Obvezno zdravstveno zavarovanje in gnil sistem

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako najprej spljuvate maci, pol jpo že razumere, jutri bo vaša predsednica.

smotkoti jedni

Vidi ti njega.......prvo bi on mace sa senfom da gađa......a posle da jih mazi i pazi
evil.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Ne vem kater alter prispevkoplačevalec si je zmislil, da je treba podaljševati na 3 mesece, meni je na občini rekel, ko sem vprašala, da sedaj velja eno leto - v primeru da bom še na zavodu seveda.
Ko sem šla urejat obvezno zavarovanje po poteku nadomestila za brezposelnost pa je bilo rečeno, da je zdaj urejeno za ves čas, ko bom prijavljena v evidenci brezposelnih.

Verjetno misliš mene? Nisem si jaz izmislil, tako imam napisano na odločbi, ki jo še vedno imam, čeprav je to bilo kako leto nazaj.... res, lepo piše od kdaj do kdaj mi velja zavarovanje. Morda pa se od občine do občine zadeve razlikujejo in ti ponekod v odločbi ne napišejo kako dolgo ti velja zavarovanje.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Ne vem, jaz nisem dobila nobenega papirja. Samo obrazec sem izpolnila.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
jaz sem pravkar prišel iz lepe gmajne, s puško na ramenu, pa mi ni noben Kmet rekel, da sem zahojenc..torej?

Hja to je relativno........jst se tud Semirju ne upam rečt da je čefur
evil.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Sploh ni gnil sistem samo vi BREZPOSLENI LENUHI nimate časa ENKRAT NA TRI MESECE iti podaljšati obvezno zdravstveno zavarovanje.
Kako je lahko odjavljeno, če je obvezno?
Kako ti lahko tretja oseba spremeni status brez obvestila?

Ali si v JU in braniš svoje, ki so še trikrat večji paraziti kot brezposelni? (ne eni, ne drugi ne delajo, a eni visoke plače vlečejo)