Novo pri Telekom Slovenije III.

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
Zakaj bi odšel če pa stvari, ki jih rabim delujejo. Telemach je bil slabši, veliko slabši od Telekoma, podpora uporabnikom je slaba, njihovi centri so slabi, saj imamo premalo ljudi in se čaka v nedogled, da te postrežejo. T2 me ne zanima, ker nimam namena poslovati s firmo, ki slabo posluje in bo v prihodnosti potrebna resnih sprememb v načinu dela in poslovanju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Na hitro pogledal na obisku. Sicer je imel napak, ker se ni dalo nastvalajt glasnosti, ampak:
- veliko boljša slika (na isti liniji) od Boxa in Boxa S
- glasovno uprviljanje dela dobto
- ogled nazaj veliko bolj praktičen, ker lahko tudi delno nazaj prevrtiš in ne rabiš iti na začetek
- EPG mi je na pogled boljši

Hmm kar nekaj vas je ze komentiralo da je slika z EON-om boljsa. Cudno da Telekom tega ne hvali oz. oglasuje? Ali sem spregledal?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.703
113
blizu močvirne prestolnice
Zakaj bi odšel če pa stvari, ki jih rabim delujejo. Telemach je bil slabši, veliko slabši od Telekoma, podpora uporabnikom je slaba, njihovi centri so slabi, saj imamo premalo ljudi in se čaka v nedogled, da te postrežejo. T2 me ne zanima, ker nimam namena poslovati s firmo, ki slabo posluje in bo v prihodnosti potrebna resnih sprememb v načinu dela in poslovanju.
Kdo je rekel da gre T2 slabo?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Smo po skoraj 20ih letih pri telekomu prestopili k t-2-ju lansko poletje in nimam nobenih pripomb, vse deluje perfektno, nekatere stvari celo bolje (recimo casovni zamik je mnogokrat boljsi), cena je tudi kar precej nizja, hitrost interneta visja (40/20 vs 30/5), pa se preko telekom omrezja (BRO).

Do sedaj niti enkrat ni nic stekalo (itak ker je preko telekoma). Ne vem pa, kako je ce si dejansko v njihovem omrezju...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
V primeru novega naročnika je aktivacija eSIM kartice vračunana v ceni priključne takse. V primeru menjave SIM za eSIM kartico se uporabniku zaračuna menjava v višini 2,95€ in cena je enaka ceni menjave klasične SIM kartice.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
ALI LAHKO KARTICO ESIM PRESTAVIM IZ ENE V DRUGO NAPRAVO?
Prenos kartice eSIM med napravami ni mogoč. Če želite eSIM uporabiti na drugi napravi, obiščite prodajno mesto Telekoma Slovenije, zahtevajte menjavo SIM-kartice in prejeli boste novo QR-kodo za kartico eSIM. Pri tem pa ne pozabite na trenutni napravi izbrisati kartice eSIM, če je ne potrebujete več.
Menjavo eSIM kartice med telefoni bi morali omogočiti na portalu Moj Telekom ...

Prav tako verjetno novo QR kodo rabiš ko telefon daš na tovarniške nastavitve ...
 

Mirror

Pripravnik
29. okt 2007
273
0
16
Ponastavitev na tovarniške nastavitve ne odstrani eSIM.
V navodilih je zapisano: "Ponastavitev naprave ne izbriše kartice eSIM. To je treba urediti v meniju s potrditvijo možnosti Odstranitev.".