[nogomet] Liga Prvakov 2007-2008

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sem mislu da bom naviju za Chelsea sam s tok sreče ka jo pa oni majo pa grde igre Drogbaja ni šans. Mam raj Ronalda.

Pa ta Benitez itak nima pojma. Ne zna menjavat sploh. Kuyta bi dal vn pa Croucha not pa bi bla zmaga naša...
 

bborst

Pripravnik
19. avg 2007
75
0
6
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sem mislu da bom naviju za Chelsea sam s tok sreče ka jo pa oni majo pa grde igre Drogbaja ni šans. Mam raj Ronalda.

Pa ta Benitez itak nima pojma. Ne zna menjavat sploh. Kuyta bi dal vn pa Croucha not pa bi bla zmaga naša...

A ti vsak vikend za drugo ekipo navijaš?
rolleyes-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik bborst pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sem mislu da bom naviju za Chelsea sam s tok sreče ka jo pa oni majo pa grde igre Drogbaja ni šans. Mam raj Ronalda.

Pa ta Benitez itak nima pojma. Ne zna menjavat sploh. Kuyta bi dal vn pa Croucha not pa bi bla zmaga naša...
Že skoz za Liverpool navijam, sam pač raj vidm da Man utd zmaga finale ker si ga Chelsea ne zasluži.

V prvi tekmi so mel srečo da je ****** sodnik podaljšal za 1 min več!!! Pa zdej tud.

A ti vsak vikend za drugo ekipo navijaš?
rolleyes-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
kaj naj recem..

you win some, you loose some... se en naj mi omeni usrano napredovanje proti Arsenalu, pa ga polomim.. Se enkrat: Kolikor smo tam imeli srece, smo proti Chelskiju imeli smole. Simpl.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
A to da je Drogba Vidiču razbil zobe, pa Škrtelu kolen zjebu... Če nebi Škrtela zjebu bi mel mi še eno menjavo..
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Anketa na 24ur
hysterical-1.gif



Sta po vašem mnenju v finalu Lige prvakov najboljši ekipi stare celine?

- Nikakor ne
- Chelsea ja, Manchester ne
- Manchester United ja, Chelsea ne
- Nobeno moštvo si ne zasluži nastop v Moskvi
- Nogomet me ne zanima


Še kdo pogreša kak odgovor?
17758-icon_confused.gif