Notredame v Parizu gori, terorizem?

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pri meni šmarnca ne raste. Sovražni govor :sprasujemse: , hmmm, prav gotovo ne. Samo s prstom sem pokazal na problem in vidim, da vas je kar precej poparjenih :D .
Problem pa je, definitivno, ker je danes (vsaj po dialektu v Ljubljani živečih sodeč) vsaj pol prebivalcev južnjakov.

Neverjetno res, kot da jim je balkan postal premajčken. Vsi pritisnili v belo Ljubljano namesto v Beograd.

Saj ni noben problem, če uvažamo tujce. Le da naj bo ta uvoz sorazmeren z domačim življem, predvsem pa uporaben! Ne pa da se omogoči vsej mogoči bagri, s črnogorsko mafijo vred :mad: !
In kako si predstavljaš da bi delovalo slovensko gospodarstvo brez tuje delovne sile?
Kar se pa tiče izrazoslovja:
citiram te:
Ko začne goreti, se podgane in ščurki razbežijo, se bomo vsaj rešili čefurijadi in ostale perjadi z bolhami in picajzelji zraven. (konec citata)
To je žaljivo, neumno od tebe in ja, to je sovražni govor.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zelo v redu. Včasih smo se šli floskulo "Delu čast in oblast", pa ni čisto točna. Pravilno je : "Delu čast !"

Oblast si pa južnjaki želijo. To so dokazovali tudi tisti "mitingi resnice" koncem 80. let, ko so 91. leta pušnili, so pa začeli izvajati tiho revolucijo in tudi uspeli. Samo Ljubljano poglejte in bo vse jasno. Ves možen poden so nam uvozili in še celo živimo ga na lastnih stroških kot "socialne transferje". :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf
I

Izbrisan uporabnik #9334

.....
Kar se pa tiče izrazoslovja:
citiram te:
Ko začne goreti, se podgane in ščurki razbežijo, se bomo vsaj rešili čefurijadi in ostale perjadi z bolhami in picajzelji zraven. (konec citata)
To je žaljivo, neumno od tebe in ja, to je sovražni govor.

Zaradi mene me lahko tudi sovražiš - tvoj problem. Lahko tudi da si čefurka in spadaš zraven, po tvojih izvajanjih tule gor čisto možno.

Če grem danes skozi Ljubljano, bom moral imeti srečo, da bi naletel na slovenca, ker vsaj 2/3 ljubljančanov izvajata nek južnjaško/ljubljanski polomljen dialekt z debelim Ł-jem.

Pazi - v 80. letih nas je bilo komaj miljon, po letu 91 pa naenkrat kar dva miljona. Pa nismo prav nič več seksali kot prej, vsaj da bi jaz vedel ne. :zavijazocmi:
Koliko srbskih oficirjev se je nateplo k nam, in to na slovenske penzije? In to tisti, ki so 91. leta streljali po naših TO fantih! :gorjaca:
Kaj dela Bora Džordževič tu? :gorjaca: Tisti ki nas je blatil z "bečkimi konjušari" !?? Kaj sedaj? Sedaj mu kar naenkrat ne smrdimo več po zgonjenih dunajskih konjih, ampak lepo slastno dišimo po sŁovenačkih E-jih :nigladek: ?

Mrš ! :gorjaca: Če je zate tole sovražni govor, pa naj bo. Ko boš šla, bom pa tri šefle vroče vode pognal za teboj. :mad:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Zaradi mene me lahko tudi sovražiš - tvoj problem. Lahko tudi da si čefurka in spadaš zraven, po tvojih izvajanjih tule gor čisto možno.

Če grem danes skozi Ljubljano, bom moral imeti srečo, da bi naletel na slovenca, ker vsaj 2/3 ljubljančanov izvajata nek južnjaško/ljubljanski polomljen dialekt z debelim Ł-jem.

Pazi - v 80. letih nas je bilo komaj miljon, po letu 91 pa naenkrat kar dva miljona. Pa nismo prav nič več seksali kot prej, vsaj da bi jaz vedel ne. :zavijazocmi:
Koliko srbskih oficirjev se je nateplo k nam, in to na slovenske penzije? In to tisti, ki so 91. leta streljali po naših TO fantih! :gorjaca:
Kaj dela Bora Džordževič tu? :gorjaca: Tisti ki nas je blatil z "bečkimi konjušari" !?? Kaj sedaj? Sedaj mu kar naenkrat ne smrdimo več po zgonjenih dunajskih konjih, ampak lepo slastno dišimo po sŁovenačkih E-jih :nigladek: ?

