naročanje aliexpress

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
za zadni dve sem pogledal komentarje. pri vsaki sta ene dva, ki pravta, da je samo 7-8GB prostora.
Če je že tolk placa kot piše, je vprašanje kolk časa bo gor držal podatke;)
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.269
271
83
38
Ljubljana
KSZ:

a komu normalno dela ali? prvi sajt odpre normalno, potem pa..

Sorry, the page you're looking for cannot be found
You will be redirected to our homepage in 16 seconds, or you can go to Alibaba.com directly.
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A je kdo že ženske žabe naročal?
Predvsem me zanima velikost? a to so "univerzalne velikosti"?
Kako lahko na 50 kg žensko psraviš iste žabe kot na 100kg. Kako se obnesejo?
Hvala za komnetarje

recimo:
http://www.ebay.com/itm/Womens...=item20e8ddb21d
http://www.aliexpress.com/item...1419338587.html

Sicer tu še nisem naročala, a UNi žabe sem kupila le enkrat in nikoli več! Tako da, moje izkušnje pravijo, da UNI žabe nikakor ne morejo biti za vse, kar je pravzaprav enako skoraj pri vseh oblačilih.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Evo sem dobil salomonke uglavnem katastrofa. Sem ze prej narocil ene in so bile super. Zdaj je kao novi model 2015,speedcross3 in niso vredne 5 eur izgledajo kot ponaredek ponaredka.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Recimo da ja, zakaj? Včasih me heca najti pravo iskalno geslo (se v slovenščini ne poznam točnega izraza, kaj šele v anglescini)
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Eh stokrat pomanjsam sliko pa pise da je prevelika sem pa na mobitelu ce pa koga zanima kaksne so mu lahko na mail posljem pa lahko da slike na forum.
 
Nazadnje urejeno:

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Recimo da ja, zakaj? Včasih me heca najti pravo iskalno geslo (se v slovenščini ne poznam točnega izraza, kaj šele v anglescini)

Ce bi prebral en post visje bi videl da njemu iskanje ne dela in te zato sprasuje
smile-1.gif


Glej kar se pajkic zab in podobnega tice za normalno velikost je vredu recimo 140-170 cm in 40-65 kg bo prav. Drugace pa beri feedback tam velikokrat pise o velikosti.
Sem dobil se dva puloverja danes za zeno oba brezvezna. Kratki v pasu in dolgi rokavi. Brezveze uglavnem. Pise winter pulover a tanek materijal da se skozi vidi. Nebom nic cunj vec narocal s kitajske [cenzura] jim materna
smile-1.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.113
753
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
... Nebom nic cunj vec narocal s kitajske [cenzura] jim materna
smile-1.gif
jaz nosim M oblačila in sem enkrat za štos nabavil pulover - flis, za majhen denar. za vsak primer sem vzel L in mi je bil seveda premajhen. k sreči je bil tako poceni, da sem ga hitro po nabavni ceni uturil sodelavcu. potem sem nabavil srajco, tokrat "long sleeves" in velikosti XL. jebemo, ta srajca je bila še manjša od flisa. prijatelju, ki je meter-šestdeset velik, je bila komaj prav. tudi jaz samo še elektroniko kupujem od kitajcev, nobenih cunj več.
za slike pa jaz uporabljam to spletno stran:
http://imgur.com/
naložiš sliko, kopiraš link in prilepiš na forum. nobenih omejitev z velikostjo in številom slik
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.043
594
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Evo sem dobil salomonke uglavnem katastrofa. Sem ze prej narocil ene in so bile super. Zdaj je kao novi model 2015,speedcross3 in niso vredne 5 eur izgledajo kot ponaredek ponaredka.

Sem tudi sam dobil ovi model, pa mi zgledajo prav kul. vse skupaj me je prišlo 40€, šuhi so bli 28€ pa 12€ carine z dodatki.

dej nalož sliko pa da vidimo

edit:novi model
 
Nazadnje urejeno:

matej_

Guru
25. okt 2007
2.043
594
113
u šit, to pa je res fake od fejka. navadne vezalke
smile-1.gif


obojne salomonke ko sem naročil so made in vietnam. pa so res take kot morjo bit oz. nisem opazu razlike med hervisovimi in mojimi.

čez kak mesec naročim še tretji par, sam barvo si morem še izbrat
smile-1.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
u šit, to pa je res fake od fejka. navadne vezalke
smile-1.gif


obojne salomonke ko sem naročil so made in vietnam. pa so res take kot morjo bit oz. nisem opazu razlike med hervisovimi in mojimi.

čez kak mesec naročim še tretji par, sam barvo si morem še izbrat
smile-1.gif

Dej link, se pravi so še prejšni model in so načeloma enake kot v hervis-u za 1xx€ ?