[NAVIGACIJA] GARMIN XT za SYMBIAN 1.del

bor

Pripravnik
1. dec 2007
106
0
16
EDIT

Žicanje nelegalnih stvari ni dovoljeno!


 
Nazadnje uredil moderator:

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik bor pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
284

Ne to 25-mestno
Aja, tisto je pa potrebno izračunat glede na ID naprave. Razen če rabiš samo za ogled na računalniku, potem lahko uporabiš: AUYTAJ35BLYRE2Z9UHCAG9PLR

(moderatorji ne me preganjat, ker je to koda od ID 1111111111 in je namenjena predogledom).
 

bor

Pripravnik
1. dec 2007
106
0
16
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik bor pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
284

Ne to 25-mestno
Aja, tisto je pa potrebno izračunat glede na ID naprave. Razen če rabiš samo za ogled na računalniku, potem lahko uporabiš: AUYTAJ35BLYRE2Z9UHCAG9PLR

(moderatorji ne me preganjat, ker je to koda od ID 1111111111 in je namenjena predogledom).

Hvala! Tudi ta je zaenkrat dobra
grims-1.gif
 

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
Rabim karto za srbijo, imam ena dva linka pa ne delata več
Če ima kdo kakšen delujoči link se priporočam
LP
 

AtKo

Pripravnik
23. nov 2007
33
0
6
kako se imenuje program, ki pretvori IMEI v ID??


potem naj bi bil problem rešen da mi odklene AR na mobitelu s tem da ko generiram kodo .UNL vnesem za id 708??
moram vedeti ker danes se dobim s kolegom da naštimava, pa bi zdj rabu čim več podatkov da mi bo instalacija map ratala.

LP
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Tukaj si preberi, vse ti piše, ker sprašuješ stvari, ki so bile že 100x napisane. Če ti kaj od tam ni jasno pa vprašaj....ampak skoraj nemogoče, da boš potreboval dodatno pomoč.....
 

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
Hvala za link! Srbijo sem uredil.
A imaš morda tudi link na garminovo stran kjer lahko potem sam zbiraš katero mapo si bi rad potegnil dol?
Že v naprej hvala in lep ozdrav
LP
Tic
 

AtKo

Pripravnik
23. nov 2007
33
0
6
Fedor glej, ne me prosm delat živčnga. To 1. stran sm si prebrau 2x in rešu stvar na svojmu telefonu. Ampak dj mal preber kaj js sprašujm, neki kar na uni strani ne piše. Torej ne piše kako se imenuje program IMEI-->ID in ne piše kako odpravt napako če tiv telefonu piše da nemore odklent map.
Torej če lepo prašam, pričakum odgovor k mi bo v pomoč in ne take bedne poste"poglej si tm, uporabi search itd" če maš cajt da napišeš tak post, pol bi lahk namest tega napisu to kar me zanima.
Ker to mi nč ne pomaga. In če neznaš odgovrt, raj ne odgovarji. Hvala!!!
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
heh, če si zaradi tega živčen moraš imet resne težave......preberi si cel thread in nehi jamrat....če nimaš potrpljenja vsega prebrat je to tvoj problem.....dejstvo je, da si len in da se ti ne da vsega brat....
 
Nazadnje urejeno:

AtKo

Pripravnik
23. nov 2007
33
0
6
ja res je znam bit na kraju z živci ko lepo vprašam pa pride en pametnjakovič k zna pamet solit s tem da nej si mal preberm okol...raj povej da neznaš in to je to oz. tih bod. Nism prašu za mnenje tistga k mi nebo znau odgovort.
Ajja pa sej forum je zato da se debatira o nečem in če je že taka tema, se tut pomaga pr težavah.
Tko da....kle mal bedn izpadš....
...yanik teb pa hvala za delno pomoč.

LP
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
ok, zadnji offtopic odgovor, ker je očitno, da ne razumeš....vsi teli tvoji problemi, ki jih postaš so že bili rešeni in če bi imel malo soli v glavi bi ti Garmin že zdavnaj funkcioniral...

I'm off...good luck trdoglavec....
 

AtKo

Pripravnik
23. nov 2007
33
0
6
garmin je men funkcionera ze od lani btw, sam k ocitn neznas prebrat moje tezave, hahahah sam smejim se ti lahko

your off by by
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
AtKo,
če že ne moreš prebrati celega topica, vsaj tisto preberi, kar ti svetujejo.
Če tudi to ne pomaga si kupi licence in ne boš imel nobenih težav več.

LP


PS : Samo res je ta Atko že goden za toplice. Nekega spoštovanja ravno nima.
Naj se ga že vendar kdo od modov usmili.
 

AtKo

Pripravnik
23. nov 2007
33
0
6
glej js sm lepo vprašu in razložu mojo težavo, res je neda se mi brat več k dvajset strani postov da bi našu ime programa kako se prtvor iz IMEI v ID, in ko sm zvedu da obstaja ta program bi mi lohk sprot napisal ime programa in bi bla stvar rešena,k da je problem napisat 2,3 besede in to je to.
Če je pa res tok težko napisat pol pa niti ni treba pisat raj nč ne napište in to je to.
in ne nism najdu nobenga odgovora v drugih postih zakaj mi na telefonu noče odpret kart.
monaco hvala ?!?
forgot prebrau sm kar so mi svetoval oz. le dubu odgovor da rabm program...na ostala vprašanja sm pa le dubu tak odgovor od fedorja in zdej od monaca...kaj mi to pomaga?