Po prometni nesreči mi oškodovanec grozi

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Čakaj zdaj da se kalbo oglasi
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zavarovalnica ma svojo ceno, čak da pokažem fotko, ko je en snel od matere avto (ex moj).

wp20140625161522pro.jpg

wp20140625161527pro.jpg

wp20140625161531pro.jpg

wp20140625161538pro.jpg


1400 eur popravilo
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.562
2.416
113
Če je taka poškodba, moraš samo podret in potem že z roko na enih mestih nazaj skoči.

Ostalo polovico pa kako leseno kladivo in je že 60% boljše.

Brez veze.... pozabi vse skupaj.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Pa saj vem jaz to, da je za zavarovalnice druga tarifa, pri takih starih jetrih vzameš denar, ga daš popraviti privat in ti še za kak tank bencina ostane. Saj toplo vodo smo odkrili že tu, samo oni lomilec zob klamfe sere
smile-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
A tako si mu ga stolkel. To pa ni samo udrtinca in za 400 EUR bo prišel bolj težko skozi...seveda uradno z računom. Torej bo ata v minusu, če hoče met popravljen avto, al si it pa po novga, ker s starimi garami se pa ni za vozit. Zato ker si ti naredil napako. Sej postopal si prav, samo vseeno razumi starega, da ni srečen, to je vsa poanta.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Pa saj vem jaz to, da je za zavarovalnice druga tarifa, pri takih starih jetrih vzameš denar, ga daš popraviti privat in ti še za kak tank bencina ostane. Saj toplo vodo smo odkrili že tu, samo oni lomilec zob klamfe sere
smile-1.gif

O a bejš no. Stolkel si enmu avto in jamraš o starih garah. In zdaj sem lomilec zob, fajn in fino, da si samo to pobral iz vsega.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kalbo ne obnašaj se tako jebivetrsko in ne zatekaj se k fizičnemu nasilju kot primitivec ob misli da ti nekdo poškoduje ljubezen življenja->1400kg PLEHA!

sam vem, da najcenejša zavarovalnica (generali) je tudi najbolj smotana z odškodninami. pač iščejo vse variante da nebi izplačali... pri triglavu nisem imel nikoli problemov...

popravlja se z novimi deli (ker če bi se z rabljenimi bi potem razni pametnjakoviči govorili da niso ok) in novi deli so zelo dragi. v priemrjavi z vrednostjo vozila.

prvotni pisec je pstopal pravilno. kaj bi še rad? oškodovanec je dobil čisto ok ponudbo (za 400€ sem jaz pošlihtal cel avto! ne samo ene male praske!!!!). ampak jebivetri bi pa radi kaj? še vikend paket v toplicah pa rent a car ferarija? bedaki.

če nočeš da bi se tvojemu avtu kaj zgodilo ga ne vključuj v promet. simpl. a če ti srna skoči pred avto jo tudi potem na gobec usekaš? al raje usekaš ženo? ker ni dost pazila? koga nasilno demolirate? ker srna zna povzročit ekonomsko totalko zelo hitro... se pa da potem tak avto vseeno popraviti...

eh ja majstori...

Za 400 EUR bi ti poštrihal cel avto. Starega fičota mogoče pa še to pri fušarju, al pa da si delal sam.

Mojij 1400 kil pleha ni moja ljubezen, ampak nujna potreba. Velika razlika.

PS: Gobec in zobje so prispodoba. Bo šlo?
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Topla voda je že bila odkrita, postopal sem prav, glede na to da sem privat že imel opravka z ličarji, si pa to lahko pri njih uredi BP.

Hvalabogu, nisem naletel nate, bi bil še ob zobe zaradi take malenkosti
bonk.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Če je avto stara jetra, je pač stara jetra. Zate sem pač jebiveter, hu kers, ti zame razbijač zob, hukers too
smile-1.gif
Zvedel sem, kar me je zanimalo, pritrdili so mi, da sem postopal pravilno in fer in da nima meni kdo kaj srat, ker zato obstajajo zavarovalnice, ti pa se nekaj brezveze usajaš. Vedno se najde na alterju en pacient, ki temo spelje v čisto eno drugo smer.

Predlagam zaklep teme.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Topla voda je že bila odkrita, postopal sem prav, glede na to da sem privat že imel opravka z ličarji, si pa to lahko pri njih uredi BP.
Torej uredi gospodu, ki si mu naredil škodo, da mu bo en tak ugoden ličar to solidno popravil. Nima smisla jokati po forumu, kako ti starček grozi, če imaš pa take izkušnje z ličarji privat. Domeniš se še za nadomestno vozilo za tiste tri dni, kavo, ko avto pripelje in odpelje in po mojem te možak ne bo imel več v slabem spominu. In vse to za 400 €, ki mu jih plača zavarovalnica.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.167
2.359
113
v lokalni ostariji
pepe ti pa si en hovdre... pa kaj še...

dobil je kuponček, prijazno besedo in podpis na zavorvalnici. zdaj naj se pa sam pomatra. kot se moramo vsi normalni ljudje. ja za 400€ mi je uspelo velik del avta poklepat in poličat. pri neuradnem serviserju seveda. na račun. ker cene "za zavarovalnico" in "za stranke" se razlikujejo... tako da tako vdrtino vsak soliden avtoličar poštima za 200-250€... naj se možakar z gajbico odpelje malo naokoli.

