Novo pri Telekom Slovenije III.

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Telekom mobilna za prvomajske predstavlja za zakup HR internet, povečano količno podatkov, 15 GB ali 30 GB, cena (5.99 ali 9.95 €) velja do 3.5.2023
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
gledam uro za odklop pred spanjem, vedno ogled nazaj.... prevrtevam reklame....
nisem še imel prisilnih reklam. Ali so to na specifičnih kanalih? Moraš dovolj prevrteti, da sproži te reklame....

Mogoče sem neustrezno navedel besedo "pogosto"....Včasih se pojavi enkrat na dan drugič na dva-tri dni, verjetno odvisno od števila zahtevkov za ogled oddaje za nazaj. Sam gledam večinoma slovenske programe, tako da za navedbo kanalov, ne morem podati relevantnega odgovora.

Ampak že dejstvo, da so začeli z oglaševanjem pri ogledu za nazaj, sem mi ne zdi higienično. Saj funkcijo ogleda za nazaj itak plačamo z mesečno naročnino, sedaj pa Telekom še dodatno služi z oglaševanjem....
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
Bi reke, da to pritiskajo na kanale.... ker kao nobeden ne gleda reklam več, posledično zgubljajo marketing in pritiskajo na telekom....
Je pa poden tole... Sam bi takoj ukinil TV naročnino.... so pa še zadaj otroci.... je pa res, da ko crkne tv, bi najrajsi slike obesil tam...
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
369
162
43
sem tudi sam že videl oglase pri vrtnenju nazaj... tole je res poden od podna...
da bi vsaj poštimali aplikacijo Neolite ko treba... tako pa vsake toliko ne naloži pravilno podatkov, pa ti kaže napačno oddajo, ki jo predvaja, pa ne gre ogled za 7 dni nazaj,... itd... zdaj bodo pa še reklame vsilili..
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.133
2.475
113
Bo treba nekaj protestnih not poslati na Telekom. Uporabniki plačujejo premium ceno za premium storitev, sedaj bojo pa še prisiljeni gledati reklame. Dno dna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Eden

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Kateri operater pa je vreden??
Verjetno tisti, ki ti za dve leti da popust 50% na eno leto in gledano skupaj prideš čez ugodneje kot sedaj. Pa še to ne nujno. Sem malo primerjal in je za tak primer ugoden edino A1, pri T2 imam nekako občutek, da je osnovni paket z vezavo za dve leti ugoden, ampak afaik moraš doplačati pogled nazaj ter vsak box ali TV posebej in potem že ni več tako ugodno. Pa saj tudi Telekom ni, ampak če prestopaš iz drugje na Telekom, pa verjetno je računica.

Jernej
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.035
318
83
Goriska
Ampak jaz tudi pri Telekomu vsake dve leti nafehtam za individualno ponudbo in mi dajo konkurečno ceno brez vezavi vsake dve leti ;)
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
HT hr je začel z baznami 5G SA, (Umag, Novigrad, Pula) N78 - 3511 Mhz,
Kdaj bo Telekom začel z SA na 5G ?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Pred meseci sem govoril s Telekomovim tehnikom.

Takrat se še niso odločili od katerega ponudnika bodo vzel opremo. Ali od Ericssona ali Huaweija. Vsem se mudi, samo odločitve vodstvo noče sprejet.

Če bodo izbrali Huawei bodo zamenjali čisto vso opremo (še šraufe :) )