naročanje aliexpress

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
u šit, to pa je res fake od fejka. navadne vezalke
smile-1.gif


obojne salomonke ko sem naročil so made in vietnam. pa so res take kot morjo bit oz. nisem opazu razlike med hervisovimi in mojimi.

čez kak mesec naročim še tretji par, sam barvo si morem še izbrat
smile-1.gif

Dej link, se pravi so še prejšni model in so načeloma enake kot v hervis-u za 1xx€ ?

http://www.aliexpress.com/snapshot/6458413831.html?orderId=65516758264936

sam niso mi jasne tte trgovine. zdej jih kao nimajo več teh 2015 model.
pa sam par orderjev majo. ko sem naročeval so jih meli 600+ orderjev.

a to skenslajo trgovino, da se skrijejo pred kako davčno al kaj?

lp
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.104
746
113
možno je tudi, da je imela trgovina kake čudne transakcije pa jih je aliexpress skenslal.
@doctorz: dodaj končnico .jpg na koncu tvojega linka
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
u šit, to pa je res fake od fejka. navadne vezalke
smile-1.gif


obojne salomonke ko sem naročil so made in vietnam. pa so res take kot morjo bit oz. nisem opazu razlike med hervisovimi in mojimi.

čez kak mesec naročim še tretji par, sam barvo si morem še izbrat
smile-1.gif

Dej link, se pravi so še prejšni model in so načeloma enake kot v hervis-u za 1xx€ ?

http://www.aliexpress.com/snapshot/6458413831.html?orderId=65516758264936

sam niso mi jasne tte trgovine. zdej jih kao nimajo več teh 2015 model.
pa sam par orderjev majo. ko sem naročeval so jih meli 600+ orderjev.

a to skenslajo trgovino, da se skrijejo pred kako davčno al kaj?

lp

Jaz sem imel v mislih še lanski model -> tiste katere so bile po kakovosti enake ko v SLO trgovinah.. A številke so enake kot pri nas, ali moraš kot vse zadeve vzeti 2 ali več številke večje (gledamo EU številke=
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Je kdo nabavljal baterijo za nuvija na aliju? So OK? Sem gledal tudi ebay in je ista cena...iste slike.

LP
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Imam paypal nimam kreditne, kako lahko placam prek aliexpressa? Opozorilo je tudi da se ne nakazuje direktno prodajalcu, pravtako ce bi ga kontaktiral za paypal placilo vrjetno tisti paypal ni uraden potem ker na spletni strani moras narest nakup vrjetno da je stvar registrirana kaj si ti nabavil in kaj ne?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik nUUb pravi:
NE gre drugače kot z kartico

Pa neki se je tukaj omenjal paypal ce se nemotim, Pa ena opcija je bank transfer kar zgleda direkt preko upn samo nevem kako se potem znesek napise k je v dolarjih. Pa deluje kot da ta denar nakazes aliju ker nikjer ne vidim kaksen reference tocno za artikel ki ga placujem?
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Pa kaj ljudje tolk komplicirate
confused-1.gif


da tko je....ko ti plačaš v bistvu nakažeš aliju, ki denar zadrži do tvoje potrditve prejema....čemu sploh iskanje drugih možnosti?
confused-1.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.104
746
113
zato ker nima kreditne kartice?

@Ralli... kot je rekel hanzi: daj link in prinesi denar
smile-1.gif

dobi nekoga s kreditno kartico, naj ti založi. če ne gre za velik znesek, ti lahko jaz nabavim.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.353
5.863
113
pri taščici
Rally imaš zs
Aliexpres ima alipay, ki pa mi ga še ni uspelo registrirat, ker mi nekaj noče gesla sprejet ali nekaj takega. Se ne sekiram dokler VE vzame.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik kwa1 pravi:
Pa kaj ljudje tolk komplicirate
confused-1.gif


da tko je....ko ti plačaš v bistvu nakažeš aliju, ki denar zadrži do tvoje potrditve prejema....čemu sploh iskanje drugih možnosti?
confused-1.gif

V bistvu ok placam in gre denar aliju, kaj pa potem imam dobro imetje na aliju pod mojim userjem in stem potem placujem prodajalcu ali kaj? Pac cudno mi je ker je racun samo s transakcijskim racunom, nikjer ni napisano sklica ali podobno scim bi se videl kdo sem ejst kot user.

@ hanzi Alipay je kot paypal? Na paypal jest nakazujem s poloznicami preko tiste ceske strani al kaj je ze.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Nocem si jo ker ce bi jo hotu imet bi si nabavil pravo in se ne sel teh zafrkancij
smile-1.gif
Slisal sem da nekateri placujejo na aliju z truspay al neko kartico ki jo kupis v trafikah das tistih 15eur zanjo in je to to, , samo te opcije na aliju nism videl?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Kako pa z maestro kartico placas, a je sploh kje na seznamu? Men direktno nakazilo ni problem, samo ni mi jasno bilo kako se placa z dolarji, pa k racun za nakazilo tako palin zgleda

ps. Evo sm placu z maestro, vmes mi je ustvarilo mastercard securecode, potem sem to ponovno vpisal, vmes se je pojavljal logo moje banke, potem ko sem zadevo zakljucil mi je pa error ven vrglo

Reason. Your bank or agency declined your payment. ( Error code: IPAY_RS_10001_2906 ) Suggestion
Please make sure the card information you entered is right and you are using a valid card.
Or you can contact your card issuer.

A je mozno da banka ne podpira teh transakcij?
 
Nazadnje urejeno:

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
ma kdo kakšen link do salomonk na aliexpressu ko majo številko 12 ali 12.5 ?

nekak ne najdem, najvišja je 11.5, katere imam ampak so mi malo premale oz. se morajo raztegnat.

lp