Novo pri Telekom Slovenije III.

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Jest: lepo napisano. Dosti je razlogov zakaj nekdo ne more imeti kombo pri simobilu. Ali pa noce. In taki smo pozabljeni. Takoj je pomoje vsaj nekaj 10 %. In ocitno njihov marketing tega ni uposteval. Zalostno. A1 je naenkrat najdrazji.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ne jokajte ,.. še vedno se je marketing odzval,.. in prepričan sem da se bo tudi zdaj,..
b
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Če je Telemach tako močan na trgu naj se ga izenači s Telekomom kot operaterjem s pomembno tržno močjo pa naj shera svoje omrežje,.. me zanima kolk folka bi še bilo pri njih,.. jih kar nekaj proznam ki bi takoj menjali če bi lahko,.Drugače pa tudi jaz še razmišljam da odjavim FSIISDN in TV,.. ter gor uporabljam recimo A1 now,..

Vsekakor pa pričakujem, da se bo ta nebuloza z obveznim Popom v osnovni shemi čim prej zaključila,..torej če hoče bit plačljiva naj bo,.. odprešnov paket za kaj jaz vem 5€ pa naj si vklopi kdor hoče,.. enako z ostalimi plačljivimi programi,.. pa da jih vidm potem,..
b

Omrezje ni Telemachovo... omrezje je od Medvoske kabelske v upravljanju EVJ... ponudnik interneta pa je trenutno Telemach...

Glede POP Tv pa bi nekaj napisal... pa ne bom, ker smo ze itak prevec zasli iz teme... mogoce v A1 temi, kamor pase...
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ce se ne bo v kratkem spokam vse stevilke na Telekom na paket eu za 21,95 eur. Sem pogledal in v zadnjih 10-ih letih smo na firmi za a1 storitve odsteli skupaj nekaj manj kot 20.000 eur. Zadnje dve leti pa po 100 eur na mesec. Se poznajo nizje cene paketov. Se leta 2010 smo za 4-i stevike placevali vec kot 250 eur na mesec.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
ksz...

http://www.telekom.si/info-in-obvestila/sprememba-cenika-junij

sprasujem se.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

zaradi ......vstavi poljubno...... bomo/smo primorani dvigniti cene vseh paketov za 1 eur + ddv.... kaj pa drugega.... ovce so za strizenje 😆. mogoce se pa motim in bodo znizali cene .... sam se smrkce najdejo
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Kaj si ti sploh prebral obvestilo? Piše da zvišujejo cene splošnih storitev in ne naročniški paketov cen itn..
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

nisem. ampak ocitno nisem niti zgresil veliko. cene gredo gor.... sedaj za to, drugic za kaj drugega
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
NOVO: Kupite nov mobitel 2 meseca pred iztekom vezave ​​​
Naročniki mobilnih storitev lahko že 2 meseca pred iztekom vezave kupite nov mobitel z vezavo, pri tem pa pridobite 2 meseca 50 % popusta na mesečno naročnino mobilnega paketa. Akcija velja do 30. 4. 2017.1

Priporočamo vam nakup prek E-trgovine – hitro, enostavno in brez poštnine.​
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Joj dejte prosim brat kar nekdo napiše. Trenutno so se povečale količine ter nekaj akcij je bilo (ali so še, saj ne vem) za konkrento nižje naročnine. Nekdo vmes napiše, da bo zagotovo enkrat tudi dvig sledil (pač klasično kurčenje slovenistana tako kot si napisal) in evo, minejo trije prispevki in iz zaključka Telekomovih akcij pride ven da višajo cene
bonk.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Komentiralo se je tole (kar nima nobene veze s kakšnimi akcijami): http://www.telekom.si/info-in-obvestila/sprememba-cenika-junij

Jaz pa si upam napovedati, da bodo podražitve "STARIH" paketov sledile še letos.

Pa saj je to že tradicija
smile-1.gif
Še datum se da precej natančno napovedati... konec oktobra.
http://www.telekom.si/info-in-obvestila/sprememba-cen-mobilnih-narocniskih-paketov-1-12-2016
http://www.telekom.si/info-in-...cniskih-paketov
http://www.telekom.si/info-in-...toritev-Mobitel

PS: Ni pa to nobeno "kurčenje". Niti nisem več Telekomov naročnik in dvomim, da sploh še kdaj bom (mogoče, če nam optiko potegnejo). Vse kar počnem je to, da napovedujem prihodnost na podlagi znanega vzorca (podobno kot vremenarji).
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Pa se poglej komu sem odgovarjal pa ti bo jasno zakaj tak moj prispevek
smile-1.gif

Prognoze ob takih dumpingih ki se dogajajo niso tako nemogoce.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Na službenem telefonu imamo paket Brezskrbni B. Po parih dneh deljenja interneta v tujini smo dobili sporočilo, da smo porabili vključen limit za prenos podatkov in ta ne deluje več. A ni več tiste opcije, ko si plačal največ tri evre na dan in uporabljal neomejeno?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Tisto je bilo samo pri nekaterih paketih... in se je ukinilo pri zadnji spremembi EU regulacij (oz. so uporabniki dobili možnost izbire... obdržati star paket, ali pa prehod na nova pravila).
 

Ingvar

Pripravnik
18. sep 2007
80
0
6
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Tisto je bilo samo pri nekaterih paketih... in se je ukinilo pri zadnji spremembi EU regulacij (oz. so uporabniki dobili možnost izbire... obdržati star paket, ali pa prehod na nova pravila).

Ne drži za vse pakete, pri Brezskrbni C je npr. še vedno možno vključiti opcijo EU DAN.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Očitno res...
Citat:
Naročniški paketi z omejenim dnevnim plačilom za storitve v EU (plačilo po porabi, a ne več kot 2,90 € na dan), ki so Neomejeni C, Neomejeni D, Poslovni Neomejeni C, Poslovni Neomejeni D, Paket 2015, EU Neomejeni: od 1. 5. 2016 se bodo uporabnikom teh paketov za odhodne klice, sporočila SMS/MMS in GPRS prenos podatkov v EU obračunali le EU pribitki, a ne več kot 2,90 € na dan. V EU porabljeni MB prenosa podatkov se ne bodo odštevali od zakupljene količine v Sloveniji, princip pravične uporabe v EU pa ostaja nespremenjen (po porabljenem 1 GB na dan v EU se uporabnika obvesti in hitrost prenosa podatkov se omeji na 64 kB/s).