Nakup motorja....

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Ni slaba izbira, tale nov je precej izboljšan....če si na svojem zdržal take hitrosti, boš tudi na Z-ju. Je pa definitivno res, da pri Z-ju za svoj denar dobiš največ.... Mislim, da ne boš razočaran....pa še dobro se prodajajo, če ti slučajno ne bo všeč.

Zgolj kot informacija. Včeraj sem v novem MotoSi-ju bral test letošnjega Z750. Gustinčič ga je malo spljuval, drugače ni večjih pomanjkljivosti ampak ko spustiš krmilo, motor vleče v desno
13.gif

Ko je to omenil ostalim na testu, so povedali, da so tudi oni opazili enako hibo. Nimajo pojma zakaj. Tudi na spletnih forumih so lastniki opazili isto.
Ko je to omenil predstavnikom tovarne, so mu odvrnili, da se motocikel vozi z rokami na krmilu in da se balance pač ne spušča. Sumil je, da bi lahko bilo zaradi izpuha na desni, ki bi toliko prispeval k masi, vendar je preizkusil tudi takšnega z akrapovičevim izpuhom in stanje je bilo enako.
Presneto, pa tako lep motorček.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ne, dobil sem eno ponudbo za menjavo....pa mi ni odgovarjalo. Na avto.net sem ga dal v nedeljo....je pa klinc to, da ni ravno najboljši čas za prodajo....
U bistvu mi je dokaj vseeno, če prodam ali ne...če bo bo, če ne ne...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jebemu usnce, avto net ne dela!!!!! Pa tako rad bi si spet ogledoval K2 in K3...
smile-1.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik RBULL pravi:
Danes sem spet obiskal par štacun
Glede na cene mislim, da ta trenutek dobim največ če vzamem kavljna Z 750 naked (novi model) črne barve - krasen je.
No ja odvisno kaj želiš - kar pa jaz ne vem
confused-1.gif

V Logatcu ga nudijo za 6000 eur.
Mislim, da ima Elvir nekaj izkušenj s tem motorjem oz. Vuk tudi ti ga voziš a ne? Kaj praviš?
Malo me skrbi samo brzina, ker ni ravno za na avtocesto (v trgovini so mi rekli, da tam do 140 še gre, kar je pa več je pa že kar malo kriza.
17758-icon_confused.gif


tudi sam imam nekaj v mislih če bodo finance, 6000€ je cena pri uradnem prodajalcu ali pri preprodajalcih pri katerih me bo potem še davčna lovila?

LP
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Elvir je imel prejšnjega (vsaj kakor jest vem). Z nakedom se da čisto lepo peljat tudi preko 200. resda malo bolj piha, sam saj se ne boš peljal par 100km po AC.

Jest sem peljal z nakedom tud že nad 240, kolega pa celo nad 270 (BMW K1200R)
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Naj samo dodam en nasvet, vsem tistim, ki kupujete nov motor!

Kupite pri pooblaščenih prodajalcih! zakaj ko prodajaš motor, še posebej če hočeš menjat motor, staro za novo je zelo pomembno, če je bil motor kupljen pri pooblaščenih prodajalcih.

To govorim iz lastnih izkušenj, ko sem prodajal motor, me je čist vsak prodajalec vprašal kje je bil motor kupljen, če v slo če pri pooblaščenem prodajalcu!? Hvala bogu je motor bil kupljen v slo pri pooblaščenih kar mi je pri prodaji dvignilo ceno in pa olajšalo prodajo motocikla!

Tisti, ki kupite motor rabljen iz uvoza, pa ste na toliko slabšem ko motor prodajate!

