Nov avto

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Wtf, 2x airbag? To ima potem 0 zvezdic ncap?
Sramota.
Močno dvomim, da ta podatek drži. Če se ne motim, morajo danes novi avti imeti serijsko 6 ali celo 7 varnostnih blazin. Ima pa ta podatek o 2 varnostnih blazinah tudi Renault na svoji strani (v katalogu/ceniku), medtem ko je pri Nissanovem modelu omenjeno 6x airbag. Itak je pa še cel kup nesmislov pri podatkih, pa sem jih že v preteklosti videl cel kup.

Nažalost pa so vsi ti "dostavniki", neglede na znamko, od korone dalje ratali svinjsko dragi.....
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.617
1.241
113
Ja seveda, dr. Krstić! Sploh odbijač je od evo 2, da o tanku za benz na desni ne govorimo...
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.617
1.241
113
1.6 je seveda napisano kot štos. Ker feltne so Dolničar, a ne?? Pravim pa da je to verjetno neka lepljenka, ne pa slika dejanskega avta. Tudi sedezi zgledajo malo cudno...
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
1.6 je seveda napisano kot štos. Ker feltne so Dolničar, a ne?? Pravim pa da je to verjetno neka lepljenka, ne pa slika dejanskega avta. Tudi sedezi zgledajo malo cudno...
Bo treba mal oko pelat na pregled ja. Sedeži zgledajo ok. Za zrcalno sliko so že slišal mogoče? Poglej pokrov kesla in poglej obliko spojlerja. In primerjaj kakšni so blili na integrale in evo in evo II
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.348
458
83
Sej pri evropskih avtih ni nič drugače. Sodelavcu je na pežoju šel BSM modul. Zadeve niso imeli nikjer, tudi v franciji niso imeli na lagerju. Tako, da je kar konkretno čakal. Še dobro, da mu je avto še kukr toliko normalno vžgal (po n-tih poizkusih).
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.617
1.241
113
Sem se vceraj dobil s tipom ki ima Forthinga. Natancnost izdelave notri na ravni bmw, materiali pa na ravni kakih nižjih mećk (ala par let star C). "Usnje" na otip boljse kot eko usnje bmw, pa malo slabse od osnovnega usnja bmw. Masaže nisem probal. Placa ogromno za ta razred (velikost je nekje kot Scenic, a mnogo vec prostora). Prtljaznik za moje pojme premajhen. Panorama velika in dobro obdelana. Mene so notri zmotile samo vratne obloge, ki v tej stopnji opreme delujejo preveč golo oz plasticno. Je pa videz cenenosti prisoten edino ob odprtih sprednjih vratih, kjer je vse barvan pleh (nic oblog, nalepk..) - tega seveda ne vidis med voznjo. Motor je neverjetno tih, na mestu ga skoraj ne slisis (ne cuje se - a radi!), sem sel prav uho na havbo naslonit ker nisem verjel obratomeru. Tudi ko ke kolega odpeljal (pospesil na polno do ene 70kmh) se je slisalo bolj kot kak elektromobil. Poraba zadnjih 2.000 km izkljucno mestne! voznje je 8. Crickov ni, tudi ce majes sredinsko konzolo ali armaturo se ne slisi nic. Gume pa so (vsaj na zadevnem, sicer imas lahko sreco in dobis Conti) Linglong!!