Nokia Windows 8 tablica

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Torej, Nokia naj bi drugo leto na MWC (Mobile World Congres) razkrila svojo prvo tablico, katero bo krasil Windows 8 (RT?) operacijski sistem. Spodaj sem zbral nekaj informacij o tem, kako bi naj izgledala oziroma kaj vse bi naj imela:

- the cover will be "book styled" - torej "pokrov" bi naj bil isto narejen kot Surface.
- pokrov, v katerem bo seveda tipkovnica, naj bi imel svojo baterijo, ločeno od glavne
- tablica bo isto imela podporo kot jo ima Surface
- glavna baterija do 10 ur uporabe
- 10.1" zaslon (25,65cm)
- HDMI in USB izhode/vhode

Kaj pravite, bo iz te moke kaj kruha? In koliko šans ima sploh Nokia s tablicami?

Jaz mislim da kar veliko. Glede na to da ima Nokia najboljši hardware, software pa bo odličen Windows 8, mislim da tu skoraj ne morejo zasrati...
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Žal so to zaenkrat zgolj ugibanja. Nokia ima precej šans s tablico, vkolikor se bo po HW inovativnosti razlikovala od ostalih windows 8 RT ali PRO tablic,. Če bo enaka, bo bolj bz vse skupaj.
 

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Mislim da bo njihov HW presenetil. Čeprav me skrbi da bojo šli mogoče delat večjo Lumio 800, ampak glede na to da ima cover, mislim da to ne bo treba skrbeti. Treba bo počakati do februarja...