Lep pozdrav in uspešno kupčijo!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
res je, imel Z750 2004 letnik. Motor zelo simpatičen, ošter...edino pihalo je pa ko....[censored].....Nad 160 je bilo že zelo moteče in daljše priganjanje nad 160 je bilo zelo utrujajoče. saj se ga da navit za kratek čas...vendar ga jaz nisem peljal več kot 190, če se prav spominjam. enostavno se nisem počutil varno.
Z-ji (model, ki sem ga imel jaz) so imeli tudi relativno slabe zavore. jaz tega kot popolni začetnik sicer nisem opazil...ko pa sem prešel na CBR-ko, sem pa videl, da je to res.
Drugače pa zelo okreten motor, precej hiter....
smile-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Glede nakupa rabljenih motorjev iz uvoza...Vitoc ima čisto prav. tak motor se bo precej težko prodal, cena bo precej nižja in tudi sama zgodovina motorja je zelo težko dokazljiva.
Sam se gledal par motorjev uvoženih iz Italije. Cena super ugodna, kilometrov praktično nič....pa pogledam servisno dokumentacijo...v treh letih, ko je bil motor na servisu, so imeli na servisu isti kuli...(ista barva, isti model skratka)...velika večina servisnih je ponarejenih...to uredijo italijanski dilerji....v dogovoru z našimi prepordajalci...kilometri so navadno precej zavrteni itd...
jaz osebno raje plačam jurja več in vem kaj imam...laška jajca naj imajo kar sami....
wink-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Madonca, klical me je en, da bi kupil moj motor! Zvenel je precej resno, ni pa vedel, koliko sem napisal ceno. Hitro sem mu povedal malo višjo, pa šel hitro popravit na avto.net! Nočem prodati.press
cry12bpy.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jaz sem pa svojega danes odstranil z avto neta. Prodaja se mi zdi precej nesmiselna, v primeru, da bi lahko priložil kaj $ za nakup drugega, potem se mi zdi ok....ker pa nimam, je pa najpametneje, da ga obdržim...
cheer.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Tudi mene malo mede in se spogledujem z novim dvokolesnikom!
aplauz.gif


Najprej sem gledal Yamaho MT-01 kodo, ker sem pogrešal naslednika Hornetke 900 sedaj, ko je pa zunaj nov naked od Honde se pa bolj nagibam k Hondi!
cool-1.gif

Zanima me, če je mogoče kdo zasledil cene za Hondo CB1000R, ker koliko sem zasledil na avto.net-u so cene 10k € pa ne vem ali je to cena samo v predprodaji ali je v predprodaji kakšen € cenejša!?

Je pa lepa razlika v ceni med MT-01in CB1000R saj je Yamaha '05 ~9k, Honda pa 10k nova iz trgovine!
cheer.gif

Drugače pa imam sedaj Hornetko 600, ki mi je več kot odličen motor zame samo sem postal nekoliko len in bi rad več Nm!
17758-icon_confused.gif
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Glede cene je najbolje, da se pozanimaš kar pri generalnem uvozniku....drugače pa dobra izbira...
cheer.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Če mogoče še katerega zanima sem poklical za ta oglas glede cene, ki je 10.090 EUR. Za tiste, ki bodo vplačal akontacijo (400EUR) bodo neki popusti. Naj bi pa to bili uradni zastopniki za AS Domžale in po besedah prodajalca (lastnika trgovine) bodo ponudili maksimalni popust, ker bi pač radi pridobil čim več kupcev. Je pa jasno, da nižje kot AS ne bodo šli glede na to, da motorje dobijo preko njih!
grin1.gif


Barve, ki bodo na voljo so črna, zlata in biserno bela!
smile-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik Torque_monster pravi:
Tudi mene malo mede in se spogledujem z novim dvokolesnikom!
aplauz.gif


Najprej sem gledal Yamaho MT-01 kodo, ker sem pogrešal naslednika Hornetke 900 sedaj, ko je pa zunaj nov naked od Honde se pa bolj nagibam k Hondi!
cool-1.gif

Zanima me, če je mogoče kdo zasledil cene za Hondo CB1000R, ker koliko sem zasledil na avto.net-u so cene 10k € pa ne vem ali je to cena samo v predprodaji ali je v predprodaji kakšen € cenejša!?

Je pa lepa razlika v ceni med MT-01in CB1000R saj je Yamaha '05 ~9k, Honda pa 10k nova iz trgovine!
cheer.gif

Drugače pa imam sedaj Hornetko 600, ki mi je več kot odličen motor zame samo sem postal nekoliko len in bi rad več Nm!
17758-icon_confused.gif

MT-01 je čist drug motor kot CBR1000R. S tem ne boš divjal, se boš pa večino časa zelo dobro počutil. Max rpm so okoli 5k, navora je kot v osebnem avtu...

Odličen motor!
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Ne skrbi ... vem kaj iščem! Kot ti je že elvir odgovoril se tukaj ne gre za CBR1000R ampak CB1000R!

Za Ilustracijo!

black360l-1.gif
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Nor je, super
cheer.gif

Kaj pa praviš na novega Z-ja...meni je zelo všeč sam motor in tudi cena