Moja black lista uporabnikov

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.441
9.175
113
Nikogar nimam blokiranega.
enako, nima smisla , ceprav se z marsikom zapnem, ampak ni sekirancije.

Drugače pa na FBju je pa kar nekaj znancev šlo v delete, pač corona je naredila svoje in izpljunila neumneže, pljuvalce, maščevalneže itd..pač pravo naravo ljudi. Tudi iz par skupin izstopil ker je bilo nemogoče komunicirat.... recimo ona scena z novo stranko ADS, ne vem kje je to ostalo. Sklepam da so se skregali do konca. En od primerov.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.277
1.948
113
Jaz nimam nikogar blokiranega. Pač preskočiš post od tistega ki ti ni zanimiv.

Se mi pa malo smili par uporabnikov ki so zaplankani v eno smer, kot fijakarski konj
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi
od forumov kaj je pa sploh še ostalo?

alter
slotech
joker

end?

mon je šel u franže
ostalo je pa tko tko bolj na stopnji klepetalnic, ni ne ke resne zadeve

sem pa gledal kako leto , de nazaj ko je nekaj ljudi iz mona "šlo na svoje" in so si naredili svoj čvek...sej je kul, sam je spet stopnja klepetalnice..kt če bi si naredu FB grupo s svojimi kolegi.

Bo počasi teba kaj novega zagnat, ali pa malo več truda v obstoječe forume vložiti......ne gledat samo skozi €, amapk tudi kako dodatno vrednost, od druženja naprej
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
mon je šel u franže
ostalo je pa tko tko bolj na stopnji klepetalnic, ni ne ke resne zadeve

sem pa gledal kako leto , de nazaj ko je nekaj ljudi iz mona "šlo na svoje" in so si naredili svoj čvek...sej je kul, sam je spet stopnja klepetalnice..kt če bi si naredu FB grupo s svojimi kolegi.

Bo počasi teba kaj novega zagnat, ali pa malo več truda v obstoječe forume vložiti......ne gledat samo skozi €, amapk tudi kako dodatno vrednost, od druženja naprej
Na MON-u prav tako Snecer in Gatto "red" delata (banata) desničarje. Snečer in Gatto sta poklicna in plačana forumska zdraharja, ki dejansko za svoje delanje sranja po forumih, dobita plačilo.
Tale aktualna afera okoili STA (slovenska tiskovna agencija) ima svojo težo. Denar iz STA je odtekal tudi za take kanone kot sta Snečer, Gato, Jest5 itd...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.577
685
113
toti Maribor
Na MON-u prav tako Snecer in Gatto "red" delata (banata) desničarje. Snečer in Gatto sta poklicna in plačana forumska zdraharja, ki dejansko za svoje delanje sranja po forumih, dobita plačilo.
Tale aktualna afera okoili STA (slovenska tiskovna agencija) ima svojo težo. Denar iz STA je odtekal tudi za take kanone kot sta Snečer, Gato, Jest5 itd...
Vi na dolenjskem, pa močno robo pijete.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver