Tablica Windows 8 RT Surface

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
876
19
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
Dokler si skos v firmi, v svojem kocki, to seveda drzi,.. Tist trenutek, ko zacnes potovat, pa ne vec...

% takih ki potujejo (na podrocja kjer ni dobrega neta) pa je ? (predavatelji so itak svoja kasta)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Mogoče pa se nahaja roky v indiji
wink-1.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Zelo mejhn. Pa ce pogledas na prejsni strani pise da je surface neuporaben za MOJE delo.... No pa mislm da ga odsotnost docka in thunderbolta naredi neuporabnega tudi za ogromno enterprise vlog..
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Surface pro 3 bo imel možnost docka.

Kako pa se ti zdi uporabnost za večino IT folka in zakaj?
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Sorry vzamem nazaj, vidm da je tud dvojka ze mela dock, z dockom je to itak navadn pc... Mogoce mal drag, zato da prah nabira na docku, ampak na konc dneva vec kot uredu...
 
Nazadnje urejeno:

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
876
19
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
Zelo mejhn. Pa ce pogledas na prejsni strani pise da je surface neuporaben za MOJE delo.... No pa mislm da ga odsotnost docka in thunderbolta naredi neuporabnega tudi za ogromno enterprise vlog..

to je to ... ni za tebe, za mene tudi ne (ce bi imel Tunderbold bi bil). Ti pa lepo reces da ni za IT, kar enostavno ne drzi!

lp
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
876
19
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
Reku da sm da ni za moje delo v it-ju...

napisal si "neuporabno za moje delo (IT)"

ker na napises da je tvoje delo predavatelj (1 promil ITja) oz karkoli ze zdaj delas, ljudje pač pomislijo na IT (kot celoto)

Upam da smo razcistl. SP3 je cist spodobna tablica ki lahko nadomesti 90% prenosnikov. Je pa cena malo visoka. Res pa ni za vsakega (kar pa nic na tem svetu ni).

lp
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:

Upam da smo razcistl. SP3 je cist spodobna tablica ki lahko nadomesti 90% prenosnikov. Je pa cena malo visoka. Res pa ni za vsakega (kar pa nic na tem svetu ni).

Visoka cena je relativna stvar. Sam gledam na to tako, da bi surface 3 lahko nadomestil dva proizvoda: nek normalen ultrabook (cca 700€-800€) in neko tablico (400-500€). Glede na to, se mi zdi cena kar ok.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Vsekakor cena ni previsoka za kvaliteto/performance ki se dobi s tem...

"overall" gledano, da se gre pač za kup plastike in čipovja, pa je zadeva overpriced, ampak tako kot večina high tech IT naprav...
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Bil sem že odločen za nakup tablice (nokia lumia 2520, ki pa je ni bilo moč dobiti..), pa laptop se poslavlja (stari dobri thimkpad) in zdaj vidim tale Surface pro 3. Izgleda odlično! Internet, filmi, glasba, zapiski, office, tipkovnica, obdelava fotografij, kakšna igrica....osebno menim da mi lahko nadomesti laptop zraven pa dobim še tablico. Cena, če bo zdržalo oz služilo nekaj let se mi zdi ok.

Zanima me kje ste kupili sedanje surface tablice. ZDA odpade, oz "švercanje" čez carino. Je kdo kupoval preko online microsoft store UK?
Hvala
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
876
19
18
Ljubljana
Narocil iz nemcije na nemski naslov ko se niso posiljali v slovenijo.

Kasneje narocil iz finske, prislo v Slo BP v roku enega tedna. Nazaj se nisem posiljal tako da nimam izkusenj.

lp
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Kakšna je kaj scena na RT platformi, če ima kdo informacije iz prve roke? Je kak update bil, kakšni so plusi, minusi po toliko časa uporabe? Kakšna je prihodnost RT?
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Po zadnji informaciji naj bi bili vsi trije operacijski sistemi združeni oz. kompatibilni med seboj. Govori se, da naj bi to bilo ob Tresholdu oz. windows 9.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Po zadnji informaciji naj bi bili vsi trije operacijski sistemi združeni oz. kompatibilni med seboj. Govori se, da naj bi to bilo ob Tresholdu oz. windows 9.

To da bodo združljivi med seboj sem bral ja, ampak vprašanje ki se mi postavlja je, če bodo obstoječe naprave doživele posodobitev ali hladen tuš, tako kot je bilo z WP7.
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
876
19
18
Ljubljana
posodobljen do zadnjega. win 8.1

Zdruzevat po mojem mnenju ni kaj. Samo naj odprejo da se lahko zaganjajo "unsigned apps" pa mas vse kar rabis, ce je compile narejen za ARM oz AnyCPU. (to si na surface RT win8 dobil crack, pri win8.1 so to "popravili" da ne gre vec)

kaj bo naprej pa nimam pojma