Mrš ! :gorjaca: Če je zate tole sovražni govor, pa naj bo. Ko boš šla, bom pa tri šefle vroče vode pognal za teboj. :mad:

demz. kaj bi se sedaj skašljal..pa bom na nivoju.

si pa doleček..kle ni kaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Misliš - dolenček?
Ne, jaz sem iz Kranjske :fredi:. Dolenjska je nekaj hribov naprej od nas.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ah, zabolelo te je! Mene tudi, že kakih 30 let.
Pa ne zaradi pridnih delavcev, ki pridejo k nam za boljšim kruhom. Ampak zaradi vsemožne bagre, ki je prišla k nam iz juga švercat, izkoriščat in nategovat sistem - ki si na vse kriplje trudi izumiti splošno formulo za sožitje. Tega pa na svetu do danes še ni nihče izumil - kaj šele na balkanu, kjer je bil šverc izumljen ! :fredi:

Kaj torej po tvojem dela Bora tu? Verjetno celo na naših stroških ( ?!! ) ? In podobni, ki so se natepli predvsem po 91. letu k nam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Mr_Wolf

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ah, zabolelo te je! Mene tudi, že kakih 30 let.
Pa ne zaradi pridnih delavcev, ki pridejo k nam za boljšim kruhom. Ampak zaradi vsemožne bagre, ki je prišla k nam iz juga švercat, izkoriščat in nategovat sistem - ki si na vse kriplje trudi izumiti splošno formulo za sožitje. Tega pa na svetu do danes še ni nihče izumil - kaj šele na balkanu, kjer je bil šverc izumljen ! :fredi:

Kaj torej po tvojem dela Bora tu? Verjetno celo na naših stroških ( ?!! ) ? In podobni, ki so se natepli predvsem po 91. letu k nam.
Ne nas farbat s pridnimi delavci, ki jih hkrati zmerjaš s ćefurji, pa še koga zraven, tako za dobro vago, ker so očitno delavci premalo.
Grem zbrat še tvoj cvetober ostalih žaljivk?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zabolelo me ni. ne trzam na te primitivizme. so znak, odraz ali ogledalo avtorja.

pridnih delavcev ni, ker pridni gredo naprej. tukaj ostanejo tisti, ki si dovolijo sužnjelastništva, za 5e na uri fleksanja, varjenja in drugega sranja. na teh se švercaš ti in oni na tebi.
formulo za sožitje ne vem kater sistem išče, samo tvoj jo ne.

kaj dela bora tukaj..ne vem. živi s slovensko.
kaj dela janša, jeličnič, je delal drnovšek?
kaj delaš ti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pridni delavci so, če bi jih rad videl, pridi k meni. Tisti ki ni bil priden, je šel ponavadi prej kot v prvem mesecu, naprej, iskat srečo. Tisti ki so pa pridni, so pa tu tako dolgo, da padajo jubilejne nagrade.
Resnično. Resnično je pa tudi, da ne delajo za minimalca, kot je marsikje drugod folklora. :fredi:

Veš, ustanovil sem to državo, živim jo, od samega začetka. Zato (predvsem zato !) tudi meni pripada občutek zadovoljstva in varnosti. Davščine za to blagostanje resnično niso majhne. Občutek pa zanič, sploh ko lahko opazujem delikte ki se izvajajo pri nas. Pa domala vsi so na "ič !" Razen na štajerskem, kjer je kak domač revež izgubil živce in pospravil zagamano babo :zavijazocmi:.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Pazi - v 80. letih nas je bilo komaj miljon, po letu 91 pa naenkrat kar dva miljona. Pa nismo prav nič več seksali kot prej, vsaj da bi jaz vedel ne. :zavijazocmi:
Koliko srbskih oficirjev se je nateplo k nam, in to na slovenske penzije? In to tisti, ki so 91. leta streljali po naših TO fantih! :gorjaca:
Kaj dela Bora Džordževič tu? :gorjaca: :mad:
Popravek.
Po letu 2012 je kr naenkart dva milijona Slovencev.
Ker so PREPOVEDALI popis prebivalcev po nacionalnosti in je sedaj vsak migrant ko pride čez mejo že avtomatsko Slovenec.