Nuvi 1300 Prikazuje LA in JCV

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
Kako naj preverim če mi dela JCV? Če dam na simulacijo mi ne prikaže slike na odceku za izvoz na avtocesti za Dunaj, kot je zgoraj prilepleno. Kaže mi omejitev hitrosti in pa razvrščanje (zgoraj levo na ekranu garmina) ne vem pa kako do slike kot je tu prileplena.
Hvala že vnaprej
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik tic pravi:
Kako naj preverim če mi dela JCV? Če dam na simulacijo mi ne prikaže slike na odceku za izvoz na avtocesti za Dunaj, kot je zgoraj prilepleno. Kaže mi omejitev hitrosti in pa razvrščanje (zgoraj levo na ekranu garmina) ne vem pa kako do slike kot je tu prileplena.
Hvala že vnaprej

Katerega nuvija pa imaš?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Prvo si moraš spremenit logo na garminu 1300 z datoteko,ki je točno nad tvojim postom,ker ta omogoči Jcv in ostalo(če si to že naredil potem ti tega več ni potrebno)
Potem v skriti mapi .system ustvariš mapo JCV lahko pa jo narediš tudi na sd kartici v mapi garmin (Garmin/JCV) in vanjo daš navaden jcv (D1281070A.JCV) ali pa PhotoReal jcv (D2504020A.JCV) potem greš pod simulacijo poti klikneš na okence,kjer ti kaže razvrščanje zgoraj levo in na naslednjem zaslonu boš videl v sredini na spodnjem robu gumb prikaz križišč.
Pri križišču,ki ima jcv se ti napis na gumbu obarva belo in ga lahko klikneš za predogoled,pri križišču,ki pa nima jcv pa napis ostane siv.

Lp
 

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
313
20
18
Imam namen nabaviti Garmina 1300 CE, zato me zanima če je prikazovanje LA in JCV možno usposobiti tudi s karto centralne evrope, ali je za pravilno prikazovanje LA in JCV potrebna kartografija celotne evrope ?? Aja pa še ena malenkost -- ali tovrstno "prilagajanje" naprave avtomatsko pomeni izgubo garancije ali pa je možen tudi izbris dodatkov in povrnitev na tovarniške karakteristike
confused-1.gif
 

qwert

Pripravnik
9. mar 2010
36
0
6
Ej popotnik , Izradno si popestril ta forum s tem photo real .
aplauz.gif

Kar tako naprej fantje tisti ki se razumete na to tehnologijo ker kot zgleda garmin prodaja le drobtinice - (kupi nov garmin pa boš lahko imel tudi foto real prikaz ) , kot so oglaševali .
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
Predogled križišč imam siv, mislim da tudi za tisto križišče oz. izvoz, ki je tukajle gor slika da bi moral delat. Vse ostalo imam tako narejeno kot si mi opisal.
Bom preveril ko dobim garmina v roke.

Najlepša hvala za pomoč

LP
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik qwert pravi:
Ej popotnik , Izradno si popestril ta forum s tem photo real .
aplauz.gif

Kar tako naprej fantje tisti ki se razumete na to tehnologijo ker kot zgleda garmin prodaja le drobtinice - (kupi nov garmin pa boš lahko imel tudi foto real prikaz ) , kot so oglaševali .
ne-ne-1.gif

To je res, kupiš nov nuvi 1300 za 100 eur, porihtaš zadevo in imaš funkcije enkrat dražjega modela. Če jim ta stvar uspe še za modele 2xx, je zmaga popolna.
nahrung002.gif
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Če bi za 2x5 (da ne bi samo zame) porihtali vsaj lane assist bi bilo precej bolj vredno, saj ne da se ne bi branil teh pripomočkov ampak pri nakupu sem kiksnil in sedaj imam kar imam. Tole razvrščanje na pravi pas pa je vsekakor zame eden boljših pripomočkov.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:
Tole razvrščanje na pravi pas pa je vsekakor zame eden boljših pripomočkov.

Sem enakega mnenja. No pri nas sploh ne pride v postev, ker imamo navadno le po 3 pasove....v tujini, sploh v vecjih glavnih mestih, sem imal pa kar probleme, ker se nisem pravilno razvrstil.

Kaj lahko kaj "zjebem" ce probam zadevo instalirat na 760ko?
LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:
Če bi za 2x5 (da ne bi samo zame) porihtali vsaj lane assist bi bilo precej bolj vredno, saj ne da se ne bi branil teh pripomočkov ampak pri nakupu sem kiksnil in sedaj imam kar imam. Tole razvrščanje na pravi pas pa je vsekakor zame eden boljših pripomočkov.

Za model 265w sem videl, da se ga da flešat na Nuvi 465=tovornjakarska izvedba...