Novo pri HoT mobil

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
63
28
širne planjave Dolenjske
Spoštovani,

sporočamo, da smo prejeli odgovor s tehnične strani.
Tehniki pravijo, da glede na zasedenost celice in tehnologijo ne boste dosegli hitrosti 50 Mbit/s (seveda nisem pricakoval 50, 20 pa so realna pricakovanja, vsekakor pa ne pod 5mbs). Delovanje bazne postaje je normalno in je občasno dokaj obremenjena (ja vsak dan od 20-23 ure, to zame ni obcasno) . Dobljene vrednosti, ki jih dosegate so realne za količino prometa, ki ga bazna postaja obdeluje.

Za vsa nadaljnja vprašanja vam ostajamo na voljo.


In kaj si naj človek sedaj misli...


Ti si verjetno misliš (si mnenja), da je operater dolžan postaviti zate extra bazno, da boš lahko surfal 100 na uro, plačal pa 20€ pa še nekaj centov.....Operater pa pač dela stroškovno upravičljivo zase, ne pa zate.
Če bi si prebral, piše da "glede na zasedenost". Pojdi do sosedov in jim zateži, da naj ne srfajo oz. naj prestopijo k drugemu operaterju, da boš imel ti dovolj hitrosti....mogoče te bodo poslušali, operater te pač ne bo. Glede časovnega okna, lahko se ti spremeniš in ne uporabljaš med 20-23 uro, pa bodo sosedje veseli. Pa srfaj ob 8ih zjutraj.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.644
3.896
113
Ti si verjetno misliš (si mnenja), da je operater dolžan postaviti zate extra bazno, da boš lahko surfal 100 na uro, plačal pa 20€ pa še nekaj centov.....Operater pa pač dela stroškovno upravičljivo zase, ne pa zate.
Če bi si prebral, piše da "glede na zasedenost". Pojdi do sosedov in jim zateži, da naj ne srfajo oz. naj prestopijo k drugemu operaterju, da boš imel ti dovolj hitrosti....mogoče te bodo poslušali, operater te pač ne bo. Glede časovnega okna, lahko se ti spremeniš in ne uporabljaš med 20-23 uro, pa bodo sosedje veseli. Pa srfaj ob 8ih zjutraj.

Point je da je to operetar v roamingu. Oni ti ne morjo prav nič zagotavljat. To se od šit provajderjev tudi pričakuje. Piar služba sestavi oglas, ki u štartu zavaja LTE z drobnim tiskom. In podobne fore.

Help deks pa kup študentov, ki ti na eno vprašanje mal bolj zahtevno ne more odgovorit.

to je to za ta denar....

mi pravimo temu disposal provider.

Če realno pomislim 9,99 eur + 2 eura, na koncu grem raj k telemahu po še več paket. Imaš precej več za euro dva razlike.

realnost šit provajderjev
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Point je da je to operetar v roamingu. Oni ti ne morjo prav nič zagotavljat. To se od šit provajderjev tudi pričakuje. Piar služba sestavi oglas, ki u štartu zavaja LTE z drobnim tiskom. In podobne fore.

Droben tisk imajo vsi, noben ti za ta denar ali pa 2x-3x več ne bo zagotavljal hitrosti na LTE. Tudi v tej temi si lahko prebral, da se isto dogaja tudi na ne "šit" provajderjih. Sicer pa si sam napisal, da HOT ne more storiti nič, ker je samo "roaming" operater. Torej komu se je omrežje zabasalo potem?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.644
3.896
113
Droben tisk imajo vsi, noben ti za ta denar ali pa 2x-3x več ne bo zagotavljal hitrosti na LTE. Tudi v tej temi si lahko prebral, da se isto dogaja tudi na ne "šit" provajderjih. Sicer pa si sam napisal, da HOT ne more storiti nič, ker je samo "roaming" operater. Torej komu se je omrežje zabasalo potem?

no ja Telemach in Hot na isti lokaciji kot noč in dan. To sem probal. Sicer men ni point zdej za mulca neka blazna hitrost. Majo pa napisan LTE in nekje skrito da je omejen normalno šele ob doplačilu 2 eur. Potem si lahko tudi pri normalnem operaterju za podobno ceno in boljšo storitvijo.

Ko ti dobiš kartico, omejitev LTE ni nikjer napisana, splošni pogoji te usmerjajo na net.
Če bi bili stakimi črkami hitrost do 20MB bi bilo bistveno slabše. Al pa na velko če boste uporabili avtomatiko vam skinemo 3 naročnine v enem mesecu.

