Nategatorji !!!!

VwGolf72014

Zelenc'
22. sep 2021
6
6
3
Evo, sem še malo pregledal po fb in tale njegov kolega je objavil slike - potrjeno, da so kilometri prevrteni.
 

Priponke

  • b.png
    b.png
    1,1 MB · Ogledi: 301
  • c.png
    c.png
    497,8 KB · Ogledi: 308

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Haha, ravnokar sem gledal "24 ur inšpektor" na FOP TV.
In, glej ga, zlomka, ko so šli v "vizito" čez Trojane (iz smeri LJ, da bo jasno, kam, v kero smer :evil: ), so se začele težave. Prodajalec ni imel na avtih ne cene, ne števila prevoženih km, ko pa so preprodajalca kaj vprašali, pa ni imel pojma (še gume, zlizane, so ble zanj še OK, poškodbe ne šipi so ble zanj OK in tako naprej).
Pokazali so nekaj avtov (ne samo tega prodajalca) v katastrofalnem stanju. Škoda, da niso povedali, katere preprodajalce so to obiskali, da bi še ostali imeli nekaj od tega.
So pa javno predstavili Avto Slak, tam niso našli odstopanj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Haha, ravnokar sem gledal "24 ur inšpektor" na FOP TV.
In, glej ga, zlomka, ko so šli v "vizito" čez Trojane (iz smeri LJ, da bo jasno, kam, v kero smer :evil: ), so se začele težave. Prodajalec ni imel na avtih ne cene, ne števila prevoženih km, ko pa so preprodajalca kaj vprašali, pa ni imel pojma (še gume, zlizane, so ble zanj še OK, poškodbe ne šipi so ble zanj OK in tako naprej).
Pokazali so nekaj avtov (ne samo tega prodajalca) v katastrofalnem stanju. Škoda, da niso povedali, katere preprodajalce so to obiskali, da bi še ostali imeli nekaj od tega.
So pa javno predstavili Avto Slak, tam niso našli odstopanj.

Pa pameten novinar AvtoMagazina ki pravi, da trgovvi zelijo zasluzit od 10% - 15% :valjamse: Če bi se res dalo toliko zaslužit, bi se še jaz s tem ukvarjal.:) Če mu po plačanih vseh stroških ostane 5%, je vsak vesel.
 
  • Haha
Reactions: B81

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Pa pameten novinar AvtoMagazina ki pravi, da trgovvi zelijo zasluzit od 10% - 15% :valjamse: Če bi se res dalo toliko zaslužit, bi se še jaz s tem ukvarjal.:) Če mu po plačanih vseh stroških ostane 5%, je vsak vesel.
A to se je šlo za nova ali rabljena vozila?
Ker če se je šlo za rabljena, v ponedeljek pot pod noge in se kar vpiši v register avtodilerjev. :evil:
Sedež pa lahko tudi kar v Celju registriraš, glede na tvoje poste v temi o železju v strehi, boš direkt noter pasal. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
A to se je šlo za nova ali rabljena vozila?
Ker če se je šlo za rabljena, v ponedeljek pot pod noge in se kar vpiši v register avtodilerjev. :evil:
Sedež pa lahko tudi kar v Celju registriraš, glede na tvoje poste v temi o železju v strehi, boš direkt noter pasal. :aplauz:

Glede na to, da se ukvarajmo z racunovodstvom in imam kar nekaj strank, ki prodajajo tako nova, kot rabljena vozila ti kar iz prve roke povem, da neto marze nad 5% nima nobeden. Res pa je. Da nimamo v portfelju “nategunov” in missing traderje.

Pa da ti razlozim, ne govorim o RVC med nababno in prodajno ceno. Je treba placat se place, ogrevanje, financiranje zaloge, oglasevanje, telefon, ipd. Saj bo slo, a ne?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Hja, če prav razumem se je šlo v prispevku ne nategunčiče, ne?
Pa odgovor od mr_ si poglej ;).
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.325
3.423
113
Glede na to, da se ukvarajmo z racunovodstvom in imam kar nekaj strank, ki prodajajo tako nova, kot rabljena vozila ti kar iz prve roke povem, da neto marze nad 5% nima nobeden. Res pa je. Da nimamo v portfelju “nategunov” in missing traderje.

Pa da ti razlozim, ne govorim o RVC med nababno in prodajno ceno. Je treba placat se place, ogrevanje, financiranje zaloge, oglasevanje, telefon, ipd. Saj bo slo, a ne?
Aja 5% dobička.
Saj to je dosti, če je vse ostalo pokrito.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in B81

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Je pa zanimivo ono, ko reče avto je že prodan. :evil:
Ta stavek ali pa stavek avto pride čez 30minut še eden resen gledat. Pa tudi stavek je že eden kar resen sam, če ga ti sedaj vzameš bo pa tvoj.
To sem slišal, ko sem avto kupoval pri 90% vseh prodajalcih ( od Špana do Pande). :)
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Slak je v redu.. mal raztreseni prodajalci - avti so pa v redu - VIN posredujejo bp, sem preveril stanje po “svojih kanalih” - je zadeva stimala. Starega ocenili dost OK, na pri njih kupljenega dajo tud 1 letno jamstvo. Tko da ko menjam naslednjic - pogledam spet k njim - ceprav so mi drug konec drzave.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ne, ne ... oddaja je bila posneta "undercover", Slak je bil omenjen kot trgovec s transparentnimi podatki in z nezavajanjem.
Poglej si prispevek, mogoče ti bo bolj jasno ...
In močno dvomim o pristranskosti (financiranju) oddaje....je čist realna slika, sploh una z druge strani Trojan :evil:
 

Podobne teme