Obvezno zdravstveno zavarovanje in gnil sistem

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Ka si prasec
evil.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.864
3.892
113
No ne vem kaj točno je problem, stara si 27 let in v času otroštva si dobivala otroški dodatek, v času srednje šole kakšno štipendijo, v času študija imel zastonj študenstki dom oz. subvencijo pri zasebniku, bone za hrano, vso šolanje je bilo zastonj, sedaj si na zavodu dobivala nadomestilo, zavarovanje ti plačuje "proračun" ....

Se ti zdi da je tebi država dolžna (oz. Pahor, Janša, Drnovšek, Petrle ...) , ker si ji dala 10 x 200EUR, ali da si še vedno ti njej?

Ko boš imela vsaj 20-30 let delovne dobe pa lahko kakšno rečeš čez državo,ampak potem spet pride penzija in ostala samoumevna sociala.

S takim mišljenjem kot ga imaš, torej ne moreš tu na alterju moralizirat!
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Ynos, hudo mi je zate, ker te niso sprejeli... v vrtec, ker glih za tja si.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Maci ni univerzitetno šolana. Je pa izkoriščala bone ter ostale dobrobite sistema.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Ni čudno da država propada če polovica zaposlenih ljudi v tej državi celo dopoldne v službenem času visi po forumih.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Ni čudno da država propada če polovica zaposlenih ljudi v tej državi celo dopoldne v službenem času visi po forumih.

Če je mišljeno zame, potem naj te razveselim, da nimam osem urnega dela, pridem kadar želim, grem ko želim, je pa res, da mora biti vse narejeno, lahko je to štiri ure, lahko pa tudi 12 ur. Trenutno sem doma in delam na remote, te še kaj zanima?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Ni potrebe po klanjanju, ne potrebujem tvojega sarkazma niti priznavanja. Bolj bi se zamislil kakšne lapaš ter pišeš na forumu. Narod ni neumen, še manj naiven, verjemi, da se tudi na Alterju najdejo zelo sposobni kalibri, čeprav ti to vneto zanikaš in vidiš samo sebe.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Me tudi to ni zanimalo.

Jaz pa grem na kavo.

Hvala alterjevci, ker plačujete prispevke, da lahko jaz, ki sem brezposelna hodim z vašim denarjem na kavo.
chai-lifeline-thank-you-coffee.jpg
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Zanima te zanima, še marsikaj drugega, samo si sedaj posrana. Pojdi gledat v pasulj ali fižol pa naj ti bo sreča mila.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
kaj ti to pomaga, če maš 'shitty' life na zavodu...raje si dobi delo, da ne bo treba tipu vsega preživljat. Zdej grem pa še jaz na kavo pol pa proti službi, da še zate naredim malo...
cheer.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.765
6.361
113
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Ni čudno da država propada če polovica zaposlenih ljudi v tej državi celo dopoldne v službenem času visi po forumih.
Nato pa jim se cetrt place poberejo za vzdrzevanje parazitov kot si ti. In a ves ti ljudje ze imajo delo in ocitno ga opravljajo ok ker ga se kar imajo. Ti pa ga nimas in isto zabijas cajt tu gor namesto da bi sla delat. Guess what mcdonald's zaposluje. Verjetno za podpovprecno placo ampak vsaj v popolnosti bos skrbela zase in ne bos zazirala drzave.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Ma posran si ti.

Z diplomo in eno službo še nisi prijel boga za jajca, boš moral še kaj drugega ustvariti in narediti v življenju. Sicer pa delaš zase in živiš zase, jaz pa zase.

Očitno te sprošča misel na to, da me nekaj podjebavaš, ampak meni taki bedniki kot si ti ne pridejo do živega...

Če imaš mrliča v hlačah pa je to verjetno zato, ker se tako bedasto obnašaš.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Hahahah, a bo Paloma dovolj luksuzna za tvojo vedeževalsko rit.

Dej povej kaj moram imeti, da zadovoljim tvoje standarde, sej ne da jih želim, samo, da vidim kaj pomeni biti uspešen po tvojih merilih seveda. Ne, ne delam zase. Delam zase in za svoje bližnje, ker nisem posrana, prodana egoistična piz.da, ki dela samoportrete v tujem vozilu s ptičjega profila.

Da, zelo me sprošča, ko vidim kako mešaš pasulj in ponoči štejejš zvezde, ki ti povejo en drek, zraven pa še obiraš naivne ljudi, ki so zgubili upanje ter zaupanje v vse drugo. A ti je pasulj povedal, da boš jutri premetala tri palete po tono in pol?

Da se razumemo, vsako delo je častno, z izjemo tvojega, ker si naduvana kuzla, ki misli, da je popila pamet vsega sveta in da ima ona vedno prav. Zdaj, kdo je v slabši situaciji pa ne vem.

Tisto o tiču pa ignoriram, ker vem, da si revica v duhu, glave pa ne bom omenjal.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.864
3.892
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Dej povej kaj moram imeti, da zadovoljim tvoje standarde, sej ne da jih želim, samo, da vidim kaj pomeni biti uspešen po tvojih merilih seveda.

A imaš BMWja? In to ne kakršnegakoli, mora bit vsaj 20 let star!
10.gif


Sicer pa mislim da se je tema odvila v napačno smer in najbolje da se jo zaklene preden se močni egoti pobijejo med sabo!
zmaga.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Nimam, ne maram BMWjev.

Nihče se ne bo pobil, je pa dobro včasih kaj napisati, ko nekdo sam sebe prikazuje v najlepši luči, resnica je daleč od vsega skupaj.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Mislim, kako ste surovi!
uf-1.gif

Punca je odprla temo, nikomur nič slabega hotela, dala določeno informacijo......ne da bi hotela kogarkoli zagovarjat, ampak grem stavit, da veliko ljudi ne ve tega, kar ni vedela ona.
Odnosi so pa res ratal na psu...
bonk.gif