Nakup motorja....

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
To pa itak ne sme bit problem, ker je omejitev na avtocesti 130km/h
write.gif
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
imaš prav ja ampak imam rad brzino, spomladi bo treba malo stestirat, mogoče je pa z Z 750 še bolje leteti 200 in čez po avtocesti - je več adrenalina
cheer.gif
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Men se bo strgal, od tega trenutka dalje ne gledam več motorjev - do spomladi.........
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Jaz mam Z750S letnik 2005, ki nima več kaj dosti skupnega z novim Z750 od leta 07 dalje...baje so pa izboljšali vzmetenje,okvir in zavore...zaradi EURO3 norme ma pa par konjičkov manj.
Drgač je po mojem kar fajn moped za svojo ceno.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ni slaba izbira, tale nov je precej izboljšan....če si na svojem zdržal take hitrosti, boš tudi na Z-ju. Je pa definitivno res, da pri Z-ju za svoj denar dobiš največ.... Mislim, da ne boš razočaran....pa še dobro se prodajajo, če ti slučajno ne bo všeč.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik RBULL pravi:
Men se bo strgal, od tega trenutka dalje ne gledam več motorjev - do spomladi.........

Japajade. In smrkci res obstajajo.
priden.gif

Kaj pa če je vse res?
grims-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.709
140
63
Mogoče je naked res boljša izbira glede na to, da brzina ne da miru. piš vetra je dobra varovalka, da ga ne teraš prek 140km/h.
malo še počakaj, da te mine
smile-1.gif


lp
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik vizzzi pravi:
Kaj si ti nor! Ta modra je pa ubitačna
evil.gif

Bi se kar težko odločil med modro in rdečo (pačeprav rdeča rahlo spominja na hrvaško šahovnico).
Pa tako lepo seka iz auspuha, V2 poezija.
srce-1.gif

Škoda, da je tako draga.
frown-1.gif

Ampak, ko bom velik in bogat...
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Pi-zdarija danes ne grem spat. Ravno smo se vrnili z obiska na štajerskem in izvem, da so po naselju kradli in da so neki tipi baje okoli enih ponoči ogledovali tudi motor, ki ga imam zaenkrat na terasi - jutri ga odpeljem v Zalog, danes pa dvignjena roleta in jaz v temi na kavču z mojo lubico, ki pljuva svinec
10.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik RBULL pravi:
Pi-zdarija danes ne grem spat. Ravno smo se vrnili z obiska na štajerskem in izvem, da so po naselju kradli in da so neki tipi baje okoli enih ponoči ogledovali tudi motor, ki ga imam zaenkrat na terasi - jutri ga odpeljem v Zalog, danes pa dvignjena roleta in jaz v temi na kavču z mojo lubico, ki pljuva svinec
10.gif

stupid-1.gif
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Po neprespani noči sem danes odpeljal motor, ga spucal in garažiral.
Ugotovil sem tudi, da ga imam tako
srce-1.gif