Obvezno zdravstveno zavarovanje in gnil sistem

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
južnjaki se spravljajo nad Maci, sami so pa največji lenuhi, diplomo kupili v BiH in stanujejo pri starših ali pa so jim starši podarili stanovanje seveda so ga njihovi starši kupili po Jazbinškovem zakonu.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.715
6.298
113
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Ni čudno da država propada če polovica zaposlenih ljudi v tej državi celo dopoldne v službenem času visi po forumih.
Nato pa jim se cetrt place poberejo za vzdrzevanje parazitov kot si ti. In a ves ti ljudje ze imajo delo in ocitno ga opravljajo ok ker ga se kar imajo. Ti pa ga nimas in isto zabijas cajt tu gor namesto da bi sla delat. Guess what mcdonald's zaposluje. Verjetno za podpovprecno placo ampak vsaj v popolnosti bos skrbela zase in ne bos zazirala drzave.

polcaj--- pa za tvoje ležanje v službi gre tudi davkoplačevalski DENAR...

Matr --kuk smo vsi pametni--tle nekaj punco obtužuješ---pa v stvari iz iste sklede žreš---ma sj niste normalni...



Citat:
Maci povedala::: Ynos, hudo mi je zate, ker te niso sprejeli... v vrtec, ker glih za tja si.

Bombaa maci--komentar desetletja
aplauz.gif



Maci jst sem s teboj--nč se bat...
zmaga.gif


Se upajo samo na ženske spravljat...
grims-1.gif
ja samo jaz hodim v sluzbo ona pa ne. V koncni fazi si tudi ti zadnji ki mas kaj za pametovat ker si ze veckrat napisal da delas brez racunov in da imas na crno zaposlene delavce. Mamo pac to nesreco da si nasel tale forum. Morda se te nekoc znebimo kot so se te na podsvojostreho.

In nihce se na nikogar ne spravlja - punca je ze veckrat delila svoje neumnosti z nami, tokrat pa smo ji povedali kaj menimo o tem. Vsakemu svoje.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.463
113
Citat:
V koncni fazi si tudi ti zadnji ki mas kaj za pametovat ker si ze veckrat napisal da delas brez racunov in da imas na crno zaposlene delavce.
A mu gre kdo zrihtat kakšno inšpekcijo
evil.gif
Pa še nekaj časa bomo imeli mir pred njim, ker bo imel dosti drugih opravkov
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.357
9.771
113
kod Džej-Zija
Od kdaj je neplačevanje davkov, prispevkov in splošno nespoštovanje zakonodaje postalo sprejemljivo?
17758-icon_confused.gif
Govorim tako iz moralnega kot pravnega stališča. Kriminalcev pa spodoben rkc član ne zagovarja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
ko sem urejal na zzzsju dodatno, kliče ena taka maci style,ko je bila en cajt na socialni in je mela plačano tudi dodatno. Pol pa je gnjavla uslužbenko, zakaj zdaj ko je začela delat mora sama plačevat..zakaj država več ne plačuje. pa ji ona lepo razloži, da zdaj dela in prejema plačo in dodatno bo sama plačevala, ona pa trda pa da neb, da naj center... zajedelci jebeni.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.357
9.771
113
kod Džej-Zija
Ni res. Racionalizacija grehov na način "saj drugi tudi, pa še več kot jaz" po katoliških normah ne vzdrži.

Kar se tiče dela na črno, pa suzana bolj ali manj vse dela na črno, pa še na črno ima zaposlene delavce. To je malenkost drugače kot sosedska pomoč, se ti ne zdi?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Evo me.
cheer.gif


Nimam kaj komentirat. davke mi odvajajo od plače, dela na črno ne opravljam, zaposlen sem od 18. leta dalje, razen ko sem bil v vojski. Faks sem si plačal sam, BMWji mi ne sedejo....

Delo pa najde vsak, če ne drugega, greš zidarjem streč.

Edit:če povem, da sem 3/4 bajte naredil brez računov me boste itaq požrli.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Ni res. Racionalizacija grehov na način "saj drugi tudi, pa še več kot jaz" po katoliških normah ne vzdrži.

Kar se tiče dela na črno, pa suzana bolj ali manj vse dela na črno, pa še na črno ima zaposlene delavce. To je malenkost drugače kot sosedska pomoč, se ti ne zdi?

Vse na črno ziher ne
ne-ne-1.gif
sem pa tja pa res mogoče kdaj...

Vsak mesec mora bit tok in tok prometa in kr treba računčke pisat...
smile-1.gif



Na črno zaposlene delavce da imam???ne ne
ne-ne-1.gif


Pri meni samo delajo, da lažje skozi mesec pridejo... da si družinski proračun dvignejo...
smile-1.gif


TOREJ--NIMAM DELAVCEV NA ČRNO ZAPOSLENIH
jezen.gif


(če na črno nekje delaš itak nisi zaposlen))
smile-1.gif


Glede pametnjakovičev da me bi kr prijavili inšpekciji
smile-1.gif


@polcaj::Bil je bolj hec kot ne... nemaš bit kj jezen...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.018
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Veš zarkaj vrednote pri nas niso pomembne? Zato ker vi kvazi kristjani volite in se pustite prostituirat levakom. Če bi bila lustracija ne bi bilo ne tvojega JJ ne Drnovška, Kučana in ostalo levo bando katera nas je spravila tja od koder nas lahko zvleče le Božja milost.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zanimivo, kako je pa z župniki? Njim pa država avtomatsko vse to plačuje?