Novo pri HoT mobil

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Screenshot_Nastavitve_20180920-162745.png
Poizkusi.Meni dela po teh nastavitvah
 

Bozidar

Zelenc'
12. okt 2018
19
5
3
Odgovor uporabnika na Slotechu:

dev :: danes, 18:06:04
citiraj

Dobil ZTE router MF283+ se od takrat ko so jih dali zraven A1 domacih paketov. Nameraval sem ga uporabljati 1 mesec ob menjavi operaterja in sem zakupil HoT GIGA. Na moje presenecenje zadeva dela dobro. Wifi in mobile povezava stabilna (LJ), hitrost povezave sicer malo niha (zvecer malo slabsa kot podnevi) ampak vedno dovolj za youtube 1080p. Mislim, da se mi je samo 1x zgodilo, da mi je browser javil, da se ne more povezat, takoj po refreshu pa je spet delalo. Ce ne rabite povezave za spletne igre, je tole dobra alternativa in bom prvotni 1 mesec podaljsal v 2. Ce bo se tako naprej mogoce razmislim celo o trajni resitvi.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.388
113
Res je, tam piše. Ampak se ni za zanesti. Meni kaže veljavnost 30.12. pa je 14 dni nazaj samodejno se polnilo in se bo vsak mesec. Na še eni kartici enak datum, pa ne vem, če je pravi. Tam je pa res hot start.

Imam pa samo še eno vprašanje. Ima kdo probleme z mmsi. eden pride, 5 jih ne, trga seveda vsakič. Je zadeva dejansko povsem nezanesljiva, a lahko kaj naredim oziroma pazim, da bom boj sigurno vedela, da če pošiljam, da sigurno pride. Načeloma se viberja poslužujem, samo vsi ga nimajo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.388
113
Pa meni moj telefon javi napako, da ni šlo poslati. Kadar pošlje, pa prejemnik tudi dobi.
 

Bozidar

Zelenc'
12. okt 2018
19
5
3
Res je, tam piše. Ampak se ni za zanesti. Meni kaže veljavnost 30.12. pa je 14 dni nazaj samodejno se polnilo in se bo vsak mesec. Na še eni kartici enak datum, pa ne vem, če je pravi. Tam je pa res hot start.

Imam pa samo še eno vprašanje. Ima kdo probleme z mmsi. eden pride, 5 jih ne, trga seveda vsakič. Je zadeva dejansko povsem nezanesljiva, a lahko kaj naredim oziroma pazim, da bom boj sigurno vedela, da če pošiljam, da sigurno pride. Načeloma se viberja poslužujem, samo vsi ga nimajo.

Kater model telefona imaš?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.388
113
sony xperia z5, Android 7. mmse telefon sam čisto ok podpira, ker je prej 3 leta na mobitelu jih pošiljal. pošiljam jih res malo, vendar ko pa, jih pa... z nastavitvami pa tudi očitno vse štima, če kdaj pa kdaj kaki pride. drugače ne bi nikdar noben.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
sony xperia z5, Android 7. mmse telefon sam čisto ok podpira, ker je prej 3 leta na mobitelu jih pošiljal. pošiljam jih res malo, vendar ko pa, jih pa... z nastavitvami pa tudi očitno vse štima, če kdaj pa kdaj kaki pride. drugače ne bi nikdar noben.
Možno je tudi, da ti pošilja samo v Slo, kjer dela tudi brez pravih nastavitev. V tujini pa ne če nimaš prav nastavljeno.