Nuvi 1300 Prikazuje LA in JCV

Pilotren

Zelenc'
10. mar 2012
15
0
1
1685.png

Kaj bi naj bilo to, na desni strani,podobno je kod bi hotel pokazat JCV,prikazalo se je v simulaciji
 

Pilotren

Zelenc'
10. mar 2012
15
0
1
Potem pa ni nic resil D0825-64
A je varno preiskusit logo.bin od katerga drugega modela ki podpira JCV- naprimer od 1300-ke
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če boš dal od katerega koli drugega se ti bo nuvi obesil ob zagonu in boš imel črn zaslon, ker ne bo znal prikazat logo slike nuvi se pa ne bo vklopil.

Saj sem ti rekel, da D0825-64 ne bo nič rešil
wink-1.gif


S to številko si sedaj, če se ne motim tudi izgubil prikaz omejitve hitrosti.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.333
667
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
sicer se mi ne da listat vsega nazaj, mogoče je že kdo napisal oz je že bilo predebatirano..Torej včeraj sem omogočal nove funkcije na 1300 modelu, a se mi nikakor ni hotel povezat na USB v preboot načinu, seveda dosledno upoštevajoč navodila. Pred tem sem seveda naložil usb driverje a kljub temu se mi je stalno povezal v mass storage..držal sem prst v kotu itd..Zadevo sem rešil tako da sem šel v servisni meni in ga potem povezal na usb - šele takrat mi je zaznal "novo" strojno opremo in potem sem lahko izvedel update! Mogoče velja omeniti, da imam na PC-ju win 7 64 bit!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ja da imaš win7 x64 je vredno omenit
smile-1.gif

Na tem OS je največ težav z pre boot in updater-jem.
Ko ti je preko servisnega menija prepoznalo novo strojno opremo ti ga potem prepozna tudi na začetku z prstom v levem zgornjem kotu.

Ta način v katerem si izvedel omogočanje funkcij je drugi najlažji, prvi je tisti preko SD kjer ne rabiš nič držat ampak samo vstaviš SD na katerem imaš paket in počakaš da nuvi vse naredi namesto tebe
wink-1.gif


Tega z prstom v kotu je pa fino, če ga vsak ki se igra z predelavo obvlada, ker mu pride prav, če se mu nuvi kdaj pokvari in ne more več priti do servisnega menija.

Za tiste pa, ki še niste omogočili funkcij in jih imate željo, pa niste ravno domači z računalnikom, vam predlagam, da omogočite dodatne funkcije preko SD kartice, je najlažje in najhitreje.
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Ali se ti je nuvi ob zagonu Updaterja resetiral in ponovno vklopil? Kajti meni to počne zumo660? Na PCju Win 7 64bit. Enako se dogaja tudi na Win XP.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@raza

Prvo odpri updater in šele nato priklopi nuvija na pc.

p.s.
Imel podoben primer z nuvi 3490 (na XP), da se mi je ob zagonu updater-ja kar sam izklopil in ponovno vklopi.
Prvo sem imel priklopljenega na sprednje usb vhode na Pc, ko sem priklopil nuvija na zadnje usb vhode na Pc je delovalo kot mora.
Čez čas tudi to ni več delovalo.
Naredil backup nuvija, ga formatiral z prepusb programom, dal nazaj backup in od tistega časa naprej se mi še ni niti enkrat izklopil.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.333
667
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
raza, ja, mislim, da se je tudi meni resetiral, ampak temu nisem posvečal posebne pozornosti. Če vidiš da je updater naredil svoje, nimaš kaj skrbet. Važno je da je rezultat pozitiven. Sem preveril potem v servisnem meniju in mi je lepo pisalo pod JCV status: "working"
smile-1.gif
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Probal obe priključitvi na USB pa je vedno isti rezultat. Zumo se resetira in posledično update nemogoč, ker ga program ne zazna na USBju. Ko se program Update zažene zumo zapiska in resetira, isto če je Update program že zagnan, ko vtakneš USB zumo piskne in reset.