nlb klik

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Znova

Če moraš znova vnašati podatke, to ni hitro plačilo

Samo primer ...
Isti trr, različni sklici. Prej si imel vsako zadevo shranjeno posebej, sedaj imaš samo prejemnika, pa se jebi
To imaš pa prav. Šele sedaj sem videl, da moraš pri shranjenih ponovno vpisovati namen in sklice. Jaz grem med Pretekla plačila in opravim ponovno plačilo. Tam je tudi opcija Shrani prejemnika in takrat morda shrani vse podatke. Nisem pa tega še preizkusil, ker imam v glavnem vsa ponavljajoča plačila v trajnikih.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.177
304
83
Logika razvijalcev programa se vedno razlikuje od logike uporabnika.
Iz prakse videno da razvijalec programa nima uporabnisko izkusnje kot uporabnik.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Zakaj kretenizem? Hitra plačila imaš pod Prejemniki, lepo urejeno po abecedi.
Hitra plačila so bedasto urejena. Sortirana so po prejemnikih in jih ne moreš poimovati, kot je to v stari verziji spletnega klika. Tako imaš istega prejemnika, z drugim TRR (npr., imaš še dva TRR pri drugih banka, ali pa dopolnilno zavarovanje, kjer imaš različne sklice glede na to v kateri sklad plačuješ) in posledično ne veš kam bi nakazal.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Verjamem, da imate nekateri posebne potrebe, na katere razvijalci niso pomislili. Tudi sam sem včasih programiral in vem, da mi je prilagajanje in piljenje programa vzelo več časa, kot osnovno programiranje. Uporabniki so imeli potrebe, na katere nisem niti pomislil. Tudi ta program bodo počasi spilili, samo svoje potrebe jim morate javljati, ne pa samo bentiti.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Verjamem, da imate nekateri posebne potrebe, na katere razvijalci niso pomislili. Tudi sam sem včasih programiral in vem, da mi je prilagajanje in piljenje programa vzelo več časa, kot osnovno programiranje. Uporabniki so imeli potrebe, na katere nisem niti pomislil. Tudi ta program bodo počasi spilili, samo svoje potrebe jim morate javljati, ne pa samo bentiti.
Nimamo posebnih potreb. To je pri nas problem ljudi, ki ve vidijo čez mejo. Vsak ki nekaj želi več je nekaj posebnega. To, kar si mi želimo je v tujih bankah stanadrd že leta. NLB je največja sistemska banka. Novi APP, ki je zunaj že že danes zastarel oz. ne ponuja tega, kar se v letu 2023 pričakuje od banke. Že od NKBM je še vedno bistveno boljši od noveka KLIK.

To, da pa NLB, kot največja banka da ven APP, ki je počasen in poln bugov je pa zgodba zase. Ob mesečnemu nadomestilu nekaj čez 14 EUR.

Dejstvo je, da nas lupijo kot banane. In potem Brodnjak vehamentno reče, da ne razume zakaj ljudje raje ne kupujo delnic Slovenskih podjetij. Morda zato, ker so bili do sedaj že večkrat nategnjen?

 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
359
116
43
boomerji že leta dobivajo dividende slo podjetij, ker zoomer bi šel to kupovat, da unloadjo vreče nanj
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.177
304
83
Verjamem, da imate nekateri posebne potrebe, na katere razvijalci niso pomislili. Tudi sam sem včasih programiral in vem, da mi je prilagajanje in piljenje programa vzelo več časa, kot osnovno programiranje. Uporabniki so imeli potrebe, na katere nisem niti pomislil. Tudi ta program bodo počasi spilili, samo svoje potrebe jim morate javljati, ne pa samo bentiti.
Ce nima firma postenega biznis analista in dobrega testerja ,tudi razvijalec in programer ne moreta posteno naredit dela. V glavnem pa je da firme nocejo placat ustrezen kader. Zato izpade na koncu koncni produkt polprodukt.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.407
973
113
Obišči stran
Hitra plačila so bedasto urejena. Sortirana so po prejemnikih in jih ne moreš poimovati, kot je to v stari verziji spletnega klika. Tako imaš istega prejemnika, z drugim TRR (npr., imaš še dva TRR pri drugih banka, ali pa dopolnilno zavarovanje, kjer imaš različne sklice glede na to v kateri sklad plačuješ) in posledično ne veš kam bi nakazal.

Tole se pa strinjam. Sedaj je ime hitrega plačila kar naenkrat ime prejemnika...

Tudi navadna plačila so čisto skropucalo :(
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
nikoli nisem updejtal... vse dela

ko bo crknilo, potem nov notebook in win10
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
če se priaviš na staro spletno stran za klik opt stara verzija klika še vedno deluje .(desktop varjanta preko brskalnika )
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
288
132
43
Rad bi imel nlb klik na novem telefonu. Pri stari aplikaciji sem prenos iz starega na nov telefon uredil v parih minutah sam brez obiska poslovalnice ali videolklica. V tanovi se malo težje znajdem ... kak nasvet?
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
Rad bi imel nlb klik na novem telefonu. Pri stari aplikaciji sem prenos iz starega na nov telefon uredil v parih minutah sam brez obiska poslovalnice ali videolklica. V tanovi se malo težje znajdem ... kak nasvet?
pred mesecem sem namestil na nov telefon, na neko stran od nlb klikneš, da staro napravo odjaviš in da nov telefon aktiviraš, tako da ha, iz fotelja se uredi

evo, tako sem naredil

 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
pred mesecem sem namestil na nov telefon, na neko stran od nlb klikneš, da staro napravo odjaviš in da nov telefon aktiviraš, tako da ha, iz fotelja se uredi

evo, tako sem naredil


To sem naredil tudi jaz na 2 telefonih, predhodno pa sem preveril legalnost strani v poslovalnici NLB in ja je legalno in je vse OK.