Novo pri Telekom Slovenije III.

erikson

Guru
25. avg 2007
21.493
5.485
113

Za to smo se odločili na podlagi globalnih trendov, saj je tovrstno oglaševanje vse bolj razširjeno, pa tudi priljubljeno pri oglaševalcih, saj lahko, podobno kot pri spletnem oglaševanju, nagovarjajo pravo ciljno skupino," so nam pojasnili v podjetju Telekom Slovenije, d. d. "S tem pa tudi televizijski ekosistem oglaševalcem ponuja napredne oblike oglasov in še bolj učinkovit nagovor potrošnikov," so še dodali.

"O uvedbi plačila, s katerim bi gledalci umaknili oglase, za zdaj ne razmišljamo. Skrbimo namreč, da je oglaševanje zgolj občasno in neagresivno, dosti manj kot na kakšnih drugih spletnih platformah. Poleg tega lahko oglase gledalci tudi preskočijo, če jih ne zanimajo. Seveda sistem to zazna in optimizira, katere oglase gledalcu prikaže, saj je cilj, da se gledalcem prikažejo predvsem zanje zanimivi oglasi," so še sporočili iz Telekoma.
 
  • Jezen sem
Reactions: imi in NekdoK

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
Ko bi jaz znal tako pisati.... bi bil vsaj manager prodaje v firmi...
Spisano tako, kot da ti delajo uslugo.... oglase, ki nam bodo všeč... Po prebrani novici imaš občutek, da bi se jim moral zahvaliti ker skrbijo za nas.
Potem pa pogledal nazaj in vidiš, da so dali oglase tam, kjer jih prej nisi imel...
Aja pa še podražitev bo, ker so zapravili tok, da so nam to funkcijo sprogramirali....
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.475
113
Globalni trend je še več oglasov, zato so se potrudili in oglase ponudili prvi v državi direkt v opciji za preskakovanje oglasov. Slava jim za tako genialnost. Načinov kako nategniti rednega plačnika res nikoli ne zmanjka.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.371
3.455
113
Volite z denarnico.
Jaz bi že menjal in jim napisal razlog točno to njihovo pogruntavščino.

Ravno tako sem odjavil Večer in jim povedal, da političnega glasila ne mislim plačevati in naj lepo Golobu rečejo za denar.
 
  • Ljubezen
Reactions: LarryClay

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.833
619
113
EU
A je pri Telekomu ta časovni zamik zastonj ali kako? Ker si sploh ne morem predstavljati, da bi moral plačevati za to funkcijo, obenem pa bi mi poturili še oglase poleg:sprasujemse:
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.833
619
113
EU
Ok pri T-2 je treba posebej plačati za to; tako da če bi ti tam dali še reklame poleg, ti po mojem pade sam še mrak na oči:obesise:

Je pa to moment, ko začneš vsaj razmišljati o menjavi operaterja oziroma, da začneš uporabljati samo še nepaketne storitve, od vsakega le tisto, kar ima najboljše. Pa če magar spet satelitsko anteno ubodeš zarad nekega specifičnega programa.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Leon2007
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Ok pri T-2 je treba posebej plačati za to; tako da če bi ti tam dali še reklame poleg, ti po mojem pade sam še mrak na oči:obesise:

Je pa to moment, ko začneš vsaj razmišljati o menjavi operaterja oziroma, da začneš uporabljati samo še nepaketne storitve, od vsakega le tisto, kar ima najboljše. Pa če magar spet satelitsko anteno ubodeš zarad nekega specifičnega programa.
Nekako si ne predstavljam, da bi bil naročnik pri dveh ali celo treh operaterjih in bi od vsakega uporabljal "le najboljše". Ne verjamem, da je to izvedljivo.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.833
619
113
EU
Internet operater ti ponuja le storitev interneta.

Za TV vzameš storitev nekoga drugega.

Za mobilni telefon pa spet storitev nekega tretjega.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.833
619
113
EU
Lahko ja, lahko pa tudi ne. Odvisno od tvojih zahtev. Najbrž imaš pri mobilni telefoniji že cenejšo alternativo. Če pa greš pa bolj po "temni poti", potem lahko dobiš praktično vse programe sveta za delček teh stroškov, ki jih plačuješ sedaj pri operaterju. Primarni cilj je predvsem dobiti najcenejši internetni dostop.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Lahko ja, lahko pa tudi ne. Odvisno od tvojih zahtev. Najbrž imaš pri mobilni telefoniji že cenejšo alternativo. Če pa greš pa bolj po "temni poti", potem lahko dobiš praktično vse programe sveta za delček teh stroškov, ki jih plačuješ sedaj pri operaterju. Primarni cilj je predvsem dobiti najcenejši internetni dostop.
Nekako se mi ne zdi moralno, da bi z goljufijo prišel do nekega prihranka.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.833
619
113
EU
Na drugi strani imamo moralnost operaterjev, ki tu kljub plačevanju vsiljujejo reklame. Da niti ne izgubljam besed o tistih ISDN/ASDL nategih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.035
318
83
Goriska
Telekom je zakon drugače, če ne bi imeli teh for z reklamami...

Jaz sem ponovno po dveh letih brez vezave "podaljšal" še za dve leti brez vezave za zelo ugodno ceno 84€ mesečno z ddv (neo b paket kateri že vključuje eno mobilno ter 2 dodatni mobilni).

Individualna ponudba, samo reči je treba ;)