Nekomu so šli zaritneži na jetra.

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Jaz sem imel resne probleme z zaritnežem pred 14-imi dnevi.

Na AC Log-Lj, se mi je pri cca. 160 km/h zalimal na 30cm en mulo v P206, vozili smo po prehitevalnam pasu v koloni, zato se mu nisem umaknil, sem mu pa malo "poblendal" s štop lučmi, v upanju, da bo šel na varnostno razdaljo, kar je za hip storil, zgleda je mal cviknil, ampak se je štorija s 30cm spet ponovila in tako smo se vozili do Kozarij.

Tam sem, že precej raz.p.iz.den stegnil levo roko in pokazal sredinca, kar ga je tako vznemirilo, da je po voznem pasu pripeljal vštric z mano in guess what...., potegnil pištolo od nekje in mi meril v prednjo desno gumo, na srečo se je naredil prostor, kar se redko zgodi na obvoznici ob 16:30 popoldan in sem stisnil avto do 220 km/h do izvoza Bežigrad. Kaj sem pa drugega hotel itak sem bil v šoku.
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Kdo pa v takem primeru ne bi bil šokiran !!!???
13.gif


Sicer pa, imaš srečo, da ti avto toliko potegne, nimam pojma, kaj bi storil sam ... saj vem, se bodo našli "hrabri" in bi našteli vse (ne)mogoče reči, kaj bi vse naredili (seveda le v VL), ampak realno pa takšen dogodek pusti posledice ...

In vedno več je tipov, ki se dokazujejo ... žal le s pištolami ... ker drugače ne znajo ...
stupid-1.gif


Noker
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Saj je najbolj verjetno, da je mulo strašil z airsoft pištolo. Je precej takih. Verjamem pa, da te je čisto iz tira vrglo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
potegnil pištolo od nekje in mi meril v prednjo desno gumo,
U jebemtiš!?!?!? Dobro da je slabo meril....

Bom pa še jaz povedal zgodbo iz minulega vikenda.
Kot veste stardec zmeraj vozi po omejitvah in tako sem jo lepo 130 s tempomatom pokal po AC proti Dalmaciji na svoj vikendič.
Jasno, da ni blo treba čakat dolgo, ko se me je sparvil prehitevat nek Zadarski golfač TDI.
Ko me je začel prehitevat, sem se mu jaz malo umaknil proti odstavnemu pasu ceste, da bo imel hiteči možakar v golfu dovolj prostora. To pa je opazil tudi en "pameten" BMW farer iz Zagreba, in jo za nama nekje od oka prižgal 200+ v trenutku, ko sva bila z golfom vštric. BMW-jaš si je privoščil kretenizem prve klase in naju prehitel hkrati, kar vmes, tako, da smo šli trije na enkrat vštric po voznem in prehirevalnem pasu.
Take kretenizme pa lahko pričakuješ samo od balkanskega BMWjaša al pa kakšnega AUDI-jaša. To še CIVIC-aši ne počnejo.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Hja, zakaj pa potem ni uspel ustavit?
Razen, če mu je bremza odpovedala.

Čisto malo OFF topica:
Jaz se moram takoooo smejat,ko stardec odpre kakšno temo - že vnaprej vem, da bo zanimivo
evil.gif

Ko pa še nato berem poste, s kakšno lahkoto dobi nekatere uporabnike "na limanice", pa je res prijetno branje z obilo smeha... mi polepšajo dan take teme
aplauz.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Stardec, tole sem jaz že parkat doživel na poti iz službe po dolenjski avtocesti. Akterji pa normalni jaz, normalni drugi šofer in pritegnjeni BMW z zagrebškimi tablicami. No enkrat je bil pritegnjenec v octaviji z zg tablicami...
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Kot veste stardec zmeraj vozi po omejitvah in tako sem jo lepo 130 s tempomatom pokal po AC proti Dalmaciji na svoj vikendič.

Poanta je v tem ... ostalo je ziher izmišljeno ...
evil.gif



Noker
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A nisi ti mene iz suxa "nagnala"?

