Mondeo 2002 ugasne

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
imamo en problemčem. foter si lasti mondeota 2002 tdci in se mi je zgodilo, da ko sem se hotel odpeljat iz dvorišča mi je avto ugasnil ter ni hotel več štartat. pol sem nekaj časa počakal in je s5 štartal. včeraj pa se je zgodilo, da sma se hotela odpeljat in sploh ni štartal. pol sma cel avto razkopala, probavala štartat pa kr nič. po nekaj časa (ca 15min) pa sem obrnil kjuč in je spet vžgal. sma ga pustila 5min, pa je kr sam crknil.
wtf is goin on?
danes sem malo brskal po tis-u in internetu in sem našel da ma tdci 2001 eno serijsko napako na konektorju on common raila (senzor pritiska nečesa za nekaj), sam ta konektor zgleda ok.
confused-1.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
a ve kdo, če se še kje prodajajo deli za mondea (bolj podrobno senzor odmične gredi) v mariboru ali okolici? ker je danes naročil senzor, pa me je strah, da bodo mal previsoko ceno dali pri šerbineku. na ford forumu pravijo fantje da so dali za senzor 40€, foter je sicer pozabil vprašat kolk stane, mu pa je oni stric reko, da je priporočljivo še konektor od senzorja menjat, ki pa stane 125€.
crazy1.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
no, smo zrihtali. je tudi pri šerbineku cena 40€. avto pa zdaj deluje tak kot mora.
cheer.gif