nlb klik

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.301
826
113
Evo, sem si inštaliral novi KLIK. Verjetno bolje, da ne bi nič naredili, ker tole je komedija.

  • Govorili so, da bo to "kopija" - seveda so svetlobna leta zadaj,
  • APP je pol Buggov. Razumem, da je testna zadeve, pa vendar,
  • eRačuni ne moreš vnesti,
  • Hitre povezave - kaos. Prej sem imel npr. shranjeno NKBM, da sem si tja nakazoval račun, ali pa npr. Revolut... Zdaj se to pokaže po imenu in priimku prejemnika, kar pomeni, da ne vem, na kateri račun si nazažem denar,
  • NLB Skladi - niso v APPu, moraš spremljati v ločenem APPu,
  • FLIK ni integriran,
  • Ko kategoriziraš stroške in prihodke- Vsakega posebej ročno. Ne gre, da bi vedel, da če gre za ponavljajoče se dogodke, da ve, da je to ista kategorija stroška,
  • Toliko v pol ure pregleda.... Gotovo pa še kaj...


    Resno razmišljam, da se zapeljem v Celovec in odprem tole: https://www.bankaustria.at/en/relax-account.jsp
Tole je pri nas cca. 14 EUR mesečno. Pa ni fora v denarju. Top, APP, support, web, seveda tudi Apple Pay, ipd.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.462
5.470
113
Verzija je beta...
Res je, da kaj dosti NLBja ne rabim. 1x na mesec prenakazem drugam, pa se to oreko topupa ali flika. Bi pa jaz tudi raje videla, da flik ne bi bil posebej. Ne vem, kje je fora...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Evo, sem si inštaliral novi KLIK. Verjetno bolje, da ne bi nič naredili, ker tole je komedija.

  • Govorili so, da bo to "kopija" - seveda so svetlobna leta zadaj,
  • APP je pol Buggov. Razumem, da je testna zadeve, pa vendar,
  • eRačuni ne moreš vnesti,
  • Hitre povezave - kaos. Prej sem imel npr. shranjeno NKBM, da sem si tja nakazoval račun, ali pa npr. Revolut... Zdaj se to pokaže po imenu in priimku prejemnika, kar pomeni, da ne vem, na kateri račun si nazažem denar,
  • NLB Skladi - niso v APPu, moraš spremljati v ločenem APPu,
  • FLIK ni integriran,
  • Ko kategoriziraš stroške in prihodke- Vsakega posebej ročno. Ne gre, da bi vedel, da če gre za ponavljajoče se dogodke, da ve, da je to ista kategorija stroška,
  • Toliko v pol ure pregleda.... Gotovo pa še kaj...


    Resno razmišljam, da se zapeljem v Celovec in odprem tole: https://www.bankaustria.at/en/relax-account.jsp
Tole je pri nas cca. 14 EUR mesečno. Pa ni fora v denarju. Top, APP, support, web, seveda tudi Apple Pay, ipd.
V Androidu nisem našel nobenih bugov, na eRačun se seveda lahko prijaviš. Če ti hitre povezave ne odgovarjajo, da so po abecedi in je poleg tudi račun, lahko pogledaš med pretekla plačila.
Predlagam, da si ogledaš Q&A, boš še marsikaj našel, kar misliš da ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.301
826
113
V Androidu nisem našel nobenih bugov, na eRačun se seveda lahko prijaviš. Če ti hitre povezave ne odgovarjajo, da so po abecedi in je poleg tudi račun, lahko pogledaš med pretekla plačila.
Predlagam, da si ogledaš Q&A, boš še marsikaj našel, kar misliš da ni.
Sem vse prebral. Nic nisem nivega izvedel.
Kreditne kartice se vedno ne more poplacat. V pretekliih placilah so tudi prihodna placila. Zavihek s prihodnimi placili pa je prazen.

Izracun kredita te vodi na spletni stran, ni v appu… Na porabi po kreditni kartici ne dela kategorizacija stroskov…

Sem mislil, da bomo imeli beta uporabniki moznost, da kam javimo kaj ne dela, ampak ocitno ne rabijo feedbacka.

Jabe , tole ni beta verzija, ampak burek verzija. Beta bo ocitno takrat, ko bo ze v splosni uporabi.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.301
826
113
A ja, pa Apple Pay je verjetno res preveč, da pričakujemo leta 2023 in največje banke v Sloveniji, ki ima vrhusnke finančne rezultate in kjer Brodnjak ne pozbi omenit, kako dobro so...
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.301
826
113
NLB bo podpisala z Apple Pay. Nimam še info kraj, ampak definitivno v to gredo. Brodnjak je požrl svoj ego, ker dobečeno zaradi njega nisi želeli/smeli iti v ta projekt. Njegova teza, da itak 80% ljudi uporablja Android in da on se Applu že ne bo uklanjal, ker dela monopol, ker ne želi NFC odklenit.
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
288
132
43
Par vprašanj, da ne nalagam nove verzije za bzv:
- čeprav je že en napisal, mogoče so sedaj kaj spremenili - a istočasno ne moreš uporabljati klikin na dveh telefonih?
- na android verziji še vedno ne moreš dol potegniti izpiska v pdf za cel mesec?
- obstaja možnost ponoviti KATEROKOLI preteklo plačilo (da ga nimaš med priljubljenimi) ter spremeniti podatke (npr. znesek, sklic).
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.301
826
113
Par vprašanj, da ne nalagam nove verzije za bzv:
- čeprav je že en napisal, mogoče so sedaj kaj spremenili - a istočasno ne moreš uporabljati klikin na dveh telefonih?
NE
- na android verziji še vedno ne moreš dol potegniti izpiska v pdf za cel mesec?

NE VEM, IMAM IOS
- obstaja možnost ponoviti KATEROKOLI preteklo plačilo (da ga nimaš med priljubljenimi) ter spremeniti podatke (npr. znesek, sklic).
NE
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem šla pogledat... Vidim ga v integriranem pdf viewerju, ne vidim pa, kako ga downloadat...
Izpisek se avtomatsko downloada in ga imaš v Downloads.
Par vprašanj, da ne nalagam nove verzije za bzv:
- čeprav je že en napisal, mogoče so sedaj kaj spremenili - a istočasno ne moreš uporabljati klikin na dveh telefonih?
- na android verziji še vedno ne moreš dol potegniti izpiska v pdf za cel mesec?
- obstaja možnost ponoviti KATEROKOLI preteklo plačilo (da ga nimaš med priljubljenimi) ter spremeniti podatke (npr. znesek, sklic).
Na dveh telefonih ga ne moreš uporabljati
Pod dve, glej zgoraj
Seveda gre. Klikneš na pretekla plačila in zgoraj desno pritisneš na krogec s puščico.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.301
826
113
Izpisek se avtomatsko downloada in ga imaš v Downloads.

Na dveh telefonih ga ne moreš uporabljati
Pod dve, glej zgoraj
Seveda gre. Klikneš na pretekla plačila in zgoraj desno pritisneš na krogec s puščico.

Tole glede preteklih plačil... ali sem slep, ampak jaz tega na IOS ne najdem.