nlb klik

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.384
697
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Med Prihodnjimi plačili imam tiste, ki sem jim zamaknil datum plačila, Hitra plačila imam urejena po abecedi pod Prejemniki, E-račune seveda lahko dodajam po pritisku na tri pikice desno zgoraj, Visa kartica pa nimam.
Jaz imam paket Aktivni, za katerega plačujem 7,99€, paket Premium zame nima neke dodatne vrednosti.


Tudi na iOS je enako...

Med prihodnjimi placili imam jaz trajnike ... med preteklimi imam tiste racune, ki sem jih ze placal... Hitra placila so v rubriki PREJEMNIKI, kjer jih lahko urejam (za dodajanje pise, da se dodaja med urejanjem placila) ... Trajnike pa lahko dodajam preko ikonice zgoraj desno ...

IMG_0457.png
IMG_0458.png
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.313
843
113
Tudi na iOS je enako...

Med prihodnjimi placili imam jaz trajnike ... med preteklimi imam tiste racune, ki sem jih ze placal... Hitra placila so v rubriki PREJEMNIKI, kjer jih lahko urejam (za dodajanje pise, da se dodaja med urejanjem placila) ... Trajnike pa lahko dodajam preko ikonice zgoraj desno ...

Poglej priponko 67959Poglej priponko 67958
No, če pa so daš v banko plačila, kjer je datum plačila nastavlen čez npr. en mesec, ti pa to ne pokaže v "Prohodnja plačila", ampak v pretekla palačila.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na androidu se to pokaže v prihodnjih plačilih. v IOS je to očitno bug, na katerega jih je treba opozoriti.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.384
697
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sicer nikoli ne placujem na nacin, da bi dal izvedbo na datum v prihodnosti (razen SEPA trajniki) … zato sem sedajle testno naredil eno SEPA placilo na drug racun in ga datiral na 31.5.2023 in se je normalno pojavil med prihodnjimimplacili in ga ni bilo med preteklimi placilo… Tako, da tudi to kot kaze deluje tako, kot bi pricakoval…
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.313
843
113
Sicer nikoli ne placujem na nacin, da bi dal izvedbo na datum v prihodnosti (razen SEPA trajniki) … zato sem sedajle testno naredil eno SEPA placilo na drug racun in ga datiral na 31.5.2023 in se je normalno pojavil med prihodnjimimplacili in ga ni bilo med preteklimi placilo… Tako, da tudi to kot kaze deluje tako, kot bi pricakoval…
Meni ne (IOS). Sem zbrisal in še 1x dodal. Zdaj pa imam med preteklimi płacili in med prihodnjimi płacili.
 
19. jul 2007
2.777
1.501
113
Kar servira vprasanje samo po sebi...

Razmerje uporabe mobilna vs spletna banka. Kaj uporabljate?

Jaz moram reci, da se spletne banke ne pritaknem vec, razen ce je treba, ker je mobilna banka okrnjena jaz pa nekaj rabim, kar je samo na spletni. Kjer je mobilna polno funkcionalna, spletne ne rabim.

izključno spletna

safety/privacy
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.216
319
83
Danes prislo "povabilo" s strani NLB za uporabe nove variante Klika tako za web stran kot mobilno verzijo.
Je skocit v "lonec" ali pustit zadevo do Septembra oz do ukinitve podpore dosedanjim verzijam?
Priznam da se nisem prebral pogoje uporabe novih verzij.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.313
843
113
Danes prislo "povabilo" s strani NLB za uporabe nove variante Klika tako za web stran kot mobilno verzijo.
Je skocit v "lonec" ali pustit zadevo do Septembra oz do ukinitve podpore dosedanjim verzijam?
Priznam da se nisem prebral pogoje uporabe novih verzij.
Joz jo imam, pa mi je žal.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Danes prislo "povabilo" s strani NLB za uporabe nove variante Klika tako za web stran kot mobilno verzijo.
Je skocit v "lonec" ali pustit zadevo do Septembra oz do ukinitve podpore dosedanjim verzijam?
Priznam da se nisem prebral pogoje uporabe novih verzij.
Imam obe varianti in mi ni žal.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.384
697
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na iOS lahko izberes, kaj zelis narediti z izpiskom, ki ga imas na zaslonu ... Lahko ga shranis kamorkoli (DropBox, iCloud, ...), poljes preko sporocila, maila,..., odpres z drugo aplikacijo... Samo tapnes ikono spodaj levo... in potem se odpre meni z razlicnimi moznostmi deljenja ...

IMG_0562.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.216
319
83
Na iOS lahko izberes, kaj zelis narediti z izpiskom, ki ga imas na zaslonu ... Lahko ga shranis kamorkoli (DropBox, iCloud, ...), poljes preko sporocila, maila,..., odpres z drugo aplikacijo... Samo tapnes ikono spodaj levo... in potem se odpre meni z razlicnimi moznostmi deljenja ...

Poglej priponko 68218
A ta cahn pomeni upload ali download?
Vem sarkazem do NLB..se nisem mogel zadrzat. Bi prej ta cahn oznacil kot pikice...
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.821
82
48
Nekaj dni nazaj sem posodobil Klikin na telefonu na verzijo 7.7.0, pa vidim, da je v rubriki Plačila tudi zavihek IN-PLAČILO. Ne vem, a je to bilo že prej, ali je na novo. V glavnem deluje nekako podobno kot opcija Flik v NLB Pay. Osebi, ki jo imaš v imeniku, lahko pošlješ denar (ali ona tebi).
Je kdo že preizkusil to?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
In-plačilo je od nekdaj v Klikinu. Mora pa prejemnik ta plačila omogočiti. Po defaultu niso omogočena.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.821
82
48
In-plačilo je od nekdaj v Klikinu. Mora pa prejemnik ta plačila omogočiti. Po defaultu niso omogočena.

Uf, le kako sem ga spregledal, ker dosti uporabljam "slikaj in plačaj". To sem pa videl, da po defaultu ni vklopljeno. Najbrž to deluje samo med uporabniki klikina in seveda mora biti med stiki.
Kako pa dela transakcija? Denar dobiš / dobi takoj, ali je vmes par ur razlike?