Notredame v Parizu gori, terorizem?

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
In kako si predstavljaš da bi delovalo slovensko gospodarstvo brez tuje delovne sile?
Kar se pa tiče izrazoslovja:
citiram te:
Ko začne goreti, se podgane in ščurki razbežijo, se bomo vsaj rešili čefurijadi in ostale perjadi z bolhami in picajzelji zraven. (konec citata)
To je žaljivo, neumno od tebe in ja, to je sovražni govor.
Aja?!!??? a uni nam ulugo delajo, ko lahko pri nas lagodno živijo, namesto doma med ovčjim drekom:mad:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.311
113
No no...odvisno katerega, niso spet vsi enaki. In za recimo Jankovićeve pobe imaš prav medtem ko se pri raznih Mujotih na gradbiščih konkretno motiš. In ti so v večini. Spet tretja kasta so pa talenti na socialnih.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
No no...odvisno katerega, niso spet vsi enaki. In za recimo Jankovićeve pobe imaš prav medtem ko se pri raznih Mujotih na gradbiščih konkretno motiš. In ti so v večini. Spet tretja kasta so pa talenti na socialnih.
Mujoti z grabišč so ponavadi tukaj samo sezonsko, če se ne motim, je pa bilo govora samo o priseljencih.
Ti sezonci z grabišč so res vsega spoštovanja vredni, te bi z veseljem sprejel za sodržavljane, ampak na žalost je tako, kot je enkrat en napisal :
U Sarajevu nema šalabajzera, svi su otišli u Sloveniju.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Mujoti z grabišč so ponavadi tukaj samo sezonsko, če se ne motim, je pa bilo govora samo o priseljencih.
Ti sezonci z grabišč so res vsega spoštovanja vredni, te bi z veseljem sprejel za sodržavljane, ampak na žalost je tako, kot je enkrat en napisal :
Motiš se.
O kakšnih priseljencih pa je bilo govora, če misliš na tistih 26.000+?
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Vsi priseljenci mojih let so že leta po invalidskih, Presneto, en kup jih poznam, pa edn ni več na šiht
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ti, Demz
zdaj enkrat grem v vaše konce na familjarno srečanje. Ti povem datum pa naslov, da nam prideš v živo povedat kakšni čefurji smo? Pa še meni pred vsemi lahko kaj iz tukaj ponoviš, maš kar veliko za povedati o meni.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Na Lisci imamo radar in imam prijatelja tam gor. Ko boš letela preko, ti bo že burklje nastavil, brez skrbi, mi je dolžen par rund.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho in Kamele0N

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Ti, Demz
zdaj enkrat grem v vaše konce na familjarno srečanje. Ti povem datum pa naslov, da nam prideš v živo povedat kakšni čefurji smo? Pa še meni pred vsemi lahko kaj iz tukaj ponoviš, maš kar veliko za povedati o meni.
kak to zgleda, nekako takole?
dscf0028-1.jpg