nlb klik

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Uf, le kako sem ga spregledal, ker dosti uporabljam "slikaj in plačaj". To sem pa videl, da po defaultu ni vklopljeno. Najbrž to deluje samo med uporabniki klikina in seveda mora biti med stiki.
Kako pa dela transakcija? Denar dobiš / dobi takoj, ali je vmes par ur razlike?


Dobis takoj... v bistvu je enako, kot ce bi rocno poslal nekomu drugemu, ki je ima racun pri NLBju ... le da ni treba vedeti stevilke njegovega racuna ... Je podobno kot Flik, le da samo interno znotraj NLB ...


https___www_nlb_si_klikin-navodila.png
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Stara aplikacija se bo nadgradila v novo in če ne boš nadgradil, bo po določenem času stara prenehala delovati.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.434
2.298
113
Ja, ko pride UPDATE bo kar na enkrat povozil staro.
Pol je res, da more bit Android 7,0+!
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Menda je od danasnjega dne Novi NLB Klik na voljo vsem uporabnikom ...

 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
meni se zdi svinjsko počasen na telefonu..nisem še vsega sprobal
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.815
80
48
Danes sem po sili razmer telefon resetiral na tovarniške nastavitve. In zdaj ko v Google play iščem Klikin, ga ni več. Samo NLB Klik... torej posodobljena verzija. Nič, gremo probat, kako bo potekala aktivacija in vse ostalo.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.815
80
48
Aktivacija uspela, na telefonu pa še zmeraj pod ikono napis Klikin.... Zdaj ne vem, ali so na Google playu samo spremenili ime, ali so tudi dejansko zamenjali aplikacijo. Zaenkrat pa vse deluje kot mora, nekih sprememb pa vsaj jaz ne opazim.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.815
80
48
lepo so se zaplezali z novim klikom...

vedno ko vidim te posodobitve, se vprašam zakaj?
No jaz večinoma uporabljam samo Slikaj in plačaj pa še pregled stanja in podobno za fizično osebo, to dela OK. Verjamem pa, da nekateri uporabljate tudi druge opcije in da več posodobitev pomeni več sranja. Tudi sam ne maram posodobitev, Win 10 je pri meni še zmeraj iz leta 2017, posodobitve izklopljene. Tako tudi vsi drugi programi (avdio, video, grafika). Pa vse deluje brez problemov, pa čeprav mogoče komu zastarelo.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
No jaz večinoma uporabljam samo Slikaj in plačaj pa še pregled stanja in podobno za fizično osebo, to dela OK. Verjamem pa, da nekateri uporabljate tudi druge opcije in da več posodobitev pomeni več sranja. Tudi sam ne maram posodobitev, Win 10 je pri meni še zmeraj iz leta 2017, posodobitve izklopljene. Tako tudi vsi drugi programi (avdio, video, grafika). Pa vse deluje brez problemov, pa čeprav mogoče komu zastarelo.
To o čem ti pišeš je Klikin in ta dela enako kot prej.

Desktop verzija je zaplezana.

Glede ostalega se strinjam, službeno imam še vedno win 8.1 brez enga upgrejda, dela kot prvi dan, no chrome je edino začel jamrat da se več ne posodablja.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje

jest5

Guru
18. avg 2007
25.318
-8.445
113
Zakaj kretenizem? Hitra plačila imaš pod Prejemniki, lepo urejeno po abecedi.
??????

Tam imas prejemnike, ne pa hitra plačila.(Govorim za spletno verzijo)

Vsakič znova vnašati znesek, sklic in namen, pač ni hitro plačilo. :bonk:


Odgovor na help liniji-pejdi brskati po zgodovini plačil in ponovi preteklo plačilo.:valjamse::valjamse::bonk: