Moja trnjeva pot 1

zan25

Zelenc'
21. okt 2014
7
0
1
Pozdravljeni...
Ja vedno je lahko piknik ali karkoli samo v Munchenu, pa kaj samo piknik cela fešta... Skratka, meni se je zdelo logično...znesek koliko potrebujem je okrog 1200e...nekaj res čisto malega imam, mi pa še veliko fali (1000e)...saj je potrebno plačati sobo kjer bom spal(in vedno za 2najemnini), hrano za tisti mesec, prevoz dodela in nazaj, pa prit je treba do tja...tko,da ja...

Nimam nikogar ki bi mi denar lahko posodil, žal, če bi imel tega ne bi napisal... Pripravljen sem si sposoditi, samo ne vem kaj bi lahko bilo za v zavarovanje...

Pa še glede objav...Nikoli nisem vedel da bom pisal blog,zadnjič pa sem se odločil, da je to dobra ideja, in zakaj ne bi pisal o tem, mogoče pa kakšne informacije kdaj komu pridejo prav... Jaz sem bil vedno tak, da če lahko pomagam, pomagam, če ne morem pa vsaj poskušam...

Lep dan
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
couchsurfing.com pa ce si kuhar, ponudi svojemu gostitelju, da mu bos se kaj skuhal... za kak teden ali dva bos ze nasel koga, ki te bo vzel pod streho.. ali pa zamenjaj par gostiteljev. Poznam kar nekaj ljudi, ki so presurfali kavce po celem svetu. Bodi iznajdljiv.
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
ksz...

http://www.zeit.de/wirtschaft/2014-10/mieten-muenchen-fachkraefte

Če ne zna kdo nemško. Članek govori o tem, da so se samo v zadnjem letu najemnine povišale za 15% v mestu, kar pa sedaj predstavlja hudo oviro za razne frizerje, vzgojitelje, bolniške sestra ker si takih hudih stroškov ne morejo več privoščit. Delodajalci pa fulla rabijo te ljudi. Torej jankovič, bi hitro rešil s celovškimi gor pa nevem kaj bodo naredili....
 

zan25

Zelenc'
21. okt 2014
7
0
1
Mislim, da smo odrasli in da ne moremo nekoga siliti v nekaj da naredi, če sam ne želi. Tako, da prosim, da ostanimo resni. Saj nikogar nisem v nič silil in to tudi ni moj namen. Hvala.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
se mi pa malo čudno zdi ko afričani zberejo 3000€ za pot v evropo ti pa ne moreš 1000€ zbrat. menda si sam. torej nimaš koga za vzdrževat? prijateljev sorodnikov nimaš da bi kaj posodili?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik zan25 pravi:
Pozdravljeni...
Ja vedno je lahko piknik ali karkoli samo v Munchenu, pa kaj samo piknik cela fešta... Skratka, meni se je zdelo logično...znesek koliko potrebujem je okrog 1200e...nekaj res čisto malega imam, mi pa še veliko fali (1000e)...saj je potrebno plačati sobo kjer bom spal(in vedno za 2najemnini), hrano za tisti mesec, prevoz dodela in nazaj, pa prit je treba do tja...tko,da ja...

Nimam nikogar ki bi mi denar lahko posodil, žal, če bi imel tega ne bi napisal... Pripravljen sem si sposoditi, samo ne vem kaj bi lahko bilo za v zavarovanje...

Pa še glede objav...Nikoli nisem vedel da bom pisal blog,zadnjič pa sem se odločil, da je to dobra ideja, in zakaj ne bi pisal o tem, mogoče pa kakšne informacije kdaj komu pridejo prav... Jaz sem bil vedno tak, da če lahko pomagam, pomagam, če ne morem pa vsaj poskušam...

Lep dan
Kako ne veš kaj bi dal v zavarovanje?
Sedaj si star po spominu cca 20 let pa imaš samo tisto kar imaš na sebi?
Kje si živel do sedaj, kaj imaš tam? Če verjameš v munchen, potem vsaj večino tistega lahko kak mesec ali dva pogrešaš.
Upam da pridno delaš, pa da se še kdaj spomniš eventuelnih dobrotnikov.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Temu se je pa kr zasukal kaj?
hysterical-1.gif


Tole ma na FB....

Vsi so mi govorili Zan bodi normalen. Najdi si stanovanje, hodi v sluzbo in bodi tak kot ostali. Sam sem globoko v sebi vedel in verjel, da nisem tak kot ostali. Vedel sem, da nikoli ne zelim biti kot ostali, saj sem namrec INDIVIDUM. Verjel sem v svoje sanje in sledil sem jim. Danes jih zivim. 24 ur na dan pocnem in delam samo tisto kar so moje sanje. Sem zdrav, sem vegan in sem popotnik, katerega dom je ves svet. HVALA vsem tistim, ki ste verjeli vame in se vedno verjamete. HVALA KER STE... Lepi pozdravi iz LakeDiscrit...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Zahvaljujem se ti v imenu vseh dobrotnikov ki so verjeli tvoji pravljici o gostinstvu v Münchnu. Kdaj in kam lahko pridem na vegansko vecerjo? Bi mi pasala.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ocitno je,da fant rad na plecih drugih zivi pod pretvezo, da je svoboden
smile-1.gif
Izkorisca dobrosrcnost folka....eni morjo delat pa kej ustvart, da lahko on stopa okol, pa kje prespi pa tko....res, model.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Naj omenim dve zadevi, ki sta me presenetili:

1.naslov je tak, kot da bi "izumil" prijatelj Diego ...
2.v naslovu je številka 1, kdaj prihaja Moja trnJeva pot 2?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Znanstveno je dokazano, da rastline čutijo in ribe tudi! Se ti nikomur ne smilijo?
p.s. Po poti El Camino de Santiago sem tudi šel, pa po Apalaški poti v ZDA tudi. Pa po Caminito del Rey tudi. Pa še kakšna bi se našla. Tako kot pri vsakem.
Sedaj pa že preko 20 let služim kruh za sebe, za nas tri. Pa še zmerom potujem. Če pa kdo ne je mesa je to zato, ker ga noče.
Kolega, naj ti bo lepo na potovanju.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
Lepo da ti je stopil na živec. Je dosegel svoj namen. Očitno le imaš nekoliko slabe vesti, ker ješ meso in s tem podpiraš vso temno ozadje, ki ga povzroča mesna industrija.