Novo pri Telekom Slovenije III.

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
btw tudi dražja paketa bodo "nadgradili" z zmanjšanim prenosom podatkov v EU: Dostopni B na 9GB in Dostopni C na 12GB.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Saj so že sedaj zavirali prenos podatkov v tujini z izbiro prednostnih operaterjev z katerimi nimajo Lte gostovanja.
Primer Nemčija na O2 in Avstrija po novem na A1.
Edino A1 ima v skoraj vseh državah gostovanje na Lte pri več Operaterih
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Pri nas je 7 številk in sem tudi že malo brskal da bi zamenjali, smo na telekomu od samega začetka. Ampak kot sem uspel izračunat, je konkurenca skoraj do pike in vejice enaka. Tako da v bistvu sploh ni konkurence.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Če gledaš samo velike operaterje, res ni bistvenih razlik. Nizkocenovniki so pa (lahko) precej cenejši. Jaz plačujem pri bobu 9€ na mesec za podoben paket, ki bi pri Telekomu stal malo čez 20€ (ja... se zavedam, da ni telefonov na subvencijo, polne LTE hitrosti in raznih drobnarij, ki jih ne potrebujem). Veliki operaterji lahko nizkocenovnikom pridejo po ceni blizu le, če imaš vse številke povezane ter vzameš vezave za 24 mesecev... pa še takrat so samo tam-tam.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Pred časom sem se zanimal, če mi lahko A1 ponudi boljšo ceno kot TS za poslovni paket vdsl + mobilna telefonija. Za primerljiv paket so mi izračunali slab evro ceneje. Izgleda, da je bolj fama iz preteklosti, da je A1 ugodnejši od TS.
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Meni se bo dejansko paket pocenil iz 26,99 bo šlo na 22.99 iz 3GB neta bom zdaj dobil 30GB me pa sicer nekaj bega. Zdaj če jaz prav razumem imam vse klice v eu območju neomejene razen, če jaz koga kličem iz slovenije recimo v avstrijo pa samo 20 minut.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
No to je bolj kot ne tvoja lenoba da si bil na nekem starem paketu. Vmes se je ogromno zgodilo, največ seveda zaradi konkurence in eu direktive.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

berem novico, da ukinjajo neke pakete s 1.4. in tabela nadomestnih, pod 13 eur ga ni, povsem so nekonkurenčni

pa kdo sploh še gre na telekom pri takih cenah? ok, eur, gor dol, a drugje dobiš več
 

trobla

Pripravnik
28. dec 2014
206
17
18
Ah k...
e bom pa probal iz DOstopni A na Neodvisni B prestavit. Upam da bo šlo, kljub aneksu za telefon ...

Sicer pa: upam, da potrošniškim organizacijam uspe stisnit operaterje tako, da ne bodo smeli v času vezave spremnijat pogojev paketa (če pa ga bodo na slabše, pa lahko odstopiš brez kazni in brez poplačila subvencije).

Saj to pa ja vemo da dočakali ne bomo nikoli, sploh pa ne tale zadnji del...dobro bi bilo že, če bi naredili tako, da ob spremembi cene paketa obstoječim podpisnikom aneksa cena ostane nespremenjena. No, tudi jaz počakam še par mesecev do izteka vezave, in adijo Telekom. Vezave nikoli več, aparat pa rajši kupim 2-3 mesece po izidu preko oglasa.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

po moje je veliko folka vezanega in ne morejo od državnega plenilca proč, sploh ob miselnosti, da so poceni dobili telefon na obroke :)