MotoGP 2012

mitjaprevodnik

Zelenc'
3. maj 2012
8
0
1
Včeraj mi je bila precej bolj zanimiva dirka Moto2 kot pa MotoGP, predvsem zaradi borbe za zmago v zadnjih nekaj krogih.
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
60941818.jpg
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Zanimiva dirka. Lorenzo premočan za vse ostale, Rossi je imel spet preblisk iz svojih starih časov.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Rossi bo moral še kar konkretno delat, če bo želel še v suhem na vrh z Ducatijem.
Zdi se mi, da ni samo motor v k....... ampak tudi Rossiju manjka nekaj
Glede kalkulacij ob upokojitvi Stonerja pa dvomim, da ima Rossi možnosti prestopit k Hondi!
Prej bo dobil priložnost Jonathan Rea.
 

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
Citat:
Uporabnik Vaio pravi:
Rossi bo moral še kar konkretno delat, če bo želel še v suhem na vrh z Ducatijem.
Zdi se mi, da ni samo motor v k....... ampak tudi Rossiju manjka nekaj
Glede kalkulacij ob upokojitvi Stonerja pa dvomim, da ima Rossi možnosti prestopit k Hondi!
Prej bo dobil priložnost Jonathan Rea.

Mislim, da bo kar mark markez zamenjava za stovnerja. Že zaradi Repsola mislim, da razmišlajo v tej smeri.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ne Rea ne Marquez ne moreta zamenjati Stonerja, saj novinci prvo sezono po prestopu v MotoGP razred ne morejo voziti za tovarniško moštvo. Prej bi stavil na Bradla. Lani prvak v Moto2, letos se tudi vozi pametno in ne rine z glavo skozi zid. Pedrosa pa itak ne bo nikoli prvak.
Ne vem pa, kako bi bilo, če bi že letos "slučajno" odpeljala kakšno dirko kot wild card tekmovalca. Npr v Laguni Seci, kjer nižje kategorije ne tekmujejo.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Brez Rossija res ne bi bil GP zanimiv. No, sej tudi sedaj ni kaj preveč, ko se (po suhem) vozi 5-7 mesta. Jaz mu kar želim da naredi že enkrat motor konkurenčen tudi za po suhem, ker tip ima še vedno največja ja.ca. Stoner pa tudi upam, da se premisli. Je pa očitno dokaz, da je moto GP res ena velika obremenitev še z raznimi drugimi stvarmi kot samo hitra vožnja po pisti. Mislim predvsem na obveznosti do sponzorjev, novinarjev, rezultata... itd.
Mi je eden naš znani novinar, ki obvlada avtomoto sceno mogoče še najbolj, rekel, da so razni drugi pritiski mnogo večji na dirkača, kot samo dirkanje. Večji je nivo tekmovanja, večji pritiski. In če si še tak talent, lahko hitro padeš po rezultatih in greš v pozabo.
Verjamem, da jim ni lahko, ko cele dneve razmišljajo, kako naj bodo hitrejši, kako ne narediti napake pri 300km/h ali kako izboljšati čas za 0,01 sek, vmes pa še kup obveznosti do sponzorjev, navijačev, itd
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Tega za prvo sezono pa nisem vedel, zato sem sklepal, da ima Rea največ šans glede na to, da je že v tovarniški ekipi Honde v SBK.
Wild card bi bila rešitev za eno dirko
smirk-1.gif

Izbira ostane potem samo Bautista, Pirro, Bradl Petruci
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.484
1.264
113
Iskajoč brata
jest recem, da rossi gre drug let na hondo, pal se mu pa nasledno sezono (2014) pridruži markez

Edit: Škoda za stonerja, men je bil že všeč, ko je vozu za KTM v 250.
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
shocked-1.gif

Me zanima, ali bo Marquez kaznovan za svojo potezo. Aja, ne bo, ker je ljubljenec španske Dorne.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.868
358
83
Mislm, da tut nč kriv ni bil. Iz druzga zornga kota se je to lepo vidl. Racing incident, jebiga pač je pršl do dotika. Je pa res d je padec kr grdo zgledu. Dobr d ni nč resnga. Dirka pa zakon.