulgarnih izrazov, ker je napisan v æisti Ljubljanšæini !!!

1. Razčistmo osnove
Vsak pupil, si želi jebat čimlepšo pičko. Tko je v človeški naravi in tega ne mormo spremenit. Velikrat pa pride do konflikta u človekovi psihi, ko, recimo, geek, opaz, da se lepše pičke norčujejo iz njega zarad njegovga izgleda in obnašanja, za povrhu pa še jebejo z silaki, ki tega geeka fajtajo in mu kradejo malico. Takrat geek nezavedno zniža svoje standarde in se zadovolji z grdimi pičkami, češ, saj jim nič ne manjka, so vsaj pametnejše kot 'tiste fancy kurbe'. Taka uboga para se potem po možnosti še poroči s kako tako grdo pičko in je doomed do konca lajfa. Tega nočmo.

Vsak človk ma pravico da jebe z lepimi pičko.

To je prvo načelo, ki se ga morš držat. Tud če si ful grd, pa recimo nimaš nog. Drugo načelo pa je:pičke so dobre samo za jeb, yeah.

Kdor bo nadaljeval z branjem vedeža, potrjuje, da se strinja s tema dvema načeloma in mi čestita, ker sem tok smart.

2. Upedeni se, mudel
Ok, pripravljen si na en konkreten odnos z hudo pičko. Zdej te sam zanima, kako jo prepričat v fukanje.

Čist izi: spremen svoj stajl.

Kar velika verjetnost je, da si zaraščen metalec z mastno brado, brki in lasmi. Tega pičke ne marajo. Ko fukajo s tabo se jim jozlji zatikajo za brado, brki pa jih bodejo v oči. Ampak ker gre za mastne metalke, le-te pač potrpijo, itak nimajo druge izbire.

No, za lepe pičke boš mogu poprijet za škarje in odmaščevalec. (Jar, Cilit sta kul, Persil zna bit prešvoh). Ko se za silo postrižeš, zagrabi za brivnik in se poraziri do golega. Ja, prov si slišu, mudel, vse lase mormo zjebat stran, da uničmo uši.

Naslednje kar morš narest je, da zavržeš vse svoje obleke, ker so ziher grde.

Ok, zdej si popolnoma nag in dezinficiram in te lahko nehamo obravnavat kot metalca in te pridružmo ostalim skupinam, ki bi rade fukale pa ne morjo (geeki, piflarji, Jehove priče itd.)

Naslednje kar te čaka, je to, da boš mogu določit svojo konstitucijo.

1.) Sem suh, to pomen, da se mi vidjo rebra in da vse poka in rožlja, ko se premaknem.
2.) Sem normalen, yeah
3. Sem debel prasec, imam ful špeha

Upam, da si se uspel dat v eno od skupin, ker če se nisi, pol ne mormo nadaljevat. Če maš težave poklič matko, alpa siolovo cifro 080-1000, pa nej se oni naprej jebejo s tabo.

Stilski nasveti za tiste, ki spadajo v skupino 1:
za na glavo si ubodte eleganten črni kavbojski klobuk. rutke vam ne bi svetoval, ker bojo pičke mislile, da mate aids.
za oblečt bi ti priporoču klasični stil. Torej črna obleka, hlače na rob, pa kkšna bela srajca za underneath. Namest robčka si v naprsni žep nafuki dollarse, da bojo pičke vidle, da maš dnar in veze v ameriki. Čevlji nej fino peketajo, da bojo preglasili rožlanje kosti.

Stilski nasveti za tiste, ki spadajo v skupino 2:
Ker imaš kul body, ga morš povdart. Ubod si eno cheap spodnjo majco in nanjo zlij mal motornega olja, kao da maš Harleya u lasti. Privošč si tud ene sprane kavbojke za na noge pa škorne z ostrogami. Za na glavo maš, da ubodeš rdečo rutko oz. plavalno kapo. Hulk Hogan se bo lahko samo skril, yeah.

Stilski nasveti za tiste, ki spadajo v skupino 3:
Za na glavo obvezno fukn kapco z šiltom (dobr, da je kkšen logotip gor, recimo Olimpija), uspod pa nej bo rutka. Za oblečt ubod hokejski dres, na krače pa si navleč baggy pantse in superge Air Jordan. Če boš tak prišu u diskača si zmagu, to ti garantiram. Nikakor ni slučaj, da v vseh reprskih spotih debeli prasci densajo s petimi pičkami naenkrat.

