naročanje aliexpress

22. jul 2007
12.794
1.313
113
123
hysterical-1.gif
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.587
8
38
jaz sem kupoval na Ioffer. Plačaš s paypalom tako da ni nobenega problema.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
v čem je fora kupovanja ponaredkov? kvaliteta je itak slabša, a se vam gre za tisti napis znamke, da se kažete pred folkom? wtf....
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.321
5.842
113
pri taščici
V vecini nabrz res, razen ce kaj pade s kamiona, traku, al se kak kontejner izgubi.
Ampak velikokrat pa niso tolikokrat slabsi kot je nizja cena (faktor deset ali vec).
Sicer pa mi osebno ni vec za znamko (na srečo). Pa tudi moji ne ravno. Ocala iz hoferja za manj kot 10 evrov (klasika top gun) ravno tako dobro opravljajo svojo funkcijo kot pred njimi original raybanke za katere sem dal v srednjih soli celo premozenje.
Tudi tiste so bile lepo oguljene, volk se je nabral pod plastiko skratka ko sedaj pomislim nic hujsega ko so letele po plocniku. Jbg...takrat sem bil drugacnega mnenja
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Prosim za pomoč.

Prodajalec trdi, da mi je vrnil denar 30. 5. , sedaj smo že 16. 6, pa jst denarja nikjer ne vidim... Plačal sem z mastercardom.
Ali sem slep, ali me nateguje, ali to traja tako dolgo...????

Pozdravljen

Imel sem podoben problem ko je prodajalec trdil da mi je vrnil denar na neki datum a na spletni banki ni nič se videlo. Potem pa sem šel iz firbca še za nazaj pogledat kakšne sem imel transakcije in sem opazil da je bilo vrnjeno že nekaj dni prej kot je prodajale trdil
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
Citat:
Uporabnik osiris12345 pravi:
iz kod pa so firma iOffer? sprašujem zato da vem kakšne velikosti oblačil so to?
ioffer je isto kot ebay ali bolha, samo da tam nihče ne preganja fejkov in piraterije.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Ali lahko nekdo poskusi naročiti karkoli iz Aliexpressove trgovine YuFei Official Store ? Poskušam naročiti eno kamero, pa mi napiše This product is sold out or the seller discontinued selling this product. To se zgodi pri vsej njihovi ponudbi.
Vprašal sem trgovca če sem jaz ali SLO na njihovi črni listi, pa pravi da ne.
Torej, če lahko kdo poskusi nekaj naročiti za test, in kaj mu izpiše - ali bi šel postopek nakupa do konca, ali tudi dobiš obvestilo This product is sold out or the seller discontinued selling this product. .