Planet Golob

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.518
9.237
113
1714370812104.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

gr69

Guru
15. dec 2009
11.329
2.422
113
še v SLO - ampak komaj
Da se glasuje za EU poslance, ki bodo podprli, da se uredi na EU ravni.
Upam, da me ne boste sedaj raztrgali - ampak imamo na EU ravni marsikaj bolj nujnega, kot urejanje pravice za splav v vseh članicah. Predvsem, ker je v veliki večini itak urejeno - le Poljska ga še svira. In najmanj kar EU sedaj potrebuje, je da zaradi tega pritiska začne Poljska razmišljati o odhodu iz EU.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

B81

22. jul 2007
34.645
9.036
113
Ok tole

Ker je nesprejemljivo, da ženske na Poljskem še vedno umirajo, ker nimajo dostopa do splava.

Si sigurn, da si prebral?

POTREBUJEMO 1 MILIJON PODPISOV ZA VAREN IN DOSTOPEN SPLAV V EVROPI​


A v eu je torej ne-varen in ne-dostopen?

Zakaj torej ne napisejo, da hocejo spremebe n Poljskem?

Ti, ce si n3kaj let nazaj bil se kolikotoliko v mejah, si zdaj ze cisto izven....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
251
113
Ok tole

Ker je nesprejemljivo, da ženske na Poljskem še vedno umirajo, ker nimajo dostopa do splava.

Si sigurn, da si prebral?

POTREBUJEMO 1 MILIJON PODPISOV ZA VAREN IN DOSTOPEN SPLAV V EVROPI​


A v eu je torej ne-varen in ne-dostopen?

Zakaj torej ne napisejo, da hocejo spremebe n Poljskem?

Ti, ce si n3kaj let nazaj bil se kolikotoliko v mejah, si zdaj ze cisto izven....

vidiš, k vidiš le tisto kar hočeš.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
251
113
Ok tole

Ker je nesprejemljivo, da ženske na Poljskem še vedno umirajo, ker nimajo dostopa do splava.

Si sigurn, da si prebral?

POTREBUJEMO 1 MILIJON PODPISOV ZA VAREN IN DOSTOPEN SPLAV V EVROPI​


A v eu je torej ne-varen in ne-dostopen?

Zakaj torej ne napisejo, da hocejo spremebe n Poljskem?

Ti, ce si n3kaj let nazaj bil se kolikotoliko v mejah, si zdaj ze cisto izven....

The lack of access to abortion in many parts of Europe not only puts women at risk of physical harm but also puts undue economic and mental stress on women and families, often on the margins of society that can afford it the least.

To change this we are asking the European Commission to - in the spirit of solidarity - submit a proposal for financial support to Member States that would be able to perform safe termination of pregnancies for anyone in Europe who still lacks access to safe and legal abortion.

pa sej si bo vsak sam prebral.

poljske sploh nihče ni omenjal.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.203
2.440
113
v lokalni ostariji
Ne vem zakaj jo rabimo ravno zdele, nisem sodelujoči, nisem blizu 8marca, ne vem... začelo je 10.4., traja pa eno leto se mi zdi.

Dejansko sploh ni vprašanje Splav Ja/Ne, tko da te ne rabi skrbet, da je to neka antidesna propaganda.

Ja, seveda ni vprašanje ja ne ker splav je povsod dovoljen. Pač to je čista manipulacija in oglaševanje pred volitvami. Lahko bi po volitvah zagnali kampanijo... Seveda je antidesna propaganda. Hočejo prepričati ljudi da so desni že prepovedali splav. Ali pa da ga bodo zdaj zdaj.

Razumel bi, da bi delali kampanijo za evtanazijo.

Naj se borijo za obvezne teste na droge za politike.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
251
113
Ja, seveda ni vprašanje ja ne ker splav je povsod dovoljen. Pač to je čista manipulacija in oglaševanje pred volitvami. Lahko bi po volitvah zagnali kampanijo... Seveda je antidesna propaganda. Hočejo prepričati ljudi da so desni že prepovedali splav. Ali pa da ga bodo zdaj zdaj.

Razumel bi, da bi delali kampanijo za evtanazijo.

Naj se borijo za obvezne teste na droge za politike.

Pa dejte že zagnat eno društvo, ki se bo boril za teste na droge. Takoj podpišem. Četudi ga desni izpeljejo.

Kaj je že un tastar, za penzionerje... naj zalaufa kampanijo. Pa tisti "za otroke se gre", je tud tiho zadnje čase... sej so tudi druga društva, ki lahko to izpeljejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0