OFFICIAL Alter.si GTR2 Server

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Prvo kot prvo: mviper sticky prosim.
grin1.gif


Kaj pol zdej gremo GTR2 špilat al ne?
cheer.gif
Moj predlog:

POZOR!! V IGRI MORATE IMETI NASTAVLJENO NOVICE DA LAHKO VIDITE SERVER!!!
Server name: GTR2 Alter.si server
Pass: altergtr2
Class: GT
Čas: Zmenimo se vsak dan sproti, pomojem je najbolje vsak večer po 21.00 za kako urco, dve...tri.
grims-1.gif


Igra se: Monza, Spa, Donington...pač se zmenimo na licu mesta. Ker nismo ravno geeki bi igrali ene qualify in takoj dirka. Saj kvalifikacije se da itak vote ko mamo vsi hiter krog. Lahko pa gremo na en sam hiter krog, bo več dirkanja in manj bluzenja.

Kako se vam zdi?

Aja pa še to, lahko tudi jaz hostam, imam 10mb linijo. Pa en je rekel da ima 100/100 (sem pozabil kdo) še bolje. No itak se gre v browser pa se vidi ali je server že narejen al ne pa če je že se pač joina če ne pa se pač naredi ne sej ni tolk težko.

Torej: Prvo preveriš v tej temi glede najnovejših informacij, fajn je če se tukaj objavi da greš igrat, potem greš v špil, daš internet, pogledaš če je server že narejen in če je greš noter, če ni daš create in obvezno daš password ki se glasi altergtr2, počakaš da se folk joina.

Kakršnekoli spremembe in mnenja so dobrodošla.

Lets burn some rubber.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Ja. Samo zdaj je itak tako poceni da če si kolikor toliko v dirkanje je must have. Ca 14-15 EUR.

p.s.: Jebovas kje ste zdej?
confused-1.gif
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Jaz bi vseeno predlagal prej rfactor, ker je free game, obstaja pa malo morje modov (samo registrirat se moraš na portal, pa je to to), tudi za GT serije.
Mnogo ljudi je namreč na nelicenčnih verzijah, po moje ...

Aja, pa AI v rfactorju je noro nor ... kar je dobro za učenje. Pa wheel fizika je, ni pacejka.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
hmm.. GTR2 imam samo "neuradno" verzijo.. Pa je to igrabilno, al je tolk laga, da pokvar feeling?
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Viper to misliš za gtr2? Rfactor nisem igral online ker sem mel samo "sneto" verzijo. Sam feeling vožnje je v gtr2 zakon. Prek interneta pa tudi nič ne laga. Kdaj pa kdaj to kdo pred tabo malo skače sem ter tja samo folk ima zraven zalaufano od mule do torrenta pol pa ni čudno...
bonk.gif

Skratka gtr2 je zdaj že tako poceni da kdor ima volan je greh da ga nima.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Cukneš ga lahko dol z njihovega sajta (full ali lite), jaz sem ga pobral na enem trackerju in kolikor se spomnim, si samo inštaliral in že špilal, brez keya, drugega exe fajla ali patcha ...
Je pa z vsemi modi vsega skupaj za nekje 30 GB.
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jap, GTR2 sem mislil..

GTR2 je tudi kul, ker se ga da vozit na tipkovnico.. [ne morem imet volana, jebiga]..
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Kaj pa če bi na volanu naštimal gas pa bremzo, recimo zadaj namesto tistih ročk za šaltanje maš eno za gas eno za bremzo? Pomojem bi se navadil. Če ne vsaj probaj z miško furat, 100x bolš. Jaz sem najprej fural na tipkovnico in pol probal na miško in so časi padali neverjetno. Levi knof gas, desni bremza, miška levo desno za volan. Hudo.No vsekakor sam najbolje veš kaj ti sede. Drugače pa gtr2 je prek neta res zakon, pa ko naštimaš štart ob 19:00 in potem dirkaš v temo medtem ko sonce zahaja...
srce-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
OK sem si uštimal rFactor + f1RFT08 + F1RFT Trackpack + EOAA GT 1.2 + Indy Car 1995. Grem sprobat. Folk zdownloadajte si rfactor iz TUKAJ .
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Še to...če nimate original gtr2 cd-ja pol EOAA GT zdownloadajte iz torenta in updejtajte če je treba iz linka ki sem ga dal. Vpišite v google eoaa gt pa najde kar nekaj torrentov.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Bom probal se na misaku
smile-1.gif


Je pri rFactorju kaj zajebancije z instalacijo f1 moda? Moras potem v spilu kaj odklepati al pa bilo kaj?
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
OK en problem. Sem si zdownloadal rfactor vendar zdaj ko zaženem mi napiše da imam še 60 minut igranja in opcijo pay al pa ta 60 minut trial. Kaj je zdej to?
confused-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
OK spet jaz.
grin1.gif
MViper ne nič ni zajebavanja samo installiraš in to je to. Vendar PAZI: instaliraj samo basic verzijo, brez raznih updejtov ker se osnovna verzija največ igra na netu. In ko ti zinštalira OBVEZNO klikni na 2008 fiziko in HQ za grafiko.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Daj si gor F1 2005 CTDP, to je tapravo, pa F1 RFT 2007 proge s super teksturami in zafookanimi podlagami (Bahrain je živo klanje za vozit sredi tiste puščave), ali pa pogojno JT F1ChampTracks, te so tudi solidne. Drugače pa se ne z 2005 CTDP spravljat na kake male/kratke proge, ker nima smisla. 3,5 km je minimum, da ne rata dolgčas.

CTDP: "You will never get closer than this."

Če ti rata recimo Melbourne peljat pod 1.38, si car ... Obvezno rabiš ene 200 krogov vsake proge, da veš točno računat ovinke pa da se lahko loviš na desetinke z najboljšim cajtom.
Avte si je treba nastavit, default setup je shit. Gume malo sprobaš, katere ti paše za posamično progo, abs, steering/brake help, to vse daš na off. Jaz imam samo traction na low pa auto clutch, nič drugega. Ko pelješ kak krog za ogrevanje na dirki je AI (nastavljen na 80 %) tako divji, da ti kar slabo postane, ko gledaš kako grejejo zadnje gume skozi šikane. Itak ene 15 mest zgubiš takoj po štartu pa jih prvih nekaj krogov samo loviš. :D

http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=F1%202005%20CTDP

Če rabiš proge, povej, jih vržem na FTP pa ti dam account. Zadeve so legit, tako da ni problema ...