Moja trnjeva pot 1

zan25

Zelenc'
21. okt 2014
7
0
1
Hei..

Nisem se ravno odločil, da bo pot trnjeva, drugače se ne bi sploh podal v štart. Verjamem, da je možno živeti pravljico in delati tisto česar si želiš, a včasih pride kaj vmes, da te preizkusi. Namreč kot sem že opisal v prispevku, je ko sem se vrnil v Slovenijo nastal problem, 3.11. naj bi nastopil delo, to pomeni, da bi moral 3 dni prej biti že v Munchenu si urediti stanovanje in vse potrebno a problemček rata pri denarnih sredstvih. Srčno upam, da mi bo uspelo, ker je to moja sanjska služba...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Še nekaj dni časa imaš, da zaslužiš potrebna sredstva. Kolikor vidim, so hmeljarji hmelj že obrali, jabolka sadjarji tudi, tako da težko svetujem.
 

zan25

Zelenc'
21. okt 2014
7
0
1
Fehtanje? Ne vem jaz gledam na to kot na neko možnost. Seveda, nikogar v nič ne silim. Samo ne bi rad sedel križem rok in nič naredil, če pa lahko poskušam in sprobam vse variante. Saj pravijo, da če hočeš živeti pravljico, moraš trdo garati... in jaz ne sedim in stokam temveč poskušam vse opcije, ki jih lahko...

Drugače pa vseeno HVALA za tvoje mnenje oz. odgovor.

Lp
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Ja zgleda kot fehtanje, nikjer ne piše da se boš dobrim dušam kako oddolžil?!

Pa glede službe in stanovanja si vse prekalkuliral? Stanovanje imaš že? Nebi te strašil ampak greš v eno najdražjjih mest v Evropi, s plačo pod 2k EUR je težko preživet če si sam.
 

zan25

Zelenc'
21. okt 2014
7
0
1
Ne saj me ne strašiš. Vsak ima svoje mnenje in to spoštujem. Saj pravijo sto ljudi sto čudi.. Ne nimam stanovanja. Pa saj ne stremim k stanovanju ampak samo k sobici kjer bom lahko spal ker bom drugače delal. Gostinstvo pač, vem, tega sem navajen in v tem uživam. Da sem pa izbral najdražje mesto v Evropi tu se pa ne strinjam ravno. No pa jaz sem prošnje pošiljal povsod, ampak ne morem pa ukazati kje me bodo hoteli zaposliti. To je pa to, z moje strani...

Aja, pa še čisto na prvo, vedno se da kako oddolžiti. Kjer je volja je vedno pot,pravijo..

Lep dan želim.
 

zan25

Zelenc'
21. okt 2014
7
0
1
Kar nekaj mi še fali...Migracija za preselitev v drugo državo
wink-1.gif

Tudi, ko sem bil na razgovoru sem vprašal če je opcija da mi uredijo pa žal ta opcija ni bila možna, sem pa rekel,da se ne bom udal ampak bom preizkusil vse možnosti,da mi uspe, za prevoz pa tudi vem,da je do munchena poceni... HVALA ti!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Saj ima napisanega v blogu. Je tvoj kamerad.
Glede na to da je na alterju kaj nekaj vprašanj kam naložiti denar, mogoče ideja. Mogoče je pa pripravljen dati en % obresti na mesec. Kar je še vedno 10x več kot dobiš na banki.
Saj bo vrnil takoj ko dobi ”sredstva za migracijo”. Rabi samo ”obratna sredstva”.
Vprašanje je samo garancija!
Ker za nekaj 100 evrov ga ne mislim iskati po münchnu.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik zan25 pravi:
Fehtanje? Ne vem jaz gledam na to kot na neko možnost. Seveda, nikogar v nič ne silim. Samo ne bi rad sedel križem rok in nič naredil, če pa lahko poskušam in sprobam vse variante. Saj pravijo, da če hočeš živeti pravljico, moraš trdo garati... in jaz ne sedim in stokam temveč poskušam vse opcije, ki jih lahko...

Drugače pa vseeno HVALA za tvoje mnenje oz. odgovor.

Lp

Seveda je fehtanje.
Prosiš, da se ti nakaže denar in poleg tega prodajaš bolj ali manj verodostojno zgodbo, poleg tega ne poveš koliko potrebuješ. 100,00 EUR, 1000,00 EUR?

Nimaš nikogar, ki bi ti lahko posodil?
Ali si si pripravljen denar sposoditi in kaj ponujaš v zavarovanje?

PS: bodi malo inovativen. Glede na to, da si kuhar, lahko vsem, ki ti nakažejo 20,00 EUR obljubiš piknik spomladi naslednje leto... ali kaj podobnega
 
Nazadnje urejeno:

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Nikjer ne poveš koliko potrebuješ in za kaj. Upaš, da se bo nateklo čimveč?

Imaš končano kakšno šolo? Na tvojem blogu so samo dve objavi. Kako speči burek in kruh.