Po prometni nesreči mi oškodovanec grozi

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Topla voda je že bila odkrita, postopal sem prav, glede na to da sem privat že imel opravka z ličarji, si pa to lahko pri njih uredi BP.
Torej uredi gospodu, ki si mu naredil škodo, da mu bo en tak ugoden ličar to solidno popravil. Nima smisla jokati po forumu, kako ti starček grozi, če imaš pa take izkušnje z ličarji privat. Domeniš se še za nadomestno vozilo za tiste tri dni, kavo, ko avto pripelje in odpelje in po mojem te možak ne bo imel več v slabem spominu. In vse to za 400 €, ki mu jih plača zavarovalnica.

Tko nekak.

Pa kaj ste fuknjeni...

on naj mu mehanika zrihta, da mu poštimajo,,, da bo potem pa njemu spet hodil, da mu niso uredu poštimal pa nevem kaj še vse...

Na koncu jih bo poslušal od penzenista in še od mehanika.
bonk.gif


Pa kje vi žvite.
bonk.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.167
2.359
113
v lokalni ostariji
pepe je en tak veleum pač visoko moralen osebek in pameten...

ja...

no še serviserja mu je predlagal... jaz bi mu ga tudi če bi me vprašal. sem vedno pripravljen pomagati. ampak takoj ko bi začel izsiljevat pa čao miki...

pepe bi ti dal dodatnih 600€? kako bi ti velemojster saniral škodo na starem avtu? kaj pa če so vrata imela prej kakšno prasko od krtače bi mu jo naredil da bi bil avto tak kot prej?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Topla voda je že bila odkrita, postopal sem prav, glede na to da sem privat že imel opravka z ličarji, si pa to lahko pri njih uredi BP.
Torej uredi gospodu, ki si mu naredil škodo, da mu bo en tak ugoden ličar to solidno popravil. Nima smisla jokati po forumu, kako ti starček grozi, če imaš pa take izkušnje z ličarji privat. Domeniš se še za nadomestno vozilo za tiste tri dni, kavo, ko avto pripelje in odpelje in po mojem te možak ne bo imel več v slabem spominu. In vse to za 400 €, ki mu jih plača zavarovalnica.

Sem mu predlagal dobrega serviserja, ki je meni že 2 krat delo opravil dobro, pa bi njemu, z računom vred, popravil tole za manj kot 400 €, kolikor njemu nudi zavarovalnica. Ampak da bi šel privat, ne z zapisnikom iz zavarovalnice. Mu ne diši, ker ga on ne pozna (verjetno gre za foro z "predračunom", ki jo je obelodanil akoholik
evil.gif
)

Sori, ne samo fer, več kot fer sem bil. Na butle in nategune imam pa kratko vžigalno vrvico in se zadeva tu zame konča.

No tega prej nisi omenil. Vohat pa ne morem. Storil si več kot prav, jebivetra vzamem nazaj.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
OT je storil vse po PSu. Oškdovanec se pogovarja z zavarovalnico in to je to. Če mu prva ponudba zavarovalnice ne ustreza se lahko pritoži, obstajajo pravne poti za to. Nima kaj težit povzročitelju z doplačili, policijo etc etc.
Je čisto vseeno kakšen je bil oškodovančev avto (stanje, starost), zavarovalnica je tista s katero ima sedaj dialog.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Saj mu je tudi zavarovalnica dala kontakt ličarja, ki bi to uredil, pa cinca... bo še premislil do pomladi
smile-1.gif


Pepe bi ga še pa po grožnji s policijo na kavo peljal....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
No, "ta pomembnejše" zadeve so zdaj bolj kot ne razčiščene, v zgrešena mnenja ostalih kot so smiselnost ekonomske totalke ter izplačila "ta cenejših" zavarovalnic oz. katere to sploh so se ne bomo spuščali, ker tako ali tako vsi bazirate na lastnih (premajhnih) izkušnjah in tako tudi na predlog odpiralca teme le-to zaklepam.

pozdrav.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Pepe bi ga še pa po grožnji s policijo na kavo peljal....
No, Pepe je zasebno človek, ki poskuša urediti odnose z ljudmi. Če ga nekdo sku..ca, se vpraša, da bi lahko tudi sam kaj storil, da do tega ne bi prišlo. Če bi Pepe bil v koži vzvišenega Viper_Xxl, bi vsekakor poklical na svojo zavarovalnico in povedal, da mu ni všeč, da se problem, ki ga je povzročil ne rešuje tako,da bi bil oškodovanec zadovoljen in da seveda naslednje leto ne bo pri njihovi zavarovalnici zavarovano več nič. Jasno, da se zavarovalnica ne bi sekirala, ampak to ni problem od Pepeta.
Ampak OT se naj ne sekira. On sicer strokovno misli, da je od oškodovanca "pleh ušiv, vreden gajbo krompira!" in gre v življenju ponosno naprej. Saj mu noben nič ne more.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.