A??
Že od nekdaj sem bila na tvoji strani - pri tej anti propagandi o "dinamičnih" mladičih
smile-1.gif

Pa še nasmeješ me z vsakim tvojim postom.

je pa res, da greš potem včasih že predaleč...ampak to se ti zaradi prvih dveh razlogov spregleda
grin1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Pol pa uredu.
Samo da imam vsaj eno zaveznico tukaj.
Veš, ta dinamična mularija se včasih skoplje name, da se moram orenk otepat. Samo gas poznajo, bremze in omejitve videt ne morejo.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Veš, ta dinamična mularija se včasih skoplje name, da se moram orenk otepat. Samo gas poznajo, bremze in omejitve videt ne morejo.

Na, zaradi takih izjav si kriv, da včasih umiram od smeha ... in to kar na delovnem mestu
aplauz.gif

Tako, da bom tebe navedla za krivca, če me bodo obdolžili, da na delovnem mestu počnem neke "druge" stvari, kot le delam
evil.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
je po voznem pasu pripeljal vštric z mano
Vozni pas je bil prost, ti pa si vztrajal na prehitevalnem ? Zanimivo.

Note to myself: Sposodi si airsoft pištolo od znanca, za primer "pesnikov" na avtocesti.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
Citat:
Uporabnik gonilnik pravi:
Pot ustavljanja je pri 130kmh okrog 126 metrov.to velja za suh grob asvalt in kvalitetne gume

pot ustavljanja v konkretnem primeru ne igra vloge, ker se prvi voznik ni ustavil na mestu, ampak sta oba (bolj ali manj) bremzala na polno in porabila okrog 126 metrov, da sta se ustavila iz 130 na 0 km/h.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Pot ustavljanja pri tej nesreči sploh ne igra vloge.Zakaj?
Ker sta se ta dva šla kdo bo koga(neuradno)
torej sta se prehitevala, se zajebavala,na koncu pa se je zgodilo to kar se je.Če je to res in bo krivda obema dokazana,bi jaz obema vzel vozniško brez možnosti ponovnega opravljanja,zasegel oba avta in na dobrodelni dražbi prodal.Denar pa recimo nakazal organizaciji ki skrbi za otroke ki so v prometnih nesrečah izgubili starše.
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Čisto malo OFF topica:
Jaz se moram takoooo smejat,ko stardec odpre kakšno temo - že vnaprej vem, da bo zanimivo
evil.gif

Ko pa še nato berem poste, s kakšno lahkoto dobi nekatere uporabnike "na limanice", pa je res prijetno branje z obilo smeha... mi polepšajo dan take teme
aplauz.gif
Pa kakšni brainiaci morajo to šele biti ti dinamiki, ko staremu ves čas vratarstvo naprej mečejo, če jih en vratar takole scat vozi.
grims-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
je po voznem pasu pripeljal vštric z mano
Vozni pas je bil prost, ti pa si vztrajal na prehitevalnem ? Zanimivo.

Note to myself: Sposodi si airsoft pištolo od znanca, za primer "pesnikov" na avtocesti.

Pa kaj misliš, da je bil vozni prost...? Seveda se je nalimal na rit tistemu pred seboj, tako, kot se je meni, obenem je pa še nišanil in se psihopatsko režal. Filmska scena v glavnem.
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Poanta je v tem ... ostalo je ziher izmišljeno ...
Tako bujne domišljije pa spet nimam. Kaj takega se ne da izmislit. To se med primitivnimi balkanci pač doživi.
Je pa res, da kaj takega normalen človk težko verjame.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Nedelja popoldan relacija Postojna -Ljubljana
Skupina vozil pelje proti LJ izmenjaje vozni- prehitevalni in spet vozni pas, hitrost 120-150, vse teče gladko.
Naenkrat se mi za ritjo pojavi mečka z A tablicami in ker sem bil ravno tedaj v fazi prehitevanja je jasno da ne bom na silo stopil na žlajfe in se umikal nekemu prenapetežu,ampak bom prehitel avto in se umaknil na vozni pas.
Omenjeni tip je blendal kot nor in ko je to opazil voznik avta katerega sem prehiteval je brezkomprobisno zapeljal na prehitevalni pas v trenutku ko sem pišel mimo njega in s tem zaprl Jodlarja .Po nekako desetih sekundah se mu je umaknil nazaj na vozni pas.
Voznik belega ...... hvala ti, to kar si storil je herojsko dejanje........