Tablica Windows 8 RT Surface

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.752
589
113
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
Ms se kr ni postudiru u cem je point tablce... Mogoce jim pa v naslednjem poslusu rata...

http://www.businessinsider.com/apple-just-admitted-microsoft-is-right-2015-9

Hja..razlika je samo to, da bo apple najbrž prodal desetine miljonov povečanega ipada z mobilnim iOS, MS ju pa to žal ni najbolj uspevalo z windows RT. Šele s surface pro 3 in surface 3 (na obeh teče win 8.1 oz win 10) so se številke popravile.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.752
589
113
Vprašanje kako zgleda v resnici, meni deluje malo ceglast, kako je z zvokom, kak je ekran ipd. Pomoje bi v tem cenovnem rangu raje zbral surface 3 (ne pro).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Jaz pa imam rad ciglaste oblike, kote skoraj pravokotne. Neke zaobljene zadeve mi niso najbolj všeč...mi deluje preveč "neresno", rajši imam stroge linije
smile-1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Citat:
Uporabnik R0KY pravi:
Ms se kr ni postudiru u cem je point tablce... Mogoce jim pa v naslednjem poslusu rata...

http://www.businessinsider.com/apple-just-admitted-microsoft-is-right-2015-9

Hja..razlika je samo to, da bo apple najbrž prodal desetine miljonov povečanega ipada z mobilnim iOS, MS ju pa to žal ni najbolj uspevalo z windows RT. Šele s surface pro 3 in surface 3 (na obeh teče win 8.1 oz win 10) so se številke popravile.

Govora je bilo o Surface 3 Pro in ne o Windows RT.
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Tole si skoraj zasluži svojo temo, presežek v vsakem pogledu, ni mi jasno kako jim je uspelo zadevo tako dobro skrivati, medtem ko renderji telefonov, banda...so bli zunaj že tedne pred izidom...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.752
589
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Tole si skoraj zasluži svojo temo, presežek v vsakem pogledu, ni mi jasno kako jim je uspelo zadevo tako dobro skrivati, medtem ko renderji telefonov, banda...so bli zunaj že tedne pred izidom...

Najbrž so renderje telefonov nalašč dali ven, da so lažje skrivali glavno stvar:) Tale book je res fascinantna zadeva, z zanimanjem čakam na prave reviewe.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.026
92
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
huh, to pa je sila zanimivo videt...

Se malo bolj zanimiva, se pocebaj zaradi cene je pa njihova 10 incna variant z dual bootom

GearBest Chuwi VI10

Gre za tablico z dual bootom (win / android)

zadeva je v normalni uporabi sumljivo hitra pod windowsi in pod androidom.

Ko jo odpakiras, te vprasa ce naj windowse nadgradi na wndows 10 in potem zadeva prakticno poleti. Zelo lepo je tudi da se mu da reci da naj stavri instalira na mikro SD kartico in zadeva je po zmogljivostih boljsa od marsikaterega entry level laptopa.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
No meni je 10" tablica počasi postala res premalo, tako da vsaj 12", drugače ni preveč uporabna zadeva.