ampak ker je najbrž pameten tako kot nekaj kalibrov tukaj gor je v gostilni se zmenil s poldetom, da mu je napisal višji predračun zdaj pa izsiljuje... stara zgodba.. .bosta "ujela par eurov od mulca nevzgojenega"...
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Skoraj identično sem jaz poškodoval lastniku avto, morda malo manj. Pa vsa barva je ostala na avtu. Pa ne bo meni nekdo nabijal da je predračun za to 1000 € pa da naj se grema zmenit na servis, sicer bo klical policijo..... pa saj te nisem tak fukjen
bonk.gif
nudijo mu 400 € in to se s tem denarjem ne samo popravi, ampak mu še ostane....
Meni je bilo rečeno, da je zaradi bočnih ojačitev (no, poškodba je bila podobna, ne pa identična, maybe does not apply) vrata težko popraviti (ne nemogoče, a ure tečejo, po tarifi). Mi je bilo ceneje poiskati in kupiti rabljena vrata (z DDV) in dati prebarvati in poklepati ostanek avta (brez DDV), in sem prišel skozi s 300€. Uradno bi bilo torej cca 350€ (oprosti, Mramor).
V ceno ni všteto: da sem moral iskati vrata po širni Sloveniji. Da sem moral poslovati z nateguni vseh vrst ("a vi tut barvo iščete" je rekel, ko sem bil nekoliko začuden, da rdeča barva na avto.net tako zeleno zgleda v živo. Ni vključen izlet v Žiri (niti dva po Ljubljani). Skratka, poleg tistih 350€ je še kar nekaj dela in stroškov. Ne za 650, ampak več kot 50 pa že.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Topla voda je že bila odkrita, postopal sem prav, glede na to da sem privat že imel opravka z ličarji, si pa to lahko pri njih uredi BP.
Torej uredi gospodu, ki si mu naredil škodo, da mu bo en tak ugoden ličar to solidno popravil. Nima smisla jokati po forumu, kako ti starček grozi, če imaš pa take izkušnje z ličarji privat. Domeniš se še za nadomestno vozilo za tiste tri dni, kavo, ko avto pripelje in odpelje in po mojem te možak ne bo imel več v slabem spominu. In vse to za 400 €, ki mu jih plača zavarovalnica.

Tko nekak.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Topla voda je že bila odkrita, postopal sem prav, glede na to da sem privat že imel opravka z ličarji, si pa to lahko pri njih uredi BP.
Torej uredi gospodu, ki si mu naredil škodo, da mu bo en tak ugoden ličar to solidno popravil. Nima smisla jokati po forumu, kako ti starček grozi, če imaš pa take izkušnje z ličarji privat. Domeniš se še za nadomestno vozilo za tiste tri dni, kavo, ko avto pripelje in odpelje in po mojem te možak ne bo imel več v slabem spominu. In vse to za 400 €, ki mu jih plača zavarovalnica.

Glede na to,da v življenju nikoli in nikdar ne narediš napake, te nekako razumem.... Ne razumem, pa da ti ni in ti najbrž tudi nikoli ne bo jasno, da ima povzročitelj avto zavarovan, svojo obveznost je izpolnil, mnenje o udeležencu in njegovi podrtiji si je pa ustvaril glede na njegovo teženje njemu. On je svoje naredil, stari pa še izsiljuje. In zdaj je stari velik revež? Res razmišljaš zelo "posebno"
evil.gif


Avtor teme je pač tukaj še povprašal in se zasigural, da je vse naredil tko kot mora. Upam, ko si tako pameten, da se oglašaš v čisto vsaki temi, ko nekdo nekomu, ki ma uberwagen reče kaj žalega. Drugače si samo en navaden dvoličnež.

LP
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.567
113
Stari je grozil s policijo, on naj ga pa na kavo pelje in mu rihta majstra? Kaj pa masaža prostate? A ste (zelo močno) padli na glavo?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Topla voda je že bila odkrita, postopal sem prav, glede na to da sem privat že imel opravka z ličarji, si pa to lahko pri njih uredi BP.
Torej uredi gospodu, ki si mu naredil škodo, da mu bo en tak ugoden ličar to solidno popravil. Nima smisla jokati po forumu, kako ti starček grozi, če imaš pa take izkušnje z ličarji privat. Domeniš se še za nadomestno vozilo za tiste tri dni, kavo, ko avto pripelje in odpelje in po mojem te možak ne bo imel več v slabem spominu. In vse to za 400 €, ki mu jih plača zavarovalnica.

Sem mu predlagal dobrega serviserja, ki je meni že 2 krat delo opravil dobro, pa bi njemu, z računom vred, popravil tole za manj kot 400 €, kolikor njemu nudi zavarovalnica. Ampak da bi šel privat, ne z zapisnikom iz zavarovalnice. Mu ne diši, ker ga on ne pozna (verjetno gre za foro z "predračunom", ki jo je obelodanil akoholik
evil.gif
)

Sori, ne samo fer, več kot fer sem bil. Na butle in nategune imam pa kratko vžigalno vrvico in se zadeva tu zame konča.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.