[nogomet] Liga Prvakov 2007-2008

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
sem ti hotel samo povedat, da določene tekme je treba tako odigrat. Tudi ti ne spremljaš vseh tekem Milana pa si dejal, da imajo boring igro, kar pa seveda ni res. Kot sem že povedal je ligo prvakov treba znat igrat in je pristop do nasprotnika drugačen, kot pa če bi igrali proti Readingu ali Reggini......
meni osebno je tak tip igre veliko bolj všeč kot pa tekme premier lige, ko vsi jurišajo proti golu z 100m dolgimi podajami. Raje imam taktično igro......vsakemu svoje seveda.......
 
S temi dolgimi podajami nisi ravno opisal uniteda. Je pa res vsakemu svoje, meni se tvoje taktične igre preveč vlečejo. Mogoče tudi zato manchester nima oz. ni imel uspeha v evropi, ker enostavno ne znajo igrati na bunker oz. taktiko. Do sedaj. Čeprav tu verjamem da gre zgolj za težka gostovanja in da sloga igre ne mislijo spreminjati. Večinoma je užitek gledati

Sem pa letos pregledal kar precej italjanske lige in razen juventusa me ni nihče navdušil (kakšna tekma Rome mogoče še). Prepočasna igra.


@kinimod, v soboto zmagamo
nahrung002.gif
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
se strinjam s tabo glede manutd....nisem jih pretirano gledal....mislil sem na ostale ekipe.....so pa pokazali proti Barci in Romi da obvladajo "italijanski" stil igre še bolj kot italijani sami
smile-1.gif


ja sej u finale boste prišli, sam kaj, ko bo na oncu zmagovalec L'pool
smile-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Tako je. Fergie se bo pa spet lahko zapil in kumara na obrazu bo se bolj plava
evil.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
glava me je začela bolet danes med tekmo, upam da je vsaj za nekaj blo dobro to pa da frank končno dobi brco v rit,

upam da gre manu do konca
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Jaz tudi upam, igralci Barce so totalne nesamozavestne razvaline. Bom pa v finalu navijal za Utd, res si zaslužijo zmagati letošnjo LP
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Dobr je dobr, riđo
aplauz.gif


Aaah, dans nas pa CSKA "CH€L$KY" London nalukja
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Drugač pa - se še komu zdi, da je Ronaldo intenzivno vadil predvsem na obrazni mimiki, pa je malo opustil trening šuta? Tako izdelanih pogledov arogance, šoka, odločnosti, ... še nisem videl
hysterical-1.gif
Včeraj je bil še hujši kot zadnjič.
crazy1.gif


Dobra tekma včeraj .... Škoda za Barco, sicer si pa Rijkaard s temi čudnimi potezami in odnosom do takega kluba kot je Barca, niti ne zasluži, da bi šel v finale.
uf-1.gif
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Matr ta Torres je legenda!!!
Upam, da pridejo v finale..pole so pa itak prvaki....ManUtd so preveč zeleni za osvojitev naslova....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
A da bi priznal da sta bla dva gola iz offajda pa neboš povedu a se neupaš priznat da smo bli boljši