MotoGP 2012

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Po cem pa to sodis?
bonk.gif
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Murkec........
Citat:
Rad bi bil boljši. Na tem motorju se ne znajdem

to ni jokcanje, v stilu rokce me bolijo, nisem fizično sposoben. Sicer ne vem kako to dotupit nekemu penzjonistu na mopedu, ki nardi 16 jurjev z kompletom in obenem hvali, da je to posledica dobrih gum...

Tebi bi pasale vsake gume? Ker preh preparijo, kot da sprobaš lastnosti gume...

In ti o jokcanju....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Čeprav pišeš off topic zadeve, se pa lepo pokaže kako nimaš pojma o gumah.

Valjda da ne bodo touring gume delane za 3000 km (kolikor ti delaš na komplet), ampak so bolj trde, da zdržijo dlje oziroma so iz več plasti, po sredini trše, da lahko furaš po avtobahnu, na strani mehkejše za boljši oprijem v ovinku.

Pa ti si ja več pri vulkanizerju kot na cesti oziroma ne ločiš kaj je to vožnja po stezi in cesti.

------

Kakorkoli boš gledal, na koncu so vedno rezultati tisti, ki štejejo in Rossija ni nikjer. Sem prepričan, da ga naslednje leto ne bo več pri Ducatiju, no ko pa je še bil pri Yamahi je imel kar težko delo z Lorenzom, ki je danes zagotovo že hitrejši dirkač.

Tak pač je, pridejo boljši oziroma ti pade forma.
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Snečko nekej o budalaščinah... slick gume so bolj trde kot katerekoli cestne za normalno vožnjo, tudi ogrejejo se težje, navadna guma je za pisto (dirkanje) premehka.....

kaj teb ni jasno ne vem... Kokr si klamfal, voziš roadsmartke... guma je mehka in jo ponucam jest v največ 5000.. Kr se tiče teb jih zgleda voziš, še enkrat toliko kot jih priporoča proizvajalec.....

ps... pa roadsmart je zelo mehka guma, ki jo olupiš po parih krogih na Grobniku... Edina razlika, med Dunlop Qualifier RR je da je še ta iz iste plasti kot na robu (sredina)...

Kot rečeno meni jo pr kraj pobere ne posredi, torej bi bilo z roadsmartko isti šmorn......

Glede nato kakšen penzjonist si (sicer se rad kot sam praviš postaviš na čelo) potem pa delaš dren... nato pa z gestami mahaš voznikom, ki te hočejo prehiteti...

Čudim se, da imaš še kufer cel.... slej ko prej pa ti bo en ustavil in ti moped nabil u šupak....

ti ki se spoznaš na gume.... lih tko kot moja stara mama, k se za flexerjem pele do štacune, pa še ta prej gume zradira...
 
Nazadnje urejeno:

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Kaj druga mu tud ne ostane!
Pri japonskih tovarniških moštvih so sedeži polni, če gre pa s svojo ekipo naprej pa prvovrstnega materiala tud ne bo dobil.
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
overall si ga pri yami želijo, to so večkrat pudarili... Konec koncev, je še vedno najbolj priljubljen dirkač in ima daleč največ fenov, ter je magnet za sponzorje. Kar pa prinaša prodajo.....

Verjetno bi mu omogočili tudi tovarnški motocikel, četudi bi bil v lastnem timu. Problem je tukaj ducatijeva pogodba in bohve kakšna kazen. Tudi Vale še nikoli ni dau roke preč zaenkrat. V podobnem stanju je dobil tudi yamo, ko je presedlal.

Podoben dober status ima tudi pred Dorno. Še celo sedaj je veliko gledalcev predvsem zaradi Valeta, ko mu ne gre. Metdtem ko zanimivo gledanost v Španiji klub dominanci dirkačev gledanost pada...

Kljub vsemu je to še zmeraj šovbiznis in marketinštvo. Je pa dejstvo, CRT-ji oz še boljše enaki agregati bi ta razred naredili zanimiv kot moto2. Ko je enako konkurečnih 20 dirkačev, ne dva ali tri.....
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Ta konec tedna je na vrsti Jerez. Zdajle so končali prosti trening. Na sušeči se stezi je bil najhitrejši Pedrosa, drugi Rossi (najboljši čas je postavil še na precej mokri stezi), tretji Lorenzo, potem Stoner, Hayden.
Je pa po koncu treninga Lorenzo v boksih nekaj pyzdil na polno, člani njegove ekipe so se kar spogledovali.
sprasujem se.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Prehitro spisal post, ko me je DORNA pogrela s prekinitvijo z Marquezom v vodstvu
redface-1.gif

Moto je odločil dež, Espargaro prvi, Marquez drugi!
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Lorenzo se je dobro zafrknil, ker je čakal predolgo, na koncu pa mu je Stoner ušel.
Je pa zanimivo videti, kako nemirne so Honde, lani pa je šlo kot po tračnicah. Po lanski očitni premoči Honde so letos z Yamaho kar tam nekje blizu. Mislim, da nas čaka zanimiva sezona.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lorenzo je po moje najmočnejši ta hip v motogp. Kaj pa Spies dela?

Rossi pa totaln zaton kariere.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.545
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Moto2 mi postaja skoraj bolj zanimiv kot motogp, tam se res kolje do 10 voznikov za prva mesta, motogp pa največ dva mogoče trije skupaj kar je pomoje dost zeh..
Kaj bi dal da bi bila še kakšna takšna dirka
smile-1.gif

Pa ni nujno da je Rossi zraven
smirk-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Moto2 mi postaja skoraj bolj zanimiv kot motogp, tam se res kolje do 10 voznikov za prva mesta, motogp pa največ dva mogoče trije skupaj kar je pomoje dost zeh..
Kaj bi dal da bi bila še kakšna takšna dirka
smile-1.gif

Pa ni nujno da je Rossi zraven
smirk-1.gif
Si mislil Moto2 ali Moto3?
Tale Barcelona 2009 je bila res dobra, kako si je Rossi upal prehiteti Lorenza dva kroga pred koncem na koncu ciljne ravnine, potem pa še v zadnjem ovinku. Noro. To potrdi dejstvo, da je (bil takrat) Rossi najboljši dirkač na svetu, pa tudi, da mu je bil Lorenzo že zelo zelo blizu. Zato je še bolj žalostno gledati Dohtarja, kako se vozi okoli desetega mesta.
Še boljša dirka pa mi je bila Laguna Seca 2008, ko sta se Rossi in Stoner nenehno prehitevala (Rossi je Stonerja v ovinku Corkscrew prehitel tako, da je moral zapeljati na pesek), ostali pa niso imeli za burek. Stoner je v zadnjih krogih celo padel, se pobral in se z na easy vožnjo zlahka pripeljal na drugo mesto.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.352
458
83
Hja, tudi meni je Rossi en izmed razlogov, da kdaj pa kdaj pogledam kaj se z GP-jem dogaja
smile-1.gif