nlb klik

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.470
356
83
Kolk pa je cena celga paketa pri Sparkasse? Kako zgleda PC-browser vmesnik? Na tale novi Klik, ki je narejen za drajsšpegle se zlepa ne bom navadil. Će sploh kdaj.?

Zadeva je TOTALNA KATASTROFA s strani uporabninaka na PC. Prek telefona al table delat pa mi tud ne gre oz mi je manj varno kot prek tipkovnice vnašat zarad lastnih napak. Enkrat pred par leti me je support klical zakaj imam app pa nič ne rabim. Nobene prijave v banko prek njega. Ja pišuka za OTP anaeeeee. Ma teli so čist zašli iz uporabnosti v LGBTQ.

Verjetno bom moral posvojit en PC prenosnik z drajsšpeglom za banko da bom tole preživiel in uporabljal funkcije mešano. Prenosnij s touch mi je sicer super zadeva v vsakdanu. Za mizo imam pač "kište". Mah porabim 3-4* tolk cajta za račun plačat kot prej. ...
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
77
48
Se še komu dogaja, da ne dobi SMS-a, ko na račun dobi priliv (recimo plačo)?
Že drugi mesec nisem dobil SMS-a, sem ga pa dobil v začetku septembra, ko so mi račun z nekdanje Sberbanke, potem Nbanke spremenili v NLB račun in na ta račun prenakazali cca. 100€. Odlivi (npr. dvigi na bankomatu ali plačilo v trgovini) delujejo brez problemov. V nastavitvah Klika nisem nič spreminjal.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Se še komu dogaja, da ne dobi SMS-a, ko na račun dobi priliv (recimo plačo)?
Že drugi mesec nisem dobil SMS-a, sem ga pa dobil v začetku septembra, ko so mi račun z nekdanje Sberbanke, potem Nbanke spremenili v NLB račun in na ta račun prenakazali cca. 100€. Odlivi (npr. dvigi na bankomatu ali plačilo v trgovini) delujejo brez problemov. V nastavitvah Klika nisem nič spreminjal.

odvisno kateri račun oziroma paket imaš. defaultno je to plačljiva zadeva, moraš naročiti. zastonj je potem v kakih paketih lahko.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
77
48
odvisno kateri račun oziroma paket imaš. defaultno je to plačljiva zadeva, moraš naročiti. zastonj je potem v kakih paketih lahko.
Še pred tremi meseci sem sms ob vsakem prilivu zmeraj dobil (ob odlivih pa dela OK), je tudi obračunan tudi kot postavka ob koncu meseca. Paketa sam nisem nič spreminjal...
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
nlb ni imel nikoli brezplačno sms pri prilivu.
tudi mislim, da ga ne moreš doplačat.
mam kao najvišji paket premium, pa tega nimam.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
77
48
Ampak zdaj si na NLB, prej sib il na Nbanki, če te prav razumem.
Ne, na NLB banki imam že dolga leta glavni račun in klik, pred leti sem vzel kredit na Sberbanki, pa so mi odprli zastonj račun tam in na njega nakazali kredit. Ne vem, a pač take pogoje so imeli. Potem je Sberbank prevzela Nbanka, to pa NLB. Zdaj so mi ta račun s Sberbanke pretvorili v nov račun na NLB, gor imam cca. 100 €, računa praktično ne uporabljam in do zdaj z njim nisem imel nobenih stroškov. In ko so te fičnike prenesli iz bivše banke na novi račun, sem odbil SMS o prilivu.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
77
48
nlb ni imel nikoli brezplačno sms pri prilivu.
tudi mislim, da ga ne moreš doplačat.
mam kao najvišji paket premium, pa tega nimam.
Čudno, jaz sem obvestilo o prilivih vedno dobival... ponavadi je to bila plača. Zdaj pa že drugi mesec nič. Ne vem točno, kateri paket imam, zanj mi odbijejo okoli 10€ + še z asms-e.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
nlb ni imel nikoli brezplačno sms pri prilivu.
tudi mislim, da ga ne moreš doplačat.
mam kao najvišji paket premium, pa tega nimam.

Obvestilo o prilivu je pri NLBju ze dolgo...


Je pa v obliki SMS-a ali "potisnega sporocila" (notification) ... odvisno, kako imas nastavljeno ...

Pasted_Image_18__09__23__20_08.png
Pasted_Image_18__09__23__20_09.png
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Se še komu dogaja, da ne dobi SMS-a, ko na račun dobi priliv (recimo plačo)?
Že drugi mesec nisem dobil SMS-a, sem ga pa dobil v začetku septembra, ko so mi račun z nekdanje Sberbanke, potem Nbanke spremenili v NLB račun in na ta račun prenakazali cca. 100€. Odlivi (npr. dvigi na bankomatu ali plačilo v trgovini) delujejo brez problemov. V nastavitvah Klika nisem nič spreminjal.
da, se dogaja, da ne dobim smsa za priliv
danes npr.
itak da mam v paket obveščanje
prejšnje dni pa so bili sms
se pa to že zgodilo v preteklih mesecih

sicer imam bobija
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
Obvestilo o prilivu je pri NLBju ze dolgo...


Je pa v obliki SMS-a ali "potisnega sporocila" (notification) ... odvisno, kako imas nastavljeno ...
Ok hvala.
zmeraj sem gledal pod SMS Alarmi, to se pa imenuje SMS Opomnik.

odkrito povedano nisem niti vedel za to, niti me niso opozorili, da to obstaja, najbolj pomembno mi je bilo, da dobim sms ko je kartica uporabljena.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.818
504
113
Ok hvala.
zmeraj sem gledal pod SMS Alarmi, to se pa imenuje SMS Opomnik.

odkrito povedano nisem niti vedel za to, niti me niso opozorili, da to obstaja, najbolj pomembno mi je bilo, da dobim sms ko je kartica uporabljena.
evo odgovor

ALV-UjUsxR67NB_zIY9BWwYYJp84StLl1tC-mIbw3FC3mHZM3g=s40-p

12:34 (pred 5 urami)

Za jaz







Spoštovani,
zaradi tehničnih težav ni bilo SMS - ov. Hvala za razumevanje.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.277
113
V tujini se mi je zgodilo, da je KLIK zahteval vpis v Google denarnico. Ne vedno.
Nikakor nisem mogel najti pravila.

Med tem je istočasno! na drugem telefonu deloval brez opozorila.
 

vladom

Fizikalc
25. feb 2020
115
25
28
Eno vprašanje, ker enostavno tega v novem Kliku ne najdem. Kako shraniš novo UPN plačilo, da ga imaš potem med Prejemniki?
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
ko vneses upn mas tam spodaj nekje mali slajder pise pa shani med prejemnike ali nekaj podobnega.
ponudi ti pri vsakem placilu tudi posodobi podatke prejemnika.

bodi pozoren pa bod videl, je pa res, da lahko hitro spregledas.