Ok, zdej ste vsi upedenani u nulo. Dal bi samo še par splošnih napotkov, ki veljajo za vse tri skupine:
- očala niso kul, čeprav vam pedagoginja trdi drugače. So pa kul sončna očala. Zdej, če mate diobtrijo si lahko ubodete leče, oz. si čez navadna očala poveznete sončna. Pičke ne bojo opazle te varke, ker so preveč drunk in stupid.
- kul je da kadite, čeprav vam pedagoginja trdi drugače. Cigaret u gobcu je fantastičen efekt, še posebi če ga maš v kotičku ustnic in ob tem govoriš opolzkosti. Treniri pred ogledalom.
- čimveč nakita (hipi rastline, špagice in amuleti niso nakit).
- odišavi se s parfumom. Ne skopari in se poleg podpazduhe pošpricaj še po telesu, fejsu in anusu. Diskreten vonj je že zdavno out in ga prakticira le še Celine Dion.

Tko, gremo u akcijo!

3.Kje najti hude pičke?
Placov je veliko, daleč najbolša izbira pa so bifeji, kjer se densa (diskoteke).
Predlagam sledeče Ljubljanske lokale (za Maribor in ostale rovte se mi jebe)
- Global (reprska/fancy scena. Kul pičke in ambient. kavči so primerni za jeb. Visoko priporočam. Ponavadi je vstopnina 5€)
- Odisej (izključno reprska scena. Lepe pičke, čeprav se najdejo tudi fat ones (prekleta Queen Latifah in njen new age movement shit)) predlagam, da ne zajebavate varnostnika s steklenim učem, ker je ful nasilen. Njegovega kolega, ki straži WC in se ponavadi uči pa lahko podjebavate in si tko nabirate točke pri pičkah. Drugače je Odisej res hardcore shit. Načeloma ni vstopnine.)
- Bachus (nič posebno special. mogoče kul za beginnerja.)
- Fun Factory (dance/popularna glasba.Pičk vseh razredov in oblik. Kul je, ker majo poleg plesišča še miren depratment, kamor se lahko umiru umaknete s pičko in ji govorite ubadaške stihe. Vstopnina je do 5€. Če prideš zgodi je zastonj)
- Cereza (južnjaška glasba, južnjaške pičke. Zna bit kr kul sem ter tja, čeprav je lokal small in se bolj pretepa kot densa. Vstopnine ni, itak.)
- KMŠ (glasba je v šitu, vrtijo večinoma slovensko glasbo. dobra stran pa je ta, da je notri polno pijanih, razuzdanih študentk, ki so glih prišle iz hribov u metropolo in hočjo nadoknadit zamujene binglne. je pa ambient dokaj zanič, plac je rasfukan in vedno en fucker pokozla lijak. Vstopnine ni)

4. Ubod pičete!

Yeah! Upedenu si se, plac si zbral, zdej je čas da greš v action!

Prihod v diskoteko je ritual. Vstopi glih ko se vrti kul music, razširi roke in se primi za kurca ter ga potresi. Če te je sram, si domišljaj, da si Neo iz matrice.

Varkotu nujno fukni dodatnega fika in ga vpraši kako život, kao da ga poznaš že cel lajf. Take geste utrdijo friendship z varnostniki in dajo ostalim piplsom in pičkam vedet, da si avtoriteta.

Zdej stop do šanka, naroč en breezer in si prižgi čik. Pomembno je, da se na začetku ne nafukaš preveč, ker pol ne boš mel odločilne prednosti proti pijanim pičkam, pa še rožica te bo zajebaval. No, uglavnem, uzem si čas in se razglej po plesišču. Kar takoj lahko izločiš 30% debelajs in grdul. Ponavad glih one najbolj divje densajo, češ poglej me, boli me debela rit da sem debela, useen mi dogaja. Če ti kakšna od teh pičk mori ji zagroz da jo boš pokozlou.

Verjetno si opazu, da najhujše pičke densajo na različnih dvignjenih ploščadih, odrih itd. Te pičke se zdijo nedosegljive, ampak jih je najlaži ubost. Sam ne takoj navalit na njih, najprej pejt u izi na plesišče nadensavat.

Nadensavat je čist preprosto. Nog sploh ne rabiš premikat, glavno je, da se muvaš u bokih in da z rokami nafukavaš v vse smeri. Največja napaka, ki je greenhorni nardijo je ta, da hočjo neki inovativno densat, kao Vincent Vega aus Pulp Fiction. Forget that shit! U diskoteki si, zato se drž pravil, če ne se lohk zgodi, da te kdo ustreli. No, najprej nadensavaš sam oz. s frendi in čakaš, če bo prišla kakšna kurbica do tebe. Če ne pride, stopi v akcijo.

Približi se izbrani pički od uzadi, roke ji polož na boke, s klobaso pa pritisni na njeno ass.baba bo najverjetneje začela šejkat z njo, ti pa se sam prepust ritmu. Slej ko prej bo baba pogledala čez ramo, kdo sploh nadensava z njo. V tem momentu ne škodi, če jo narahlo počiš po faci, da vidi kdo je avtoriteta. Če se bo baba umaknila, naj ti to ne zbije samozavesti - preprosto se pomakni do naslednje. Noč je dolga in slej ko prej boš naletel na drunk kurbo. No, če se ne umakne, pomeni, da hoče densat s tabo, zato si lahko privoščiš malo bolj podjetne gibe. Z rokami se lahko pomakneš na njen trebuh in potem počasi do jošk. Kar naenkrat jo zagrabi za njih in zatuli "Rhaaank". S tem boš sprostil začetno napetost,baba se bo smejala in te ob tem popljuvala s tequillo.

Zdej je čas, da se s pičko pomakneš do kavčev. Te so ponavadi zasedeni, zato je kul, da sabo nosiš kako orožje oz. da pokličeš varnostnika na pomoč. Ko se končno udobno namestiš, lahko začneš dvoriti pički. Priporočam kul one-linerje kot so:
- sem bogat kot [censored], [censored] (ob tem ji zatlači dollar u tangice)
- a bi igrala v mojmu novmu muviju?
- prej boš dala, prej boš frei

Slej ko prej bo baba postala čist wet. Najprej se boš mogu neki časa lizat z njo, šele bol boš lahko prešel na fukanje. Tak je protokol, ni mi čist jasno, zakaj.

Ko se ti zazdi, da zadeva traja že dolg časa jo zagrab in odpel na WC. Lahko ti pa lulčka pokadi tudi na kavču, sam bod pozoren, da te nau kakšen model posnel z mobitelom.

Po opravljenem fuku/kajenju nakloni pički poljub in se vrni na plesišče. Velika verjetnost je, da bo baba hotela, da jo še kdaj pokličeš oz., da se poročiš z njo. V tem primeru ji povej, da ne veš kdo ona sploh je in naj se ti spravi izpred oči, preden pokličeš varnostnika.

6. Dodatek za druge pičke:
Če si grda, debela itd., pa bi vseeno rada fukala je postopek tak: pojdi v diskoteko in slej ko prej boš fasala kurca, pa četudi si gobava in ti manjka leva ritnica.
 

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
27
Bronx
Že bral podobno pred cca 2-3 leti, le da je tole malo posodobljeno, kar se slenga tiče. Drugač je pa ok napisano, za smejat.
aplauz.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
hysterical-1.gif

To je z Jokerjevega foruma. Mislim, da je ta vodič in še ene par drugih napisal en šmrkavec "pimp".
 
Nazadnje urejeno:

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
hysterical-1.gif

To je z Jokerjevega foruma. Mislim, da je ta vodič in še ene par drugih napisal en šmrkavec "pimp".

Nick je imel Bebo. Napisal je še marsikaj hudega
grin1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Sergio81 pravi:
A to se zdej tko lovi, ker včasih se mi zdi, da niso / niste ble tko lukave, pa čeprav marsketeri ni blo problem skočt?

Ne.

Takole se je lovilo 5 let nazaj.

P.s. Zamenjaj e-mail frende, sedanji so že preveč napojeni z naftalinom.
tongue-1.gif


lp
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Prevedeno iz angleščine, prirejeno za Slo razmere. Smešno pa je bolj za silo...

LP
Gargy
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik Sergio81 pravi:
A to se zdej tko lovi, ker včasih se mi zdi, da niso / niste ble tko lukave, pa čeprav marsketeri ni blo problem skočt?

Ne.

Takole se je lovilo 5 let nazaj.

P.s. Zamenjaj e-mail frende, sedanji so že preveč napojeni z naftalinom.
tongue-1.gif


lp

In kako se sedaj
grims-1.gif

Ni nobenih e-mail frendov, podobnega spama se pač ne da blokirat, dopovedat pa nekaterim ravno tako nič
shocked-1.gif
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.319
7
38
46
Okolica južne LJ.
No, da se blokirat tak spam, če uporabljaš MS Outlook. NArediš pravilo, ki ti vse maile, ki imajo n-krat FWD v naslovu, prestavi direktno v koš ali pa v zato določen direktorij...
Tako imam jaz urejeno tudi za druge maile, ne samo za FWD-je in je zadeva precej bolj pregledna
cheer.gif
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Ga ne uporabljam več, se mi bolj dopade Gmail na spletu, pa jih še vseeno pogledam takrat ko drugega dela ni in to kjerrkoli se mi zazdi
smile-1.gif