MotoGP Commercial Bank Grand Prix of Qatar Race 1

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Dobra forma? Ne vem no, se nista lani Nicki in Valle lih na podobnih mestih vozila naokoli?

Je pa res velik plus, ker jih bo 5-6 letos za na podium..
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Rossijevo zmagoslavje z Ducatijem!
Tudi Ducati te lahko pripelje na podium!

61191630.jpg



grin1.gif
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Je bilo pa zanimivo opazovat izpuh pri Rossiju kako je žarel in vsake toliko se tudi moder plamen "pokadil"
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
se je vsem tako svetilo, jaz sem najprej gledal na tablici, pa sem gledal, kaj se tam vsake toliko enim modro sveti izza noge, potem sem pa na TV-ju zacel gledat, in videl, da je izpuh tam. lepo, verjetno tako lepo vidno le v Katarju.
smile-1.gif


kar se tiče Rossijeve napake. ja, če je ne bi naredil, ne bi padel za Bradla in ne bi toliko zaostal in ne bi izpadlo, kot da ga je Lorenzo šolal. Rossi je napravil majhno napako, ki se je zaradi spleta okoliščim spremenila v veliko, a vseeno Lorenzo ni naredil niti majhne napake. še vedno pa daleč od tega, da bi kdo koga šolal. sem pa po včerajšnji dirki znal Marques kmalu šolati ostale.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Dobre fotke.

Pedrosa se lahko res zamisli in je še enkrat dokazal, da ni material za prvaka. Devet sezon je pri isti ekipi in ga na prvi dirki prehiti novinec. Dohtar ga je res moral žgati do konca, če mu je kmalu po cilju zmanjkalo bencina. Pa tisto prehitevanje po pesku, kot bi gledali Dakar. Škoda mi je Crutchlowa, res je dober in zrel dirkač, pa čeprav ni šel skozi nižje kategorije, ampak je prišel iz Superbika. Ducatiji po stari navadi za en penis, prehiteli so samo CRT-je.

Poleg modrega dima se je lepo videlo tudi žareče zavorne diske.
cheer.gif