Novo pri Telekom Slovenije III.

sondey

Pripravnik
15. mar 2010
109
9
18
To pa prvič slišim, da Neo paket vsebuje mobilno številko. Na njihovi strani nič ne piše o tem..
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.055
324
83
Goriska

Priponke

  • IMG_2180.png
    IMG_2180.png
    395,5 KB · Ogledi: 121

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.480
874
113
Eno je Neo B, drugo pa Neo Svet B. Slednji ima dodatno še mobilno (poleg nekoliko višje hitrosti interneta in boljše TV sheme). Ampak ga ni več v ponudbi.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.447
103
63
40
Malo tu,malo tam :)
Telekom je zakon drugače, če ne bi imeli teh for z reklamami...

Jaz sem ponovno po dveh letih brez vezave "podaljšal" še za dve leti brez vezave za zelo ugodno ceno 84€ mesečno z ddv (neo b paket kateri že vključuje eno mobilno ter 2 dodatni mobilni).

Individualna ponudba, samo reči je treba ;)

Boljšo ponudbo bi dobil na T-2 za 68,99€ z ddv

Oranžni DIAMANT ( internet , IP telefon in brezplačni klici po SLO , MAX TV shema in ČZ ter 1 mobilna številka z MAXI paketom ) = 49,99€ + 2 x dodatna mobilna številka MAXI = 2 x 9,50€

Dodatno pa izbereš 1 programski paket po lastni izbiri npr : Voyo, HBO Premium/ BOX , Pickbox, Grand Slam X, Venus X, Amor X, Yugo 55+, Pink ali BOX TV

Za več info ZS :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in NekdoK

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.055
324
83
Goriska
Boljšo ponudbo bi dobil na T-2 za 68,99€ z ddv

Oranžni DIAMANT ( internet , IP telefon in brezplačni klici po SLO , MAX TV shema in ČZ ter 1 mobilna številka z MAXI paketom ) = 49,99€ + 2 x dodatna mobilna številka MAXI = 2 x 9,50€

Dodatno pa izbereš 1 programski paket po lastni izbiri npr : Voyo, HBO Premium/ BOX , Pickbox, Grand Slam X, Venus X, Amor X, Yugo 55+, Pink ali BOX TV

Za več info ZS :)

T-2 nocem ali bilokaterga drugega nocem imeti vec nikoli, dokler ne bodo imeli svoje centrale v mojem kraju.

Sem bil slabo leto pri t-2, ko je prislo do tezave (zelo slabo delujoc internet da se ni dalo uporabljati storitev normalno) ni bilo resitve v 14 dneh, zato sem placal pogodbeno kazen in sel nazaj na telekom, kjer pa so potem itak takoj uredili zadevo (neka “napaka” na portu v centrali).

Tako da jaz osebno ostajam na telekomu za vedno verjetno. Aja pa se mobilna telefonija je porazna pri t-2, poleg tega pa rabim vedno vowifi (nimam mobilnega omrezja v delavnici, ker je v zemlji) tako da spet pride v postev samo telekom.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.160
2.495
113
Tule gre bolj za nagajanje Telekoma drugim operaterjem na njihovem omrežju. Sam sem dvakrat znancu na OŠO omrežju urejal dvige hitrosti, prvič je šlo za višji DL, ki ga je ponudil T2 in je trajalo 2 tedna in ene 4 klice na T2, da se je Telekom (GVO) končno zganil in dejansko uredil, nazadnje pa, ko so dvigali upload iz 40 na 100. No tokrat je to terjalo nekje 10 klicev na T2 in 2 meseca, preden so na Telekomu spremenili hitrost na portu. Seveda je bilo ob vsakem urgiranju nazaj na T2 javljeno, da je zadeva urejena, sami pa na T2 ne morejo preveriti ali je res urejeno ali ne, ker nimajo dostopa.

Podle igre so to.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.912
2.131
113
V bistvu t2 ima vpogled v hitrost naročnika na drugem omrežju. Dovolj je, da pogledajo sinhronizirano hitrost in v to imajo vpogled.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.206
314
83
A ima danes TS aplikacijo Moj Telekom v down_u oz jim je v crashu. Nic ne stima. Ocitno jim upgrade aplikacije ni postiman. Pri sebi nimam vidnih vseh podatkov pa nikakor se ne odjavit...
Se komu fail?
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.874
640
113
EU
Fishing napad?

Če ste morda prejeli, kakno sporoćilo v zvezi z geslom oz. so lopovi nastavili lažno stran za vnos gesla.
 

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
251
9
18
Slovenija
Hvala za hint, ampak se ti ne zdi da bi moral TS sam sporocit navodila uporabnikom aplikacije ko so ze spremenili novo podobo. Maile itak maj ali pri prvi prijavi bi moralo izpisat nova pravila.
Meni je že, ko sem kliknil na prijavo, ponudilo spremembo gesla. Verjetno staro geslo ni bilo dovolj varno za novo podobo aplikacije. Bi pa lahko res o tem obvestili uporabnike.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.160
2.495
113
V bistvu t2 ima vpogled v hitrost naročnika na drugem omrežju. Dovolj je, da pogledajo sinhronizirano hitrost in v to imajo vpogled.
Sinhronizacija na optiki? Ne vem, meni je rekel, da on vidi, da je vse ok, vsi speedtesti pa so se ustavili na stari hitrosti. Lahko, da se port postavi na gigabit, hitrost pa se omejuje za tem.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.206
314
83
Meni je že, ko sem kliknil na prijavo, ponudilo spremembo gesla. Verjetno staro geslo ni bilo dovolj varno za novo podobo aplikacije. Bi pa lahko res o tem obvestili uporabnike.
Spremembo gesla na 14 znakov mi je ze pred casom zahtevalo ( tam2-3 tedna nazaj). Vem da me takrat sploh ni hotlo naprej spustit.
Ta prinscreen je pa danasnji jutranji.
Bom jutri se enkrat odprl aplikacijo.