Pa naj dajo to za reklamo, pa da vidimo.

Manimpulacija, čista...
Za 6,99 se mogoče splača za 9,99 raj ne, grem raj na telemahov še več in imam vsaj eno leto naročnnino na pol.

še enkrat o šit provajderja druzga ni pričakovat
študenta na helpu in piar ki dela reklamo z širokimi fonti spodaj pa splošne pogoje z malo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Terlemacha in Hot na isti lokaciji ne moreš primerjati, ker sta na različnih baznih postajah. Na isti lokaciji bi lahko primerjal A1 in Hot. Kot sem že enkrat napisal, meni Hot nudi točno tisto hitrost, ki jo plačujem, torej 20Mb/s in to imajo napisano z normalnimi črkami v vsaki reklami. Nimam nobene potrebe za hitrost 50Mb/s, bom pa za hec poskusil, če jo pri meni dosegam. S stalnim omenjanjem treh naročnin v enem mesecu pa vedno znova kažeš na svojo neumnost. Operaterja si seveda sam izbiraš, ni pa potrebno zaradi neznanja pljuvati po drugih.
Hot.PNG
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.644
3.896
113
Terlemacha in Hot na isti lokaciji ne moreš primerjati, ker sta na različnih baznih postajah. Na isti lokaciji bi lahko primerjal A1 in Hot. Kot sem že enkrat napisal, meni Hot nudi točno tisto hitrost, ki jo plačujem, torej 20Mb/s in to imajo napisano z normalnimi črkami v vsaki reklami. Nimam nobene potrebe za hitrost 50Mb/s, bom pa za hec poskusil, če jo pri meni dosegam. S stalnim omenjanjem treh naročnin v enem mesecu pa vedno znova kažeš na svojo neumnost. Operaterja si seveda sam izbiraš, ni pa potrebno zaradi neznanja pljuvati po drugih.
Poglej priponko 23855

100 krat povedano, da nimam stem problema, tudi nisem menjal operaterja. Zdej če ti to nočeš zastopit ok... To da sem pa plačal sicer po lastni neumnosti 3 naročnine v 30 dneh pa mi ni verjel niti na help desku!

Tko, da nebi o glupem sistemu, ki ga še sami ne poznajo očitno. Sem pač naredil da bom sam filal in je problem solved. Če hočeš hitrost in resnega operaterja pa greš na provajderja z lastnim omrežjem in če prišteješ še 2 eur so celo dražji v štartu od paketa več.

Zame je to šit provajder in ko sem kupil kartico ni nikjer napisana kakoršnakoli omejitev! Enostavno zavajanje.
Če ne razumeš napisanega ne morem pomagat.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Nisem uporabnik Hota pa vem, da je hitrost omejena na 20 MB. Ne vem kam si gledal. Torej je shit provider zaradi vseh tvojih neumnosti
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Če je na tarifi mini zmanjkalo 3GB (klicev in sms-ev je še 1500/1500) in je še 10 dni do konca, kako reaktiviram enako shemo? Trenutno je gor 0,00 EUR in lahko naložim 10EUR, ampak ne vem, kaj se bo zgodilo potem?

Jernej
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.326
3.423
113
Ja pol pa novo aktiviraš problem rešen ali pa kakšen špar vzemi imaš vsaj mešane enote
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Videl sem, da mi je zaracunalo SMS poslan v tujino (EU), to je bilo vedno tako, ali pa po novem po spremembi pogojev glede EU roaminga pri HoT
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
SMS iz Slovenije v tujino se vedno plača, če bi bil recimo na HR omrežju in ga poslal v D pa bi bil zastonj (če imaš v paketu free SMS); enako velja za klice iz Slovenije v tujino in EU-EU. Neumno ampak tako pač je.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Videl sem, da mi je zaracunalo SMS poslan v tujino (EU), to je bilo vedno tako, ali pa po novem po spremembi pogojev glede EU roaminga pri HoT


To je ze nekaj let tako... Se je pa zacelo takrat, ko so se zacele klestiti cene roaminga ... in so operaterji pac nasli nek drug nacin, da nekaj lahko dodatno zaracunavajo ... Defirnitvno pa se to zaracunava pri vecini operaterjev se od prej, preden je HoT sploh zacel z delovanjem ...
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Danes sem dobil note 9.. imam problem da ne morem pošiljat mmsov..a kdo ve kako rešiti problem? ko sem vstavil kartico sem dobil nastavitvena smsa..aja sprejemati mmse gre čist normalno