[nogomet] Liga Prvakov 2007-2008

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Do
nahrung002.gif
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Uf, zdele sn pa zgubu ene par urc zivljenja zarad živcev
uf-1.gif


cheer.gif
GO Man

Edit: Bodo klel Slovaško travo
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zmaga...Chelsea je vso srečo porabila že proti nam v polfinalu, ko jih jebe.(škoda mi je Anelke pa jebeš Ronaldota ka je en [censored] posran) Mah važn da so tardeči zmagal..
 

lordinho

Pripravnik
3. avg 2007
155
0
16
MB
V prvem polčasu namesto da je 3:0 je blo 1:1, pol je sicer slo nekaj zivcev, ampak na koncu je vse tak kot mora bit
smile-1.gif


 
Nazadnje urejeno:

Marauder

Pripravnik
16. mar 2008
205
0
16
To Man United! Loterija je pa tudi pri nas požrla par ur ali dni življenja...
smile-1.gif


Za Ronalda se mi je zdelo da bo zgrešil... Ampak da bodo prišli pa do 7 serije 11m si pa nisem mislil! Drugače pa mislim, da je bil United boljši v prvem polčasu, v drugem pa Londončani, v podaljških pa kar enakovredna...
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Včer sem držala pesti za Chelsea, čeprav mi nobena ekipa ni kaj preveč pri srcu.
Res škoda za Terryja .... On bi si res zaslužil zadet!
zmaga.gif
:
Anelka pa ...
stupid-1.gif
Ne moreš tazga velkega neokretnega bika dat streljat odločilni penal .... Tko trdo in neodločno je šel na tisto žogo, da je blo takoj očitno, da iz te moke ne bo kruha.

Ronaldo je pa iz tekme v tekmo hujši .... Včeraj je tisti pokal tko vlačil po rokah kot da ga je sam lastnonožno priigral. Sramota za igralca takega kvazi dobrega kova, da v odločilnih tekmah dvakrat nardi tako neumnost....
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Škoda za Chelsea.

Tamali Cigo je pa cipa.On je bil že pred finalom z eno nogo v Realu, zato mu čist privoščim, da je finale odigral bolj v slogu bedaka, kot junaka.Naj se veselijo naslova pravi ManU-jevci, ne pa mala cipa, ki je na koncu imel zasluženo malce kisel izraz na obrazu.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Cestitke od zavednega scouserja
jezen.gif


zasluzeno ste letos vse pobral..
zmaga.gif


dobra tekma, ronaldo setu essiena ko solarcka
smile-1.gif


carvalha pa drogbaja pa sploh ne bom komentiru.. ker jih ne morem sploh.. zdaj se manj..
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
hysterical-1.gif


Ontopic:
Je bil pa veliko bolj zanimiv in odprt finale kot sem pričakoval. Čeprav sem navijal za ManU, bi si tudi Chelsea zaslužil zmago, vendar je na koncu odločala sreča.

Ronaldo je pa res držal pokal, tako kot da je njegov.
stupid-1.gif