Navigacija Android

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.891
1.344
113
Sygic ima ponovno akcijo oz. razprodajo. Celotna Evropa za 35 evrov namesto za 50 evrov.

Kolebam med Navignonom ter Sygic. Rabim Balkan ter Zahodno evropo za tablico. Kaj je bolje? Morda Tom Tom?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Pocakaj se kak dan. Sygic ima fore. Jaz sem kupil najprej Navigon. Potem pa je Sygic znizal na cca 36, par dni kasneje pa na 29. Tako, da sem potem kupil se Sygic. Je pa Navigon (meni osebno) dosti boljsi. Lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.356
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če rabiš boljšo pokritost juge, potem si kupi raje Navigon (map provider=NavteQ), ki v primerjavi s Sygicom ali Tomtomom (map provider=Teleatlas/Tomtom) precej bolje pokriva to regijo.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.258
191
63
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Sygic ima ponovno akcijo oz. razprodajo. Celotna Evropa za 35 evrov namesto za 50 evrov.

Kolebam med Navignonom ter Sygic. Rabim Balkan ter Zahodno evropo za tablico. Kaj je bolje? Morda Tom Tom?

Če rabiš za Balkan - Sygica sem se rešil predvsem zato, ker za Beograd (kako leto nazaj) ni imel vpisane ene same ulice. Neuporabno.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.356
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Lepo, da podpiraš razvijalce..
priden.gif
 

Jerok

Zelenc'
12. jun 2013
3
0
1
@jtfc, @Janch

Se opravičujem, ker nisem takoj odgovoril.
Ne, nisem imel vklopljen wlan. Kot pravim poskusil sem GPS fix pri vklopljenem GPS in ni pomagalo.

Nato sem naložil na moj telefon in bratov samsung galaxy xcover GPS Status & Toolbox pa pustil oba telefona iskati gps več kot 30 minut in nič.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.689
2.514
113
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Lepo, da podpiraš razvijalce..
priden.gif

Kaj sygic je še zmeraj zaj*** instalirat? Da moraš demo verzijo dol dat, potem pobrisat pa cr***, pa potem še registrirat..... za znort.

Navigon pa samo apk instaliraš pa zemljevide okljukaš pa se prenesejo in gasa.

Tomtom me pa edino moti, da pridejo zemljevidi v kompletu 3gb
bonk.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na voljo nova verzija Sygic GPS Navigation 13.1.4

Citat:
Kaj je v tej različici:
►NEW MAPS
- Updated road coverage
- Latest POI database
- Revised speed cams & speed limits
- Before you hit the road use Wi-Fi to download new maps in Settings – Manage maps
►IMPROVED TRAFFIC
- To see situation on the roads nearby tap the “TRAFFIC” button on the map
- Route alternatives now include info about delays so you can avoid traffic jams
- Details about each delay on your route are shown in Route summary
Sygic | Bringing life to maps.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.891
1.344
113
Ma na k... mi gre. Po eni strani, rabim u nulo Balkan, po drugi strani pa rabim Zahodno Evropo dobro pokrito. Ker kupujem legalno ne mislim kupiti dve aplikaciji in pustiti 100 evrov. Hočem eno aplikacijo pa mir. Pa tale Navigon mi zgleda kul, samo nimajo trial opcije.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Zate je prava rešitev Mireo Dont Panic.

Imaš za Android mislim da 7 dni brezplačno. Če kupuješ karte, so sedaj znižane za 40% in sicer celotna EU stane nekje okoli 20 EUR. So pa to TomTom karte, ki ponujajo najboljšo pokritost. Za Slovenijo, Hrvaško, Bosno, Srbijo itd.... pa imaš možnost dokupit še TopMap (vsaka država posebej pa stane okoli 5 EUR na znižanju, kasneje pa okoli 9EUR).

To je odlična kombinacija zemljevidov za celotno EU+balkan pokrit v "nulo". Za zelo poceni
smile-1.gif


Poglej, ne bo ti žal. Testiraj - tudi delovanje je zelo hitro, tekoče in lepo prikazano.

Več pa najdeš tukaj:

https://play.google.com/store/...m1pcmVvLmRwIl0.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Če rabiš boljšo pokritost juge, potem si kupi raje Navigon (map provider=NavteQ), ki v primerjavi s Sygicom ali Tomtomom (map provider=Teleatlas/Tomtom) precej bolje pokriva to regijo.
Sygic ima slabo pokrito ostale "republike", Slovenija pa je OK, če sem prav razumel?
Kako pa je z obalnim območjem (ves Jadran) ?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.356
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Sygic ima slabo pokrito ostale "republike", Slovenija pa je OK, če sem prav razumel?
Kako pa je z obalnim območjem (ves Jadran) ?

Sygic precej peša na območju bivše juge, sploh Bih in SRB, kjer je kakršno koli detajlno iskanje naslovov prava loterija. Tudi hrvaška je realno le nekje na 60% pokritosti. Za Slovenijo in ostalo zahodno Evropo pa je dokaj natančna in se lahko primerja z vsemi konkurenčnimi navigacijami.
Torej če rabiš čim boljšo pokrtiost bivše juge, potem ti priporočam Garmin, iGO, Navigon ali Mireo..

pozdrav.gif