Moto GP 2014

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Lorenzo je pa taka zguba da glava boli!
uf-1.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.121
867
113
Fantje, ROSSI JE CAR! Jokica pa jokat danes, upraviceno... tud po mokrem je treba znat :) Bols da neha, srutek...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.121
867
113
Horge je adijo. Tega kar pocne Vale itak ni sposoben, karizme nobene, povrh vsega je se Marquez tu. Ergo: pa pa, konec je... :)
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Groza pa ta jokica...za bruhat! Par kapljic pa sta že letela dučeta mim.
bonk.gif


Marc & Rossi carja, upam da bo čudežno Rossi še malo bljižje naslednje leto.
zmaga.gif


PS. darjan kok ti nimaš pojma o motošportu pa skoz neki gledaš. Boli nas patak za šumija, držim pesti, da čimprej in čimbolje ozdravi, za njegove neŠportne uspehe pa zgleda noben več ne izgublja časa.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Suzuki me je pa razočaral, lahko bi se bolje pripravili. Poleg Valeta me je prijetno presetil tudi Carl na dučetu.
Drugo leto bodo odločilni faktor gume.

V moto 3 sem pa navijal za Jacka.... Tip je živ norc, bo vsekakor največja popestritev motogp v 2015. Všeč mi je bila tudi majca jackass.... Tip ma jajca in je brezkompromisen, tipa pokojnega Marca...

to bo še pestro...

Aja še drugo leto, bo pr Jodlarjih dirka cca 2 urci od tod....
Skratka bo zanimivo.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja lepo je nakazu kok je sposoben. In potlej nekateri posiljajo Rossija v penzijo...
hysterical-1.gif
Millerja bo pa drug let itak zmetal na MotoGP motorju...
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Kr neki vse skupaj. Lorenzo pokazal kakšen je, dejansko sem upal na borbo ne pa na to bedno predstavo.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Lorenzo me je s svojim obnašanjem razočaral. Še vedno ga imam za zelo dobrega dirkača, ampak očitno nima poštimano v glavi. Mu je ob boljših Rossijevih predstavah "jermen dol padel" in ga je zamorilo tako, da je tudi dirkati pozabil. Glava je očitno le malo boljša kot pri Pedrosi (ki po mojem nikoli ne bo prvak, razen če pride do kakšnega naključja).
Mislim, da je končni vrstni red popolnoma realen. Marc daleč pred vsemi, Rossi je pri 35-ih napredoval res močno, Lorenzo je padel iz ritma, prav tako kot to zna narediti Pedrosa. Dovizioso je res dober, saj celo dobro pelje Ducatija, ki kar precej napreduje. Očitno je Ducatija edini znal peljati Stoner, ostali pač ne.
Komaj čakam naslednjo sezono, ko se malo spremenijo pravila in bodo imeli večji in težji dirkači malo boljše pogoje. Lepo bi bilo, da bi dohtar še malo napredoval, da ga Marquez ne bo tako opral skoraj vsako dirko.
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:

Komaj čakam naslednjo sezono, ko se malo spremenijo pravila in bodo imeli večji in težji dirkači malo boljše pogoje. Lepo bi bilo, da bi dohtar še malo napredoval, da ga Marquez ne bo tako opral skoraj vsako dirko.

Pa je mogoče kje napisano kakšna je razlika v teži in velikosti med "Vesoljcem", "Doktorjem", "Liziko" in "Nikoli prvakom"? , ker glede na to, da je Rossi za glavo večji od ostalih ima sigurno zelo velik "hendikep"...pa ne samo zaradi teže, prej zaradi same aerodinamike...
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Marc Marquez: 168 cm, 59 kg
Valentino Rossi: 182 cm, 65 kg
Jorge Lorenzo: 173 cm, 64 kg
Dani Pedrosa: 158 cm, 51 kg

V teži še niso tako narazen, v višina pa. Hondina dirkača sta precej manjša od Yamahinih, lažja pa prav tako. Rossi je 30 cm višji od Pedrose, to je konkretna razlika. Pa tudi 14 kg razlike lahko pojasni dobre starte Danija, čeprav je dohtar v zadnjih sezonah zelo napredoval. Se pa spomnim, da sem nekoč slišal, da ima Pedrosa pod 50 kg. Podatki so z uradne strani MotoGP.